Skocz do zawartości
draker

[VPS / dedyk] Pod DL z 100Mbps

Polecane posty

Witam.

 

Szukam serwera VPS lub dedykowanego (raczej VPS) za granicą (preferowane kraje: Niemcy, Francja, UK, Holandia, w ostateczności Rosja i Polska) o następujących parametrach:

 

Dysk ok. 50GB z możliwością dokupowania większej ilości GB

Transfer: preferowany unlimited, jak nie, to około 700-800GB miesięcznie (obecnie serwis zjada 20gb dziennie)

RAM: więcej niż 200MB

Procesor: minimum 1ghz, preferowany dostęp do dwóch rdzeni

Łącze: MUSI być minimum 50mbps (obecnie strona prawie od 14 do 23 wykorzystuje 10mbps, czyli pełną prędkość łącza)

 

Usługodawca musi akceptować serwisy z downloadem, oczywiscie pliki legalne (mody do gier). Cena - do około 70zł, nie mam pojęcia. Płatność miesięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest najgorsze w kimsufi / ovh, koszt instalacji jest okropny...

 

Obecnie zastanawiam się nad santrex.net - niby wszystko fajnie, resellerzy OVH, tylko że mają słaby uptime, nawet spada do 95% czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oferty.

 

Mam jedno pytanie, takie bardziej offtopicowe: czy to możliwe, aby pingi do OVH były tak duże i ogólnie ich prędkość zaskakująco słaba? Dostałem triala w dmehosting.com w OVH, jednak pingi do nich mam raz 50, a raz 400, a prędkość pobierania to max 500kbps. Czy mają tam tak tragiczny overselling, czy to tak teraz w OVH jest?

 

 

I pytanie do MZone: czy macie tam możliwość "dynamicznego" dokupowania zasobów do VPS'ów, konkretnie chodzi mi o większy dysk / transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×