Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gb

hostingi z wyzszymi cenami

Polecane posty

Gość adamszendzielorz
Szkoda polemiki, masz podstawowe braki - nie rozróżniasz dwóch płaszczyzn - serwera i skryptów wykonywanych na serwerze

 

No wlasnie to Ty tego nie rozrozniasz.

Czyli twierdzisz, ze *kazda* strona umieszczona na home.pl jest podatna na ten atak ? Czyli ze jestes w stanie *kazda* strone (korzystajaca z PHP oczywiscie) "shaczyc" w ten sposob ? :)

 

Udowodnij. Bo narazie to tylko strasznie duzo gadasz o rzeczach o ktorych najwidoczniej Ty nie masz pojecia, bo progreso dziala, a cxc nie :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
adamszendzielorz: Adam, nie znasz sie, tak dobrze zabezpieczyli po prostu, ze nie widzimy! :)).

 

Juz dziala! I tak od 1990... :)

pozdr.

 

Wysłany 2005-10-29, 12:01:

 

OK ide wheelie cwiczyc poki slonko grzeje :)

Dla mnie EOT bo i tak mocno zboczylismy z tematu.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dziala! I tak od 1990... :)

pozdr.

Chcesz mi powiedziec, ze znasz firme ktora oferuje hosting o 1990? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Juz dziala! I tak od 1990... :)

pozdr.

Chcesz mi powiedziec, ze znasz firme ktora oferuje hosting o 1990? ;-)

 

www.cxc.pl - nie widziales ? Slyszalem, ze wtedy wiadrami Internet dostarczali :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefiniuj "usługi powyżej średniej krajowej" (chodzi o jakość? jakieś wyznaczniki?) i "rozsądny pakiet". Czego konkretnie potrzebujesz za te 400-600 zl (netto? rocznie?)?

 

Przecietna krajowa dotyczylo ceny, czyli jakis 400-600zl za rozsadny pakiet uslug hostingowych. Rozsadny oznacza, posiadajacy porametry podobne do innych pakietow w tej klasie cenowej.

 

Osobiscie nic nie potrzebuje, chcialbym jedynie dowiedziec sie jakie firmy znacie ktore sprzedaja uslugi za cene powyzej sredniej krajowej o podobnych parametrach lub nizszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz pojecia, bo progreso dziala, a cxc nie

A ja mam zabawki a Ty nie - Adam nie stresuj się tak to jest tylko forum. Nie działal serwer na którym była strona główna - przez ( 30 sekund ) kilkadziesiat innych działało , a w progreso 1 dział i skutecznosc 100% , dlatego proszę , nie pisz takich porównań bo są one nie tyle dla mnie co winny być dla Ciebie żenujące .

 

Czyli ze jestes w stanie *kazda* strone (korzystajaca z PHP oczywiscie) "shaczyc" w ten sposob ?

 

Widze ze nadal nie rozumiesz o czym pisałem , prosze przeanalizuj moje wczesniejsze posty jescze kilka razy moze zrozumiesz , ew. popros kogoś o konsultacje .

 

Po za tym nie wiem co ma znajomosc linuxa wspolnego z działaniem strony głównej cXc.pl ( a dokladniej reebotem serwera na której sie znajdowała )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
A ja mam zabawki a Ty nie - Adam nie stresuj się tak to jest tylko forum.

 

No ja wlasnie wrocilem z jazd moja zabawka! Napotkany M3 nawet nie pierdnal :twisted: Pieeeekna pogode mamy tej jesieni prawda ?:)

 

Aaa.. Wiesz, ze dyskusja z Toba nie ma sensu ? Na konkretnie postawione pytania potrafisz tylko szczekac, jak maly ratlerek. Zupelnie jak Twoj (rownie maly) idol kaczynski :)

 

EOT totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Fujara z tego co wiem to ty sie nie zajmujesz serverami tylko ich sprzedaza i jakas tam reklama (linkory, linkuj etc. ) :>

A twoja marna wiedze mozna szybko podwazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marna wiedze mozna szybko podwazyc

 

Dlaczego uważasz ze moja wiedza jest marna ? O ile sobie dobrze przypominam nie udzielam się specjalnie w tematach związanych z administracją? Nie jestem linuxowym znawcą ale pewną wiedze w tej branży jednak trzeba posiadać ( nie zajmuje się administracją ) .

 

Adamszendzielorz jesteś bardzo zabawnym, nie masz jakichkolwiek argumentów do dyskusji i próbujesz ( zapewne ze względu na opcje większości forumowiczy ) podważyć moje wypowiedzi przez ośmieszanie( SIC ) moich poglądów . Jest po prostu tragedia no i niestety wychodzi jaki poziom sobą reprezentujesz .

 

 

Na konkretnie postawione pytania potrafisz tylko szczekac

 

Można wytłumaczyć raz i drugi jednak nie można to robić w 'kółko Macieja' jeśli po drugiej stronie siedzi ktoś taki ...

 

jak maly ratlerek.

 

O przepraszam - rozumiem , że jesteś rekinem w tej branży ( teraz już w pełnej okazałości mogę , jak to pięknie wyraziłeś, napisać - ROTFL )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam adres http://hosting.cvr.pl/tani-hosting/ ,gdzie znajdziemy zestawienie wybranych planów hostingowych kilku mniej lub bardziej znanych firm. Zadziwia pierwsza pozycja (pod względem cenowym), firma Agnat.pl, pakiet Business - pojemność 4GB, transfer 20GB/miesiąc, cena za rok... 2980.00 PLN (3635.60 z VAT) :-) jednak na hostingu można się dorobić :-P

 

Cytat te strony głównej hosting.cvr.pl :

 

 

Szukasz szybkiego, taniego i niezawodnego serwera? . A może intersuje cie darmowy hosting ?! Nie martw się jedno i drugie znajdziesz u nas! Dzieki nam będziesz mogł spać spokojnie a twoje Marzenia, staną się rzeczywiste. Hosting z bardzo dobrymi prarametrami prawie nie ustepujący profesionalnym hostą. Wybierz interesujący cię plan hostingowy, za nie wielkie pieniądze lub darmowy z nieco mniejszymi parametrami.

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fujara, to moze sprobujemy bez uszczypliwosci.

Chyba nie chcesz powiedzieć, że opcja wypakowania plików rarowskich. przez prosty skrypt php , jest bezpieczną ?
Wytlumacz prosze w takim razie, dlaczego uwazasz te funkcje za niebezpieczna? Jak na razie migasz sie od odpowiedzi, piszac
Jesli nie widzisz problemu w mozliwosci rozpakowania zdalnego przez osoby trzecie pliku na serwerze to[...]uczyc Cie nie będę
Poki co, jedynie Ty popierasz swoje stanowisko. Na Twoim miejscu albo bym go (w sposob konstruktywny) bronil, albo przyznal sie do bledu. Ofensywa na adwersarza moze jedynie swiadczyc o braku argumentow z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecietna krajowa dotyczylo ceny, czyli jakis 400-600zl za rozsadny pakiet uslug hostingowych. Rozsadny oznacza, posiadajacy porametry podobne do innych pakietow w tej klasie cenowej.

Osobiscie nic nie potrzebuje, chcialbym jedynie dowiedziec sie jakie firmy znacie ktore sprzedaja uslugi za cene powyzej sredniej krajowej o podobnych parametrach lub nizszych.

 

Nadal nie napisałeś, czy ta cena 400-600 zl to netto i za jaki okres czasu. Można się domyślać, ze netto i za rok, ale skoro chcesz uzyskać jakieś informacje, to chyba warto zadać w miare precyzyjne pytanie?

 

I tak samo z tym "rozsadny = posiadający parametry podobne do innych w tej klasie" No proszę Cię, przecież to mogą być totalnie różne rzeczy, o całej rozpiętości parametrów... chyba, że po prostu chcesz stworzyć listę kont hostingowych w cenie od 400 do 600 zł, to przepraszam, że się czepiam :D

I dodaję do listy pakiet z home.pl - 600 zl netto, Business Serwer, cenowo się łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh...

 

aftereight, Ja nie szukam hostingu, staram sie zrobic liste firm ktore swiadcza uslugi w cenach _powyzej_ sredniej krajowej dla "rozsadnego pakietu". Mam nadzieje, ze teraz jest to bardziej zrozumiale dla Ciebie.

 

home.pl z Business Server sie nie lapie, ale oferta typu "premium" w cenie 900zl juz jak najbardziej.

 

Dodatkowo nie zostaly wymienione firmy Expro or Spider (Ogicom). Czy ktos zna inne firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
home.pl z Business Server sie nie lapie, ale oferta typu "premium" w cenie 900zl juz jak najbardziej.

 

Skoro Business Server kosztuje 600 zl netto, a napisałeś, że chodzi o konta w cenie 400-600 zł, to na Trygława, czemu się nie łapie? Aaa, nie jest rozsądny? :D

 

A tak z czystej ciekawości do czego Ci ta lista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aftereight, jeszcze raz podkresle slowo _POWYZEJ_ sredniej krajowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla każdego rozsądny pakiet za rozsądną cenę może oznaczać coś innego.

 

Poza tym dla jednych z nas liczy się maksymalny transfer a dla drugich bezpieczeństwo swych danych, zero spamu i codzienne backupy, dlatego tez nie dziwi mnie zadowolenie klientów z usług 2be.pl.

 

Wywiązują się ze swych "technicznych" zobowiązań, dbają o swych klientów, polepszają jakość swych usług , choć niekoniecznie zwiększając do maksimum pojemność konta, której i tak się przecież nie wykorzysta.

 

Na polskim rynku istnieje wiele podobnych firm, które w uczciwy sposób zarabiają na swe dalsze "życie". Dobrze, że mają swoich klientów. Dobrze, że nie wszyscy są ich klientami. W przeciwnym razie mielibyśmy MONOPOL, którego chyba nikt nie lubi:-/// A propos... czy nie sądzicie że Home stara się go wywalczyć?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff udalo mi sie przebrnac przez caly watek, az mi sie monitor zabrudzil od jadu ;) ale odpowiadajac na watek podobno "główny", mysle, ze warto takiego hostingu poszukac po prostu na top100.pl, firmy z gornych miejsc maja przynajmniej po jednej takiej ofercie dla "bardziej wymagajacych" klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×