Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gb

hostingi z wyzszymi cenami

Polecane posty

Witam,

 

Jakie znacie firmy hostingowe ktore swiadcza uslugi za cene wyzsza anizeli przecietna krajowa (czyli ok. 600-400zl za rozsadny pakiet) . Oczywiscie nie biore tutaj pod uwage "tanich hostingow".

 

Pozdrawiam,

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Jakie znacie firmy hostingowe ktore swiadcza uslugi za cene wyzsza anizeli przecietna krajowa (czyli ok. 600-400zl za rozsadny pakiet) . Oczywiscie nie biore tutaj pod uwage "tanich hostingow".

 

Np. ta ktora prezentuje: http://www.progreso.pl

Polecam siebie ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamie, macie srednia krajowa i bardzo dobrze, ze konkurujecie usluga a nie cena. Mnie jednak interesuja te firmy ktore swiadcza uslugi powyzej sredniej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Adamie, macie srednia krajowa i bardzo dobrze, ze konkurujecie usluga a nie cena. Mnie jednak interesuja te firmy ktore swiadcza uslugi powyzej sredniej krajowej.

 

Napisales 400-600, tyle ma kosztowac, czy to dla Ciebie srednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie 400-600 zl to srednia krajowa. Jednak sa takze firmy ktore swiadza uslugi w cenach wyzszych anizeli wymieniona srednia. Ktos zna takie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

kosmiczne ceny na 2be.pl ;) wręcz miedzygwiezdne :D

 

poza tym o czym wy tu rozmawiacie? :D padają jakies ceny za blizej nieokreslony 'rozsadny pakiet'. ot dla kazdego ten rozsadny pewnie bedzie sie 'nieco' roznil :D

 

a tak w ogole to wazny jest stosunek ceny do jakosci i supportu.

 

dodam webserwer.pl (hoga). bylem tam rok, poki nie pokonczyly mi sie pakietowe transfery. bylem zadowolony, help szybko dzialal, a maile o awariach/planowanych konserwacjach cholera dostaje do dzisiaj :D jedynie autorski panel byl za slaby jak na dzisiejsze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.python.pl

 

Narazie pisze ze strona jest przygotowaniu, ale sa juz jakies przyblizone dane - jest podana cena minimalna i pojemnosc konta:

Orientacyjna najniższa cena hostingu w konfiguracji zbliżonej

do w/w to około 700zł bez VAT (około 850zł z VAT) rocznie.

Pojemnosc konta pocztowego -20 MB

POwierzchnia na www - 25 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak widac "międzygwiezdnych" cen jest więcej, przy czym zazwyczaj dotyczą jednak parametrów kont i ogólnie serwerów dla firm. Stąd naturalnie nasze ceny nie są tanie, ale też odpowiadają Klientom komercyjnym, dla których ważniejsze od "niezmierzonego" transferu są wszechstronny panel, stała i darmowa obsługa techniczna 24/7, czy stale wprowadzane zmiany do panelu i usług.

 

Nie zmienia to faktu, że z kontami "za sms" trudno rywalizowac : )

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Międzygwiezdne" ceny mają firmy, które zdobyły stałą grupę (bogatych) komercyjnych klientów, poprzez nazwijmy to "pewne powiązania" i teraz nie uzasadnione byłoby obniżanie cen.

Firmy te oferują hosting "dla ludu" przez swoje, nazwijmy to "spółki zależne" i biznes się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znacie firmy hostingowe ktore swiadcza uslugi za cene wyzsza anizeli przecietna krajowa (czyli ok. 600-400zl za rozsadny pakiet) . Oczywiscie nie biore tutaj pod uwage "tanich hostingow".

 

Zdefiniuj "usługi powyżej średniej krajowej" (chodzi o jakość? jakieś wyznaczniki?) i "rozsądny pakiet". Czego konkretnie potrzebujesz za te 400-600 zl (netto? rocznie?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze ceny nie są tanie
Przepraszam ze sie czepiam, ale ceny nie moga byc tanie tudziez drogie :D

 

A co do wyzszych cen, to chyba nie o to chodzi, ze firma takze posiada pakiety drozsze - kwestia od jakiego pakietu wychodzi, ewentualnie jak duzo daje w porownaniu do innych ofert w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak uwazasz ze cena 400-600 to srednia, to ja nie wiem czego oczekujesz od serwera... tylko nazwa.pl lub home.pl (600 i 900 odpowiednio a uslugi na swietnym poziomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swietnym poziomie? Ceny sa tak wysokie przede wszystkim dlatego, że wyrobili sobie marke , prawde mówiac nie wiem skad tak wysokie ceny mimo tylu luk ( zwlaszcza w home.pl ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Na swietnym poziomie? Ceny sa tak wysokie przede wszystkim dlatego, że wyrobili sobie marke , prawde mówiac nie wiem skad tak wysokie ceny mimo tylu luk ( zwlaszcza w home.pl ) .

 

Czyli co, home.pl jest wedlug Ciebie slabe, serwery dluzej nie dzialaja, niz dzialaja i codziennie maja wlamy ? :) I ogolnie wszyscy ktorzy ich polecaja, to wykupione przez dzial marketingu wabiki...

ROTFL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcesz powiedzieć, że opcja wypakowania plików rarowskich. przez prosty skrypt php , jest bezpieczną ?

Jesli tak no to raczej ja powinienem sie 'rotflować' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Chyba nie chcesz powiedzieć, że opcja wypakowania plików rarowskich. przez prosty skrypt php , jest bezpieczną ?

Jesli tak no to raczej ja powinienem sie 'rotflować' ...

 

Nie bardzo rozumiem. Mozesz jasniej ?

Co jest niebezpiecznego w rozpakowywaniu rarow ?

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie widzisz problemu w mozliwosci rozpakowania zdalnego przez osoby trzecie pliku na serwerze to kompletnie nie rozumiem na jakiej zasadzie działa firma w której pracujesz, uczyc Cie nie będę. dla mnie jest to EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Jesli nie widzisz problemu w mozliwosci rozpakowania zdalnego przez osoby trzecie pliku na serwerze to kompletnie nie rozumiem na jakiej zasadzie działa firma w której pracujesz, uczyc Cie nie będę. dla mnie jest to EOT

 

W porzadku, tylko to jest pewnie blad w skrypcie PHP, a nie w samej konfiguracji serwera. Wiec nie wiem co tu home ma do rzeczy. A zlosliwosci zostaw prosze nastepnym razem po swojej stronie ekranu :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie polal jad, ze az mu serwery padly :)

 

c:>tracert cxc.pl

Nie można rozpoznać nazwy systemu docelowego cxc.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda polemiki, masz podstawowe braki - nie rozróżniasz dwóch płaszczyzn - serwera i skryptów wykonywanych na serwerze

To nie są zadne złosciwosci a jedynie Twoja ignorancja znajomości linuxa - nawet na poziomie przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Szkoda polemiki, masz podstawowe braki - nie rozróżniasz dwóch płaszczyzn - serwera i skryptów wykonywanych na serwerze

To nie są zadne złosciwosci a jedynie Twoja ignorancja znajomości linuxa - nawet na poziomie przedszkola

skoncz czlowieku ehh

Szkoda slow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×