Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Pobranie tylko nowej poczty z gmaila

Polecane posty

Witam.

 

Czy jest taka możliwość żeby program pocztowy pobral mi tylko nieprzeczytane wiadomości z gmaila??

 

 

Chodzi o to że mam około 2 tys. wiadomości i pobranie ich zajęlo by mi ~ 8 godzin ;/

 

A za bardzo nie chce mi się przeglądać je wszystkie i segregować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam niestety ten problem ;)

Korzystam z thunerbird i nie kojarzę takiej opcji. Pamiętam, że kiedyś robiłem to w ten sposób, że zaznaczyłem opcję pobieraj tylko nagłówki wiadomości, później zastosowałem filtr daty, który przeniósł stare wiadomości do kosza. W ten sposób oszczędziłem czas na pobieranie załączników. Nie jest to rozwiązanie, ale zawsze jakieś tam drobne obejście. Pamiętaj, żeby zaznaczyć opcję pozostaw kopie wiadomości na serwerze, w przeciwnym razie przy pobieraniu wyczyści Ci skrzynkę z pobranych wiadomości.

Chyba, że można byłoby przenieść stare wiadomości na gmailu do osobnego folderu.

Nie jestem pewien, ale chyba TheBat miał coś takiego jak selektywne pobieranie wiadomości.

 

Może jeszcze ktoś inny ma jakieś patenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba TheBat miał coś takiego jak selektywne pobieranie wiadomości.

Potwierdzam to The Bat ma coś takiego nazywa się to dyspozytor wiadomości, po włączeniu tej opcji ściąga się lista wiadomości z tematami i pokazywane jest jako lista, potem można chaczykami odpowiednio zaznaczyć co do pobrania, co do skasowania, co do zignorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho dlatego lepszym wyjściem jest ciągłe korzystanie z IMAP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×