Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Jaki Bank

Polecane posty

Po przygodach z KB, PKO BP, Mbank, ING postanowiłem zmienić bank (konta prywatne, karty kredytowe), myślę głównie o inwestycjach i jak najniższych kosztach kredytów gotówkowych i tych z karty kredytowej. Same koszty prowadzenia rachunków są drugorzędne.

 

I tu wg wszystkich tabelek wynika że oferta Banku Ochrony Środowiska wygląda najkorzystniej. Ktoś z Was posiada tam konto? Może jakiś inny, lepszy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno Nordea to lipa, ale sporo ludzi bierze mieszkaniowe tam... może ci ludzie i tak by marudzili będąc w innym banku też : )

 

 

mBank rulz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że alior i wbk płacą za otwarcie konta, nie wiem jak dalej, ja siedzę w mBanku bo jakoś nie widzę alternatywy,

skoro all gratis (prawie).

ostatnio jakaś Pani mnie na lukasa twardo namawiała, ale jakoś jej argumentów brakowało, co zapytałem o koszt czegoś to było drożej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barclays / Merrill Lynch / UBS / HSBC.

 

Zależy w co i gdzie chcesz inwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barclays / Merrill Lynch / UBS / HSBC.

 

Zależy w co i gdzie chcesz inwestować :D

 

Myślę, że fraza "kredyt gotówkowy" wyklucza powyższe.

Ale miło wysłuchiwać ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że fraza "kredyt gotówkowy" wyklucza powyższe.

Myślę, że nie wszystkie... Poza tym wyraźnie napisałem o inwestycjach, kredytów gotówkowych nigdy nie brałem więc się na ich temat nie wypowiadam, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Ja korzystam z aliora i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo, jeśli podasz mnie jako polecającego podczas zakładania konta dostaniesz 50zł gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Aliora, który moim zdaniem jest obecnie najlepszym bankiem. Mają świetną, kompetentną obsługę i dośc dobrą ofertę. Aż chce się do takiego banku przychodzić... W porównaniu do takiego PKO, w którym non stop miewałem jakieś przygody to niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma pracuje w Aliorze i powiem Ci na prostym przykładzie: jak jej znajomy z pracy chciał sobie wziąć pożyczkę, to nawet z jego ulgami jako pracownika Aliora, bardziej opłacało mu się pójść do innego banku. Bank ten mogę za to polecić, jeżeli nie będziesz korzystał z kredytów i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzeniu porównania zdecydowałem się na przejście do aliora - korzystając przy okazji z aktualnej promocji (dostaje się od 200 do 600zł - co miesiąć 50 zł). Dostałem zaproszenie od obecnego klienta i dlatego na wstępie mam 250zł zł - miły dodatek. ;-)

 

Karta jest płatna 5 zł, ale: wszystkie bankomaty darmowe, karta wypukła i możliwość paypassu - dzięki temu ja np zrezygnuje z kredytówki. :)

 

Pożyczki się nie opłacają, ale rozejrzałem się po ofertach i chyba biorąc nie brałbym też w mbanku w którym jestem 4 lata, tylko w jakimś "zewnętrznym" banku.

 

A Alior jako konto do codziennego użytku - tak. 

 

Zachwyciłem się bogatym modułem raportowania - takie detale jak raport pod koniec dnia, wypłaty od x zł, wpłaty i wiele innych "akcji", możliwość przypisania do kazdej raportu smsem, mailem lub na www po zalogowaniu się - może w końcu uda mi isę na bieżąco kontrolowac stan finansów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×