Skocz do zawartości
Marek Sprint

Nowe, konkurencyjne Data Center na rynku

Polecane posty

W czerwcu bieżącego roku , firma Sprint otworzy pierwsze w Polsce pn - wsch profesjonalne centrum przechowywania i przetrwarzania danych. Sprint Data Center, zlokalizowane będzie w Olsztynie i świadczyć będzie nie tylko podstawowe usługi takie jak kolokacja szaf i serwerów, czy serwery dedykowane ale również szereg usług dodatkowych począwszy od administracji serwerami, poprzez telekonferencje a skończywszy na usługach świadczonych w modelu SaaS. Wszystko z zachowaniem standardów jakich można oczekiwać od lokalizacji typu Data Center (zasilanie, łącza, ochrona itp) w bardzo konkurencyjnych cenach. Szczegóły chętnie podeślę osobom zainteresowanym. Zachęcam do kontaktu: Marek Dornowski 696 021 304 , marek.dornowski@sprint.pl

Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia / zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie DC ze standardami na pn-wsch istnieją tylko dla potrzeb własnych firm. Więc nie ma co się aż tak przechwalać. Ogólnie próba reklamy słaba i nierzetelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mogliby wysmażyć coś ładniejszego, to fakt... ale wolę krótko i treściwie niż papkę marketingową typu home/nazwa/ogicom - ci to dopiero się przechwalają bzdurami.

Ja się cieszę, że to się dzieje w dość martwym regionie - wszystko poza Poznaniem, Wrocławiem, Warszawą i Śląskiem (tym katowickim :D będzie przeze mnie ciepło witaną inicjatywą : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie DC ze standardami na pn-wsch istnieją tylko dla potrzeb własnych firm. Więc nie ma co się aż tak przechwalać. Ogólnie próba reklamy słaba i nierzetelna

 

Właśnie chciałbym poinformowć, że już nie. Dlatego piszę, że powstaje pierwsze w tym regionie DC, które świadczyć będzie szeroki wachlarz usług dla różnego rodzaju klientów. Wysyłam informację, a osoby zainteresowane zapraszam do bezpośredniego kontaktu, gdzie mogę przekazać materiały reklamowe i zająć się przygotowaniem oferty właściwej. Forum to tylko miejsce, żeby poinformować o tym, że coś takiego dzieje się na rynku, aby ludzie przestali właśnie myśleć w ten sposób, ze w tej części (pn-wsch) Polski nic się nie dzieje. Otóż właśnie informuje, że się dzieje. Jeżeli, kogoś to zainteresuje, bo być moze nie chce przepłacać za taki sam standard usług świadczonych przez firmy z dużych lokalizacji, albo potrzebuje zapasowego DC to zapraszam do kontaktu. Można porównać, przeanalizować i podjąć decyzję. Nikogo do niczego nie zmuszam, po prostu informuję, że są takie możliwości. Myślę, że warto to wiedzieć, a co kto zrobi z tą wiedzą, to już indywidualna decyzja.

pozdrawiam

 

Mogliby wysmażyć coś ładniejszego, to fakt... ale wolę krótko i treściwie niż papkę marketingową typu home/nazwa/ogicom - ci to dopiero się przechwalają bzdurami.

Ja się cieszę, że to się dzieje w dość martwym regionie - wszystko poza Poznaniem, Wrocławiem, Warszawą i Śląskiem (tym katowickim wink.gif będzie przeze mnie ciepło witaną inicjatywą : )

 

 

W takim razie, zapraszam do bezpośredniego kontaktu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się kilka informacji na temat łącz (głównie chodzi mi o dostawców łącza, potencjalne backupy itp.), może jakieś ip testowe by można było zobaczyć trasy, pingi itp. Ogólnie firma Sprint to dosyć znana marka, przynajmniej na trójmiejskim rynku, lecz do tej pory nie kojarzyłem jej z kolokacją itp. Na pewno nie jest to krzak, który zaraz zniknie z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się kilka informacji na temat łącz (głównie chodzi mi o dostawców łącza, potencjalne backupy itp.), może jakieś ip testowe by można było zobaczyć trasy, pingi itp. Ogólnie firma Sprint to dosyć znana marka, przynajmniej na trójmiejskim rynku, lecz do tej pory nie kojarzyłem jej z kolokacją itp. Na pewno nie jest to krzak, który zaraz zniknie z rynku.

 

 

Łącza to TP, TK, Olman, i jeszcze jeden poważny dostawca (ale na razie nie ma podpisu pod umową więc wstrzymuję się z informacją) Planowane jest podłączenie do węzła KIX w Warszawie, które umożliwi nam podłączenie do dowolnego operatora na polskim rynku. Sprint Data Center to nasza najnowsza inwestycja , a tak jak napisałeś na rynku usług telekomunikacyjno - informatycznych jesteśmy już od ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Kazde profesjonalne DC dzieli sie zdjeciami ;)

Czy oby na pewno do takich nalezycie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde profesjonalne DC dzieli sie zdjeciami ;)

Czy oby na pewno do takich nalezycie ? :)

Takimi zdjęciami na których widać praktycznie zawsze jedno i to samo w trochę zmienionej formie podszlifowane w programie graficznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://franchising.pl/img/sprint-serwerownia.jpg

źródło: http://franchising.pl/system-partnerski/765/sprint-data-center/

mam nadzieje, że nikt nie będzie miał uwag co do wstawionego zdjęcia, pytanie kieruję do Pana Marka

Adrian, jest logo na ścianie, dla urozmaicenia monotonii ;)

 

ale podejrzewam że Rufik chciał popatrzeć na kable i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Z kogo chcesz zrobić idiote? http://shop.klicktel...netzwerk_01.jpg

Żal... nie ma to jak photoshop...

 

@Rufik, od kiedy snujesz takie mądrości? Widziałeś zdjęcia nephax/beyond? Ciągle piszesz czystą teorią, za dużo książek się naczytałeś...

 

Co masz dokładniej na myśli ?

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazde profesjonalne DC dzieli sie zdjeciami smile.gif

Czy oby na pewno do takich nalezycie ? smile.gif

 

 

W takim razie mamy trochę inne pojmowanie słowa profesjonalizm. Jeśli klient jest poważnie zainteresowany skorzystaniem z usług to chętnie zapraszam na indywidualne spotkanie, gdzie znajdzie odpowiedzi na wszelkie nurtujące go pytania. Publikowanie informacji na temat zabezpieczeń, czy robienie wycieczek po data center nie uważam za zbyt profesjonalne. Ale to tylko moje zdanie i szanuję , że ktoś może mieć inne.

 

Z kogo chcesz zrobić idiote? http://shop.klicktel...netzwerk_01.jpg

Żal... nie ma to jak photoshop...

 

Panowie, żeby była jasność to nie upubliczniamy zdjęć data center, a jeśli nasza dyskusja ma się sprowadzać do takiego poziomu to wydaje mi się, że szkoda na nią czasu. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami oferty to zapraszam do kontaktu, jeśli chcecie pogadać sobie o zdjęciach to zapraszam na piwo :-)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kogo chcesz zrobić idiote? http://shop.klicktel...netzwerk_01.jpg

Żal... nie ma to jak photoshop...

 

@Rufik, od kiedy snujesz takie mądrości? Widziałeś zdjęcia nephax/beyond? Ciągle piszesz czystą teorią, za dużo książek się naczytałeś...

z nikogo nie chcę robić "idioty" (cytat), podałem to co było na stronie

http://franchising.p...nt-data-center/

jakbyś się pofatygował przeczytać inne posty to byś znalazł to zdjęcie w linku innego użytkownika. Inną kwestią jest to, że opublikowano takie zdjęcie, właściwie wprowadzające w błąd.

Zanim zaczniesz kogoś atakować to się zastanów.

 

Swoją drogą plusy może przyznać każdy, ale zastanówcie się za co je dajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też przepraszam bo mnie poniosło

a teraz coś co mnie zaintrygowało

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.
Panowie, żeby była jasność to nie upubliczniamy zdjęć data center

nie chciałbym tu wyciągać pochopnych wniosków, dlatego poprosiłbym przedstawiciela SDC o komentarz ;)

ja wiem, że np. w ulotkach używa się istockphoto, ale to w niektórych przypadkach powoduje takie niemiłe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu mam dwie uwagi:

 

Panie Marku, prosze zauwazyc ze na tym forum zadna z powaznych = duzych / liczacych sie na rynku (Home, Nazwa , Kei , Beyond, ATM ) firm nie dyskutuje na temat oferownych przez siebie uslug. To nie ma sensu. Ludzie tu przebywajacy maja swoje interesy i opinie. Cokolwiek Pan napisze zawsze komus cos nie "podpasi" w koncu to forum i kazdy swoje opienie moze wyglosic ;) Kopac sie z koniem nie ma sensu ...

 

Druga sprawa to ponowne zangazowanie firmy Sprint w ogolnie mowiac "szeroko pojete uslugi internetowe" :

taki fakt mial juz miesce (znamy to z trojmiasta - firma Sprintnet Sp. z o. o.) i widze, ze bierzecie sie do tematu podobnie ... jak "pies do jeza"

 

Od tak se napisalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też przepraszam bo mnie poniosło

a teraz coś co mnie zaintrygowało

 

 

nie chciałbym tu wyciągać pochopnych wniosków, dlatego poprosiłbym przedstawiciela SDC o komentarz tongue.gif

ja wiem, że np. w ulotkach używa się istockphoto, ale to w niektórych przypadkach powoduje takie niemiłe wrażenie.

 

 

Tak jak pisałem zdjęcie do materiałów reklamowych zostało wybrane na wczesnym etapie budowy, umieszczone zostało w portalu skierowanym do osób handlowych, nie rozumiem dlaczego ktoś miałby mieć niemiłe wrazenie. JEsli ktoś ma pytania trechniczne , jesteśmy do dyspozycji, natomiast tak jak pisałem nie leży w naszej polityce bepieczeństwa umieszczanie na forach zdjęć naszego DC. Osobiście nie chciałbym kolokować w DC, które na prawo i na lewo pokazuje wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa, ale mogę się mylić ...

 

Co do tematu mam dwie uwagi:

 

 

Druga sprawa to ponowne zangazowanie firmy Sprint w ogolnie mowiac "szeroko pojete uslugi internetowe" :

taki fakt mial juz miesce (znamy to z trojmiasta - firma Sprintnet Sp. z o. o.) i widze, ze bierzecie sie do tematu podobnie ... jak "pies do jeza"

 

Od tak se napisalem smile.gif

 

Firma Sprint działa na rynku usług informatycznych już od ponad 20 lat, więc takie sobie pisanie pozostawie bez komentarza. Zachęcam do bardziej twórzych i przemyślanych wypowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem zdjęcie do materiałów reklamowych zostało wybrane na wczesnym etapie budowy, umieszczone zostało w portalu skierowanym do osób handlowych, nie rozumiem dlaczego ktoś miałby mieć niemiłe wrazenie. JEsli ktoś ma pytania trechniczne , jesteśmy do dyspozycji, natomiast tak jak pisałem nie leży w naszej polityce bepieczeństwa umieszczanie na forach zdjęć naszego DC. Osobiście nie chciałbym kolokować w DC, które na prawo i na lewo pokazuje wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa, ale mogę się mylić ...
przyznam, że do mnie przemawia ta argumentacja. Co do zdjęć, to chodziło mi tylko o to, że powinno się używać swoich zdjęć, jeżeli się już to robi, nawet jeżeli są to tylko zdjęcia ogólno-poglądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ta kwestia jest już wyjaśniona :)

żeby nie było, że nie czytam postów dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×