Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Alternatywa dla wordpress

Polecane posty

Witam

 

Czy znacie jakąś dobrą i najlepiej bezpłatną aplikacje do prowadzenia bloga/ malej stronki??

 

 

Nigdy mi jakoś WP nie podchodził, a płacenie 150 $ za DLE to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drupal, co prawda nie jest konretnie do blogów, ale jest to CMS na którym zrobisz wszystko. Ja prowadzę coś w stylu bloga i nadaje się idealnie. lekki, i dość nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Joomla to wielkie i ciężkie bydle, na małą stronkę niby sie nadaje ale wtedy nie wykorzystujesz całej funkcjonalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Joomla to wielkie i ciężkie bydle

Na jakiej podstawie tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Drupal, co prawda nie jest konretnie do blogów, ale jest to CMS na którym zrobisz wszystko. Ja prowadzę coś w stylu bloga i nadaje się idealnie. lekki, i dość nowoczesny.

 

Z pogrubionym słowem się zgodzić nie mogę: Drupal nie jest lekki, w szczególności, gdy wrzucimy choćby kilka modułów.

Zresztą, żadna aplikacja na OOP i MVC nie jest lekka, choć najczęściej są wygodniejsze w administracji, prostsze w rozwijaniu i konserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Netzky - pewnie bo wszyscy tak mówią od samego początku, nieważne co się teraz dzieje z tym skryptem ; )

 

Jak dla mnie Drupal to jakaś masakra.. żeby zrobić głupi, ale sensowny system aktualności na stronie albo logowanie z prawami do oglądania artykułów trzeba rzekomo szukać dodatków w tym celu (co dla mnie jest chore w CMSie) - ja niestety nie byłem aż tak cierpliwy by szukać dodatków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc że drupal jest lekki miałem na myśli konfiguracje etc. Wszystko jest w sumie przejrzyste i można szybko i łatwo poustawiać. Można ponarzekać na support ale... :) Na jaki nie można.

Fakt faktem, wymaga sporo czasu na początku aby odpowiednio ustawić go pod własne potrzeby, ale jest to cms dosłownie do wszystkiego jeśli tylko zna się odpowiednie moduły. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Witam

 

Czy znacie jakąś dobrą i najlepiej bezpłatną aplikacje do prowadzenia bloga/ malej stronki??

 

 

Nigdy mi jakoś WP nie podchodził, a płacenie 150 $ za DLE to lekka przesada.

To czas się przekonać. Do bloga wordpress jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×