Skocz do zawartości
marioside

SuperCast.pl (Opinia) - Krzaczek ?

Polecane posty

Witam,

Osobiście nie korzystałem z usług tego "hostingu" po wyglądzie strony internetowej oraz po tym że nic na niej nie działa poza taki podstronami "opinie klientów" oraz "rejestracją' wnioskuje iż to jest krzaczek ;).

Brakuje danych firmy oraz po tym iż ten hosting się nie szanuje wystawiając takie aukcje jak ta "http://allegro.pl/item982050408_serwer_radiowy_shoutcast_autopilot_rds_pewniak.html" :P.

 

Osobiście sądzę że prowadzi to jakiś 16 latek który nie wie co robi i nie wie co mu grozi za taką działalność.

Czekam na opinie innych. :)

 

Pozdrawiam

MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Osobiście nie korzystałem z usług tego "hostingu" po wyglądzie strony internetowej oraz po tym że nic na niej nie działa poza taki podstronami "opinie klientów" oraz "rejestracją' wnioskuje iż to jest krzaczek ;).

Jeżeli już to jest firma to nawet nie może zaliczać się do grona firm hostingowych. Nie oferują i nie będą oferować usług związanych z hostingiem.Szkoda czasu na klikanie na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to krzak. Prowadzi to niejaki "Novik". Wcześniej sprzedawał na allegro pod innym kontem, jednak zostało zawieszone. Od tej pory sprzedaje to samo na nowym koncie. Prowadzi też eradia.pl, eradia.net. Serwery

w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się z poufnych zródeł że to nie jest prowadzone przez Novik'a, Bodajże prowadzi to jakiś Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nadszedł czas albo wywalić to do kosza albo co najmniej zamknąć wątek bo oprócz podlewania chwasta niczemu to nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej zgłosić do US?

Lepiej nie, bo jeszcze Cię społeczność WHT od konfidentów wyśmieje.. (bez urazy dla kogokolwiek :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest donos na sąsiada że pali śmiecie tylko skarga na to że ktoś nie odprowadza składek itd.. Wiesz my tutaj próbujemy być uczciwi odprowadzamy wszystko podatki składki a takie krzaki na to leją.

 

Lepiej nie, bo jeszcze Cię społeczność WHT od konfidentów wyśmieje.. (bez urazy dla kogokolwiek :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×