Skocz do zawartości
wood

Zły adres email w eurid

Polecane posty

Witajcie!

 

Zachciało mi przetransferować domenę .eu z az.pl do masternet.pl i pojawił się taki problem. Okazało się, że w bazie euridu widnieje mój stary email. Co mogę zrobić w takiej sytuacji, czy jestem już uziemiony i muszę korzystać z usług az.pl, czy może da się to jakoś rozwiązać, bo nie ma szans żebym uzyskał dostęp do starej skrzynki pocztowej, która była założona w domenie, niebędącej już moją własnością.

 

Z góry pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko chodzi o to, że jeżeli chcę aktualizować jakiekolwiek dane dla domeny, to muszę ją jednocześnie przedłużyć, wtedy domenę mógłbym przetransferować dopiero za rok

 

aha i jeszcze jedno, w az.pl można mieć 3 różne adresy,

1. adres email dla panelu klienta, na który przychodzą powiadomienia o fakturach itp

2. Adres właściciela domeny

3. Kontakt techniczny domeny

 

dwa ostatnie są odpowiedzialne za zmianę konfiguracji dns itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana adresu e-mail to tylko aktualizacja danych tego samego Abonenta, a nie cesja domeny na innego Abonenta.

Przynajmniej w MasterNET.pl jest to za darmo :D

Co ma adres e-mail do konfiguracji DNS? nic.

A najlepiej będzie jak skontaktujesz się z az.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rzeczywiście. Panienka z okienka na livechacie mi pierdoły plecie, że trzeba najpierw opłacić, że toż to cesja i inne śmoje boje samoloty. Zmieniłem i jakoś się dało.

 

wiem że to nie BOK, ale skoro już Pan tu jest, kilka razy usunąłem domenę do przetransferowania, bo coś było źle w danych adresowych i mi się wygenerowały 3 faktury pro forma, mogę opłacić obojętnie którą?

 

już jest dobrze, została jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×