Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość N3T5kY

Serwery gier

Polecane posty

Gość N3T5kY

Ktoś kiedyś wpadł na pomysł aby zamykać tematy związane z serwerami gier.

(A od pewnego czasu, pewnie niebieski człowiek uparcie tępi takie tematy :))

 

Ale czy naprawdę warto? Gdzie indziej on uzyska sensowną pomoc?

 

http://www.webhostin...kowanie-obrazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tego, że został założony całkiem świeży temat dotyczący serwerów gier.

 

Jak wiemy na WHT obowiązuje zakaz zakładania tematów dotyczących serwerów gier. Taka informacja widnieje w dziale prośby. Odnoszę wrażenie, że część nowych użytkowników nie wie, że dotyczy to całego forum. Nie jest to tak ewidentne, bo w regulaminie nie ma żadnego zapisu, a mało kto nowy zagląda do "Ogłoszenia, spotkania i sugestie dotyczące WebHostingTalk.pl". Wtedy te osoby kierują się w stronę kategorii "Serwery dedykowane i VPS".

Myślę, że umieszczenie takiego nagłówka z zakazem podobnym do tego w dziale prośby ułatwi moderatorom pracę i późniejsze pytania użytkowników w stylu "dlaczego mój temat został usunięty".

Może warto również część zasad umieścić w regulaminie?

Poddaję to pod waszą dyskusję, a swoje pytanie kieruje w szczególności do moderatorów i administracji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Temat jest poruszany od jakiegoś czasu. Zastanawiamy się czy wrócić do serwerów gier ale na trochę innych zasadach. Niestety tak jak to wyglądało kiedyś nie może wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja może poruszę dwie kwestie.

Pierwsza to pytanie. Nie wiem czy na słowo "serwer gier" mamy dostawać alergii zawsze, czy tylko czasami. Chodzi mi o to, że pojawia się np. temat http://www.webhostingtalk.pl/topic/24997-dedykowany-pod-hosting-gier/ i nie wiem już, czy naskoczyłem słusznie czy niesłusznie na użytkownika? Inną kwestią jest, że może powinienem poprzestać na raportuj, bo nie jestem moderatorem, ale chciałbym zwyczajnie wiedzieć czy miałem rację czy nie. Vicodin słusznie zauważył, że jemu chodzi o sprzęt, ale z tego znowu wynikają inne kwestie (vicodin edytował później swój post).

 

Druga sprawa. Nie wiem czy będzie w porządku znowu powrócić do serwerów gier kiedy powstało już forum gamehostingtalk.pl. Jest zrobione do nich przekierowanie "po przyjacielsku", a teraz to wyjdzie trochę na zasadzie, no dziękujemy za współpracę, teraz jesteśmy waszą konkurencją. No przynajmniej ja to tak odbieram, ale to się okaże wtedy kiedy poznamy szczegóły bądź efekt decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

to ja może poruszę dwie kwestie.

Pierwsza to pytanie. Nie wiem czy na słowo "serwer gier" mamy dostawać alergii zawsze, czy tylko czasami. Chodzi mi o to, że pojawia się np. temat http://www.webhostingtalk.pl/topic/24997-dedykowany-pod-hosting-gier/ i nie wiem już, czy naskoczyłem słusznie czy niesłusznie na użytkownika? Inną kwestią jest, że może powinienem poprzestać na raportuj, bo nie jestem moderatorem, ale chciałbym zwyczajnie wiedzieć czy miałem rację czy nie. Vicodin słusznie zauważył, że jemu chodzi o sprzęt, ale z tego znowu wynikają inne kwestie (vicodin edytował później swój post).

Temat do przedyskutowania, dla mnie powinien pozostać pod warunkiem odpowiedniego poziomu. Po prostu tematy o serwerach gier przyciągają osoby jakby to ująć... emocjonalnie niedojrzałe?

 

Druga sprawa. Nie wiem czy będzie w porządku znowu powrócić do serwerów gier kiedy powstało już forum gamehostingtalk.pl. Jest zrobione do nich przekierowanie "po przyjacielsku", a teraz to wyjdzie trochę na zasadzie, no dziękujemy za współpracę, teraz jesteśmy waszą konkurencją. No przynajmniej ja to tak odbieram, ale to się okaże wtedy kiedy poznamy szczegóły bądź efekt decyzji ;)

 

No nie wiem, ktoś dostał super reklamę za darmo na start to chyba powinien się cieszyć, a nie szukać problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wskazanego tematu to, tutaj autorem jest firma, więc nie ma tego problemu.

Sądzę jednak, że jak znajdzie się przyzwolenie, nawet częściowe na tematy dotyczące serwerów gier, to nie uda się uniknąć niskiego poziomu. Jeżeli teraz wiele osób nie akceptuje zakazu umieszczania tematów dotyczących serwerów gier, to dlaczego te lub inne osoby miałby dostosowywać się do pewnych ograniczeń, zakazów czy nakazów dotyczących poziomu merytorycznego wypowiedzi? Przynajmniej tak mnie się wydaje. O ile moderatorzy mają dużo czasu to zawsze można przetestować;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

GameHostingTalk.pl jest bardzo wdzięczne za przekierowanie z WHT.pl. Jakby nie było, współpraca trwa już ponad 1,5 roku.

Jednak wiadomo że każdy szuka możliwości rozwoju, i absolutnie nie widzimy problemu w tym by przytoczony dział powrócił na WHT. Jesteśmy na takim poziomie rozwoju że dużo byśmy nie stracili, a GHT czekałaby podobnie jak tutaj "ewolucja".

Long live WHT.pl & GameHostingTalk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Long live WHT.pl & GameHostingTalk.pl

brzmi romantycznie :)

 

a tak na marginesie. Myślę, że administracja wie co robi i na pewno starają się, żeby było jak najlepiej. Sądzę, że będzie dobrze, bo zapewne już nie jedna głowa nad tym pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×