Skocz do zawartości
zoozool

Licencja directadmin

Polecane posty

Witajcie

Potrzebuje licencję directadmin + spolszczenie z łatwą zmianą adresu IP(może być pośrednik, lub przez kontakt e-mail)

 

Obowiązkowo f-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej.

google.pl i wpisz licencja directadmin masz 3 od góry (active-hosting.pl)

 

Damianie, po wpisaniu "licencja directadmin" u mnie nie jesteś nawet na pierwszej stronie :D

Jesteś na 16 pozycji, Głowanet na 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zaraz za GłowaHosting. Hlip.pl nie ma w top10. Radzę wyczyścić sobie cache w przeglądarce, ponieważ wujek google prezentuje spersonalizowane wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już w ten sposób podaje się oferty ? Chyba będę musiał tego spróbować.

Wejdź na google.pl -> tanie serwery i 3 pozycja.. ajć no niestety google miało zły humor i trochę spadliśmy..

 

Panowie, autor zgodził się na oferty firm więc nie trzeba się z tym jakoś kryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kolega jest zalogowany do usług googla, (gmail, adsense itp) i sam ustalił sobie jakie ma być top10, co do ofert. Dziękuję bardzo w poniedziałek/wtorek (jak dostanę serwerek i poznam IP) odezwę się do wybranej firmy, i poinformuje w topicu o moim wyborze,

 

P.s

koszt zmiany IP rozumiem darmowy ?(nie zamierzam tego robić często, lecz zabezpieczam się w razie wu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam marudzicie ... Pan Miodek dawno google nie widział na innym pc i tyle :D

zozool mogę Ci "wydzierżawić" lajftajm za 150 netto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zanim odeślesz kogoś do g dowiedz się jak działa ...

 

Najdek kilka razy obserwowalem twoje wypowiedzi na forum i powiem szczerze że chcesz zabłysnąć oferta swojej firmy kosztem innych firm lub osób . Trochę pokory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :D' date='05 marzec 2010 - 23:36' timestamp='1267828617' post='198152]

Najdek kilka razy obserwowalem twoje wypowiedzi na forum i powiem szczerze że chcesz zabłysnąć oferta swojej firmy kosztem innych firm lub osób . Trochę pokory :)

 

Piszesz tak bo się hostujesz u Pana Miodka? wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :D' date='05 marzec 2010 - 23:36' timestamp='1267828617' post='198152]

Najdek kilka razy obserwowalem twoje wypowiedzi na forum i powiem szczerze że chcesz zabłysnąć oferta swojej firmy kosztem innych firm lub osób . Trochę pokory :)

 

Mam na imię Paweł - co widać w profilu - niestety (subiektywnie) śmiem twierdzić, że a-h nie jest dla nas konkurencją więc i Twój argument jest nie na miejscu, ponieważ; Damian jak to ująłeś "zabłysnął" właśnie wiele razy na forum wiedzą.

 

Więc zamiast oceniać zajmij się rozkręcaniem swoich serwerów dedykowanych i vps bez polskich znaków :)

 

Nasza oferte wzbogacilismy o serwery VPS oraz Serwery Dedykowane Zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie odczułem tego, by Paweł starał się zabłysnąć, a gdy poszedł komentarz do wypowiedzi Damiana, Twój post odebrałem jak byś chciał go "obronić" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co bronić ani błyskać - Damian nie wie jak pracuje wyszukiwarka i tyle - a WHT ma to do siebie, że nie siedzą

na nim tylko dzieci a również ludzie którzy wiedzą mniej czasem więcej - ja również jestem często pouczany a także czerpię wiedzę z wypowiedzi innych ludzi na forum (bo od tego jest) więc ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem ofertę Najdmen-a

 

Serdecznie pozdrawiam, i proszę o kontakt, by dogadać szczegóły :)

Temat jak nie potrzebny można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×