Skocz do zawartości
hoole

Kupno domeny, należącej do ?

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu zależy mi na kupnie pewnej domeny, obecnie jest ona zajęta, lecz na stronie nie widnieje rzadny link czy email, który pozwolił by skontaktować się z właścicielem strony.

 

Jest to skrypt samo-aktualizujący, pobierający wiadomości z portali. I zero jakiego kolwiek info o Administratorze.

 

WHO.IS wygenerowało coś takiego, na temat domeny.

http://img96.imagesh...6/5851/whow.png

 

Sprawdziłem i serwis AfterMarket nie ma aktualnie owej domeny wystawionej do sprzedaży.

Z powyższego screena wynika że AfterMarket jest jej właścicielem? Na swojej stronie piszą że nie są właścicielem żadnej z wystawionych domen, co więc robą dane AfterMarket'u na who.is?

 

Dropped.pl widnieje jako rejestrator, jak myślicie, jeśli napiszę do dropped.pl o przekazanie wiadomości do właściciela domeny (bo zapewne adresu email mi nie podadzą)?

 

 

Jest to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są rejestratorem. Poproś dropped o przekazanie Twojej informacji do właściciela - btw. podawaj nazwę domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są rejestratorem. Poproś dropped o przekazanie Twojej informacji do właściciela - btw. podawaj nazwę domeny.

 

W tym przypadku podanie nazwy domeny byłoby lekko mówiąc, głupotą. Upatrzył sobie ją, chce rozmawiać z właścicielem o jej kupnie a nagle ktoś zobaczy, że faktycznie fajna domena i mógłby coś na niej stworzyć a wcześniej na to nie wpadł, więc też napisze o jej kupno i tak oto hoole mógłby jej nie kupić bo ktoś inny zaproponowałby więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×