Skocz do zawartości
wesolak

Wymiana w Polsce.

Polecane posty

Czy do wymiany w Polsce potrzebna jest firma lub jakieś rozliczenia, jeżeli np. człowiek A dostaje od człowieka B hosting na 3 miesiące w zamian za doładowanie komórkowe jakiejś tam wartości.

 

Proszę mnie nie skreślać z góry, nie chcę otwierać jakiegoś krzaka na wymianki;p po prostu od dawna nurtuje mnie ta sprawa;)

 

I jeszcze jedno pytanie nie dotyczące wymiany ale podobne.

 

Skoro może osoba prywatna zarejestrować się przykładowo w dotpay i pobierać opłaty poprzez sms za jakąś usługę i dotpay za nas się rozlicza to można legalnie bez DG coś sprzedawać poprzez smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Skoro może osoba prywatna zarejestrować się przykładowo w dotpay i pobierać opłaty poprzez sms za jakąś usługę i dotpay za nas się rozlicza to można legalnie bez DG coś sprzedawać poprzez smsy?

Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można

 

Czyli przykładowo hosting sms, sklep internetowy sms może działać bez DG tak? (oczywiście sklep to tylko taki zmyślony całkowicie przykład:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, ale wtedy formą rozliczenia będzie umowa np zlecenie, umowa o dzieło którą i tak będziesz musiał rozliczyć w US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, ale wtedy formą rozliczenia będzie umowa np zlecenie, umowa o dzieło którą i tak będziesz musiał rozliczyć w US.

 

Ale pominę zusy i inne pierdoły tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od umowy zlecenia musisz odprowadzić zus. Zusu jako takiego w kształcie comiesięcznej opłaty nie musisz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od umowy zlecenia musisz odprowadzić zus. Zusu jako takiego w kształcie comiesięcznej opłaty nie musisz mieć.

 

A orientujesz się na temat handlu wymiennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×