Skocz do zawartości
draker

Poszukiwany kolejny VPS / dedyk

Polecane posty

Witam.

 

Obecnie korzystałem z serwera niskobudżetowego w VPSSquad i było bardzo fajnie, ale jak serwer bardzo się rozrósł i grało prawie przez cały czas 25 osób online, transfer migiem się skończył i musimy szukać innego VPS'a / dedyka. Koniecznie musi być zagraniczny, w Europie i mieć dosyć niskie pingi do Polski. Oto wymagane parametry:

 

-serwer jadł poprzednio średnio 0.9ghz procesora

-około 200-300 MB Ram'u

-z 2 gb dysku starczy

-najlepiej, aby była możliwość instalacji Debiana 4

-oczywiście musi akceptować serwery gier

-preferowane lokalizacje: Francja, Niemcy i okolice z dobrym pingiem do tepsy

-transfer, to jest najważniejsze: z oszczędzaniem serwer zjadł w miesiąc 250GB transferu, więc potrzebuję z 350gb+ miesięcznie

-Cena: zależnie od jakości, ale nie dużo, 30-50zł / mc

 

 

Proszę nie dawać ofert serwerów w Polsce, bo mamy sporo graczy z zagranicy...

 

Odrzucam od razu: delimiter.us (tylko prawie najdroższy pakiet mają od kilku miesięcy...) i vpssquad.com (tam miałem serwer poprzednio).

 

Najlepiej, aby płatność była poprzez przelew, ale karta kredytowa / paypal też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarek

 

Właśnie pytałem supportu server4you.net, tyle że jedna rzecz mnie dziwi, obciążają kredytówkę z góry na 6 miesięcy. Orientujesz się może, czy tak samo jest na serwerydlaciebie, bo to raczej coś w stylu jego pośrednika?

 

@crazyluki

 

Dzięki za link. Zainteresowałem się IntoVPS'em, ale zastanawia mnie, jaki będzie ping z Polski do Rumunii...

 

Czekam na więcej propozycji.

 

Opcjonalnie, może któryś z forumowiczów chciałby sprzedać miejsce jako VPS w OVH lub na Kimsufim? Obecnie miałem drugi serwer na takim rozwiązaniu i nie było tragicznie, chętnych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarek

 

Właśnie pytałem supportu server4you.net, tyle że jedna rzecz mnie dziwi, obciążają kredytówkę z góry na 6 miesięcy. Orientujesz się może, czy tak samo jest na serwerydlaciebie, bo to raczej coś w stylu jego pośrednika?

 

Bo pierwsze 6 miesięcy masz za free, kolejne 6 płacisz. Potem kolejne obciążenie 6 miesięcy itd. Nie opłaca im się bawić z fakturowaniem takich małych kwot.

Po 2. za dużo było by kombinowania od userów ;)

 

W serwerydlaciebie.pl na dole masz wyraźnie napisane okresy abonamentowe i ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×