Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Wykorzystanie gotowych rozwiązań jako frontend dla firm hostingowych

Polecane posty

Gość +--=KavioX=--+

Nie,ja nie zamierzam miec Joomla czy jakikolwiek CMS.

Nie zrozumialem za bardzo pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Nie,ja nie zamierzam miec Joomla czy jakikolwiek CMS.

Nie zrozumialem za bardzo pytania.

Bo Kopaczka, zrozumiał twoje pytanie, jakbyś pytał o opinię o stronie, a nie o usługach.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

No trochę dla mnie dziwny jest fakt postawienia hostingu ze stroną na gotowym cmsie.

Pachnie to trochę pójściem na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Okej,juz zmienilem pierwszy post

 

@edit

Tyle jest osob a nikt nie pisze??

 

P.S N3T5kY napisalem do ciebie na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka: co ma piernik do wiatraka ? Masz coś przeciwko gotowym rozwiązaniom ? To takie szukanie na siły dziury w całym. Równie dobrze można by było skazać wszystkich co korzystają z gotowych paneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie porównuj paneli bilingowych do strony z ofertą bo to co ma mógł w samym htmlu wykodzić. Nie szukam dziury w całym tylko dziele się z innymi moją opinią.

Gotowy cms na stronie firmowej która oferuje usługi hostingowe świadczy o nieprofesjonalizmie firmy i administratora, przynajmniej moim zdaniem.

To tak jakby ściągnąć paczkę z freecsstemplates.org i postawić hosting. Nie piszę, że wszyscy ale część osób spostrzeże tą firmę jako nie poważną.

To trochę odstrasza klientów i rzuca się w oczy. Może to i mała pierdołka ale naprawdę razi w oczy. Nie widziałem jeszcze takiej firmy oprócz ta która miała na stronie głównej gotowego cmsa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj paneli bilingowych do strony z ofertą bo to co ma mógł w samym htmlu wykodzić. Nie szukam dziury w całym tylko dziele się z innymi moją opinią.

Gotowy cms na stronie firmowej która oferuje usługi hostingowe świadczy o nieprofesjonalizmie firmy i administratora, przynajmniej moim zdaniem.

To tak jakby ściągnąć paczkę z freecsstemplates.org i postawić hosting. Nie piszę, że wszyscy ale część osób spostrzeże tą firmę jako nie poważną.

To trochę odstrasza klientów i rzuca się w oczy. Może to i mała pierdołka ale naprawdę razi w oczy. Nie widziałem jeszcze takiej firmy oprócz ta która miała na stronie głównej gotowego cmsa.

 

Pozdrawiam

 

Kopaczka strona jest wizytówka firmy oczywiscie masz racje ale liczy się raczej jakość usług . Firma xxx może mieć stronę super zachęcającą a np serwery słabe na których są usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się przecież jakość usług, a nie wygląd strony firmowej czy sposób jej wykonania.

Pomijam już fakt, że joomla jest bardzo często używana do tworzenia stron firmowych, bardzo wielu branż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np Głowa ma na swojej stronie i powiem szczerze że wygląda to o niebo lepiej niż większość stron hostingów. Strona ma być funkcjonalna. Zarówno dla administratora jak i użytkowników końcowych. Wykorzystanie gotowych narzędzi jest częstokroć lepszym rozwiązaniem jeśli potencjał firmy skupia się na innych aspektach swojej działalności.

Wykorzystanie CMS zwiększa znacząco funkcjonalność strony i szybkość wprowadzania na niej poprawek w porównaniu np do htmlowej strony. I nie ma się tutaj o co spierać w tej kwestii.

 

Porsche np działało przez długi czas na Joomla - teraz nie chce mi się sprawdzać, ale to chyba nie jest źle, prawda ? http://community.joomla.org/blogs/community/1113-governments-are-adopting-joomla-and-open-source.html do poczytania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

no okej to ja zaryzykuje i kupie hosting w host-sms.pl ;]

 

Chyba ze polecicie mi jakis inny hosting za sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Pachnie to trochę pójściem na łatwiznę.

Kupienie cpanela też jest pójściem na łatwiznę?

Kupienie DA też?

I wszystkie firmy co mają whmcs ( o zgrozo ! to przecież cms!) są do bani?

Adminpanel to też CMS!

 

 

 

(:))

Z Joomla! korzysta Przekrój, Porsche, Samuel L. Jackson .
Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Kupienie cpanela też jest pójściem na łatwiznę?

Kupienie DA też?

I wszystkie firmy co mają whmcs ( o zgrozo ! to przecież cms!) są do bani?

Adminpanel to też CMS!

 

 

 

(:))

 

 

 

 

Idź dorośnij :)

 

Jeżeli nie umiesz odróżnić panelu bilingowego ani panelu do administracji serweru to nie wiem czemu siedzisz na tym forum.

Wiele osób jest w stanie stworzyć stronkę lub napisać cmsa pod stronę firmową, a takie panele już znacznie ciężej.

Poszedłeś na łatwiznę i zlamiłeś po całości.

 

Jak jesteś taki pewny siebie to daj mi z 3 linki do hostingów na jakimś gotowym darmowym cmsie.

Dla mnie to jest rażący błąd bo tak jak ktoś wyżej napisał strona jest po części wizytówką firmy.

Niektórzy mogą postrzegać ciebie jako jakiegoś dzieciaka ściągającego joomle niż poważnego administratora który zna xhtml/css albo zapłacił komuś za wykonanie strony.

 

Piszcie sobie co chcecie ale to już jest totalna lameriada. To, że joomla jest na stronach rządowych itp to też świadczy o poziomie informatyków w instytucjach rządówych.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/22628-najlepszy-operator-voip/page__p__196126entry196126 post użytkownika BOSS.

 

Dużo osób przed zakupieniem hostingu patrzy czy strona nie jest zrobiona amatorsko, jak jest to część już odrzuca hosting bo boi się, że straci kasę.

Najlepiej chyba każdemu przypaść do gustu i ten templates co jest na host-sms.pl zrobiony przerobić na zwykłą stronę albo na jakiś autorski cms.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka: czyli jak z Joomla np wgetem zrobią statyczną kopię witryny to już będzie lepiej i będą profesjonalnymi administratorami ?

Po co wyłamywać otwarte drzwi ?

Mam pomysł, wydający mi się iście genialny łączący zalety autorskiego rozwiązania oraz wszystkich cech Joomla. stworzę własną wersję Joomla, naniosę własny brand ( np hostingCMS ) za który będę golił poważne pieniądze. Żeby nie było że rozwiązanie nie jest autorskie - kod Joomla byłby każdorazowo generowany, w związku z czym byłby autorski i fajny.

 

Kopaczka - proszę skończ z tekstami które obrażają innych użytkowników. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no okej to ja zaryzykuje i kupie hosting w host-sms.pl ;]

 

Chyba ze polecicie mi jakis inny hosting za sms

 

www.hsms.pl :)

 

PS ten temat moim zdaniem do zamknięcia bo to co wyżej jest napisane nie dotyczy tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób jest w stanie stworzyć stronkę lub napisać cmsa pod stronę firmową, a takie panele już znacznie ciężej.

Każda firma jest w stanie napisać swój panel, wszystko jest kwestią zasobów jakie trzeba włożyć (zasoby to czas, pieniądze i ludzie) i to samo się tyczy CMS-a tylko tych zasobów trzeba mniej poświęcić.

 

Stronę firmową można zrobić na 10 plikach html i też będzie dobrze i nie będzie to ujmą dla firmy hostingowej i podobnie jak nie jest ujmą stron ana gotowym CMS-ie. Bez sensu wykorzystywać zasoby swojej firmy na pisanie własnych CMS-ów tylko skorzystać z gotowych rozwiązań a zasoby przeznaczyć na ważniejsze sprawy jak opieka, konfiguracja serwerów, obsługa klienta, itp.

 

Dla mnie to jest rażący błąd bo tak jak ktoś wyżej napisał strona jest po części wizytówką firmy.

Co jest tutaj rażącym błędem?

 

Niektórzy mogą postrzegać ciebie jako jakiegoś dzieciaka ściągającego joomle niż poważnego administratora który zna xhtml/css albo zapłacił komuś za wykonanie strony.

I to pisze osoba, która jakiś czas temu proponowała wykorzystanie znacznika marqee do zrealizowania przesuwania tekstu na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

I to pisze osoba, która jakiś czas temu proponowała wykorzystanie znacznika marqee do zrealizowania przesuwania tekstu na stronie.

 

I piszę osoba, która jakiś czas temu zamieściła buttony w3c na swojej stronie klik

 

@crazyluki: nie zamierzam nikogo obrażać tylko N3T5kY napisał posta w stylu zdesperowanego 12latka ;]

 

Co do reszty wypowiedzi to z wypowiedzą crazylukiego się zgodzę i przyznaje, że nie mam do końca racji bo wiadomo, że lepiej coś przerobić niż się męczyć z napisaniem od nowa. Napisałem tylko sugestie, że firma była by lepiej postrzegana jakby jednak tej joomli nie było. Nie widziałem jeszcze hostingu ze stroną opartą na jakimś cmsie dlatego mi się to tak rzuciło w oko. Owszem, jakość usług, support itp są ważniejsze niż strona tyle, że niektórych to odstrasza.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jakość usług, support itp są ważniejsze niż strona tyle, że niektórych to odstrasza.

Strona odstrasza jeżeli jest brzydka, nieestetyczna, niefunkcjonalna, ciężko znaleźć informację, źle są dobrane kolory, zawiera błędy w treści a nie dlatego, że jest zrobiona na gotowym CMS-ie (Joomla, itp.), bo z 90% klientów takich firm hostingowych nie wie co to Joomla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona odstrasza jeżeli jest brzydka, nieestetyczna, niefunkcjonalna, ciężko znaleźć informację, źle są dobrane kolory, zawiera błędy w treści a nie dlatego, że jest zrobiona na gotowym CMS-ie (Joomla, itp.), bo z 90% klientów takich firm hostingowych nie wie co to Joomla.

 

według mnie ragdos ma racie poniewaz teraz praktycznie kazda firma ma swoja strone postawioną w CMS-ie dlaczego ? :

 

1. Zarządzanie stroną, calym bilingiem jest łatwe i przyjemne

 

co prawda Joomla raczej nie służy do prowadzenie E- BIZNESU lecz jest przystosowana do portali etc.

 

a juz strona firmy w htmlu to epoka kamienia łupanego + do tego biling prowadzony w notatniku itp :)

 

mamy XXI wiek i trzeba sobie życie ułatwiać:) Panie Kopaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

[quote name=lolek :)' date='18 February 2010 - 12:24' timestamp='1266492240' post='196436]

według mnie ragdos ma racie poniewaz teraz praktycznie kazda firma ma swoja strone postawioną w CMS-ie dlaczego ? :

 

1. Zaradzanie stroną, calym bilingiem jest łatwe i przyjemne

 

co prawda Joomla raczej nie służy do prowadzenie E- BIZNESU lecz jest przystosowana do portali etc.

 

a juz strona firmy w htmlu to epoka kamienia łupanego + do tego biling prowadzony w notatniku itp:lol:

 

mamy XXI wiek i trzeba sobie życie ułatwiać:) Panie Kopaczka

 

racje *

 

Tak, mamy XXI wiek, czytamy ze zrozumieniem. Ja komentuje stronę a nie panel bilingowy albo kontrolny serwera.

Jak masz zamiar pisać bezsensowne posty to nie pisz ;]

 

"do tego biling prowadzony w notatniku itp:lol:"

tego nie skomentuje nawet, nie czytasz tematu przychodzisz i piszesz jakieś głupoty, byle żeby nabić posta.

Co ma strona główna firmy do bilingu?

 

Nie piszę, że regdos nie ma racji, sam mu tą racje przyznałem więc czytaj ze zrozumieniem następnym razem.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak masz zamiar pisać bezsensowne posty to nie pisz ;]

 

 

Dlaczego sam nie skorzystasz z tej rady?

 

Jak na razie to Ty jesteś dla mnie dzieckiem i tak się zachowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racje *

 

Tak, mamy XXI wiek, czytamy ze zrozumieniem. Ja komentuje stronę a nie panel bilingowy albo kontrolny serwera.

Jak masz zamiar pisać bezsensowne posty to nie pisz ;]

 

"do tego biling prowadzony w notatniku itp:lol:"

tego nie skomentuje nawet, nie czytasz tematu przychodzisz i piszesz jakieś głupoty, byle żeby nabić posta.

Co ma strona główna firmy do bilingu?

 

Nie piszę, że regdos nie ma racji, sam mu tą racje przyznałem więc czytaj ze zrozumieniem następnym razem.

 

 

Pozdrawiam

 

Sam gubisz się w tym co piszesz -przeczytaj dokładnie cały temat i sam stwierdzisz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dlaczego sam nie skorzystasz z tej rady?

 

Jak na razie to Ty jesteś dla mnie dzieckiem i tak się zachowujesz.

 

Ja rozróżniam panel bilingowy od strony hostingu :)

 

Piszę moją opinie na temat firmy, a każdy po trochu dołożył i zrobił się z tego temat czy korzystanie z gotowych cmsów jest dobrym czy złym rozwiązaniem.

To, że N3T5kY wyskoczył z śmiesznym postem z 10 wykrzyknikami i dostał za to 2 plusy to jest śmieszne i dziecinne.

 

Najlepiej będzie jak moderatorzy wyczyszczą cały temat bo niektórzy nawet nie umieją prowadzić normalnej dyskusji tylko się oburzają.

Wy jako administratorzy serwerów na hosting patrzycie tylko na jakość usług, uptime, sla itp.

Tylko dla niektórych klientów ładna strona też jest ważna a jak zobaczą faviconke taką jak na swojej stronie szkolnej i kilku innych stronach to mogą hosting potraktować niepoważnie. Webmaster szukający hostingu na swoje porfolio też może niepoważnie go potraktować.

 

Nie zamierzam już dyskutować o tym bo macie całkowicie inne poglądy i się nie zrozumiemy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Tylko dla niektórych klientów ładna strona też jest ważna a jak zobaczą faviconke taką jak na swojej stronie szkolnej i kilku innych stronach to mogą hosting potraktować niepoważnie. Webmaster szukający hostingu na swoje porfolio też może niepoważnie go potraktować.

Albo pomyślą, "nasza szkoła korzysta z dobrego cmsa, który będzie działał na tym hostingu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozróżniam panel bilingowy od strony hostingu :)

 

Piszę moją opinie na temat firmy, a każdy po trochu dołożył i zrobił się z tego temat czy korzystanie z gotowych cmsów jest dobrym czy złym rozwiązaniem.

To, że N3T5kY wyskoczył z śmiesznym postem z 10 wykrzyknikami i dostał za to 2 plusy to jest śmieszne i dziecinne.

 

Najlepiej będzie jak moderatorzy wyczyszczą cały temat bo niektórzy nawet nie umieją prowadzić normalnej dyskusji tylko się oburzają.

Wy jako administratorzy serwerów na hosting patrzycie tylko na jakość usług, uptime, sla itp.

Tylko dla niektórych klientów ładna strona też jest ważna a jak zobaczą faviconke taką jak na swojej stronie szkolnej i kilku innych stronach to mogą hosting potraktować niepoważnie. Webmaster szukający hostingu na swoje porfolio też może niepoważnie go potraktować.

 

Nie zamierzam już dyskutować o tym bo macie całkowicie inne poglądy i się nie zrozumiemy.

 

Pozdrawiam

 

 

Nie widzę nic złego w wykorzystaniu gotowych rozwiązań jeżeli są dla nas wystarczające. Z tego co pamiętam strona Coca-Coli i innych gigantów ( w tym też w Polsce) stoi na darmowym CMS. Przedstawiłeś swoją opinię więc skończ już dalej nabijać sobie posty. To że dla Ciebie jest to złe i niedobre, nikogo nie interesuje, bynajmniej mnie. Jest to temat "Opinie o firmie" "opinie o stronie firmy".

Nie podoba Ci się Joomla? No cóż, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Jeżeli masz coś do powiedzenia do usługach firmy GlowaNet to pisz o usługach a nie o tym że korzystają z Joomla i jacy oni są nieprofesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×