Skocz do zawartości
Gość +--=KavioX=--+

[Opinie]Host-Sms.pl

Polecane posty

Gość +--=KavioX=--+

Witam.

Prosze o opinie host-sms.pl.

@edit

Pytam o uslugi host-sms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Okej,juz zmienilem pierwszy post

 

@edit

Tyle jest osob a nikt nie pisze??

 

P.S N3T5kY napisalem do ciebie na PW

 

Pisać powinny chyba osoby które mają wykupioną usługę w host-sms.pl, przynajmniej ja tak sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +--=KavioX=--+

Czyli nikt ? :) :)

To moze czas aby ktos przetestowal,ja moze tam wykupie usluge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie każdy z nas ma inne oczekiwania od danej uslugi najlepiej bedzie jak kolega Kaviox sam wykupi i przekona sie czy warto korzystać z usług tej firmyB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczyszczony, posty przeniosłem do innego w którym proszę o kontynuowanie dyskusji jaka się tutaj zaczęła. Za rozpoczęcie offtopicu tutaj > ostrzeżenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie polecam! 2 tygodnie temu wykupiłem konto , w tym czasie zablokowali mi 2 razy bez zadnego powodu. Na ticket nikt nie odpowiada. Po puszczeniu im seri e-maili dostałem odpowiedź że na support czeka się wg regulaminu 48 godzin. Konto wyłączyli mi przedwczoraj do dziś brak jakiejkolwiek reakcji. Ktoś podpowie jak ukrócić praktyki tych złodziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam potężną bazę MySQL'a (żeby nie obciążać swojego dedyka...), która ma bardzo dużo zapytań i nie jest źle, bo jesteśmy w tej samej serwerowni. Czasami jednak mocno zwalnia, a nawet pada mi PHP na serwerze...

 

Za taką cenę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem tam katalog stron i złego słowa powiedzieć nie mogę ;)

Wszystko okej .

 

Wypowiadaj się w czasie teraźniejszym jak wystawiasz opinię - jak to w przysłowiu "co było a nie jest..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniższe pozytywne posty pisały osoby związane z host-sms . Ten hosting to złodzieje . Do dziś nie mam konta !

 

Poniższe pozytywne posty pisały osoby związane z host-sms . Ten hosting to złodzieje . Do dziś nie mam konta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem związany z nimi w jakiś sposób? dziwne

 

Nie wiem jak tam jest - z ftp nie korzystam, www nie mam żadnej, ale wiem, że MySQL działa wyśmienicie i mimo że generuję im dość bardzo duzą ilość zapytań to nadal tam jestem na koncie za 3,66zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniższe pozytywne posty pisały osoby związane z host-sms . Ten hosting to złodzieje . Do dziś nie mam konta !

 

Poniższe pozytywne posty pisały osoby związane z host-sms . Ten hosting to złodzieje . Do dziś nie mam konta !

 

Radze Ci zastanowić się trzy razy zanim zaczniesz oskarżać kogoś od złodziei. Host-Sms.pl tak samo jak GlowaNet.pl to bardzo dobra firma. Nigdy jakoś nie zdarzyło się mi czy osobom z forum zostać oszukanym w jakikolwiek sposób przez Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×