Skocz do zawartości

bold

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O bold

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Rozbudowa sieci.

  Wypadało by mi teraz zakląć jak szewc. Niestety nie mam innego wyjścia jak posługiwać się 2 kontami, bo jeśli z jednej strony prezentuje oficjalne informacje firmy superhost, a z drugiej swoje zupełnie prywatne opinie, to jest duży problem. Administracja forum mi poleciła używać osobnego prywatnego konta na którym prywatne stanowisko prezentuje, a ew. informacje ze strony SuperHost dodawać z oficjalnego konta firmy na forum. Mam prośbę - dla jasności - żeby moderator zmienił poprzedni wpis na nasz 'oficjalny', a ja pozwole sobie dalej prywatnie korzystać z tego konta w sprawach prywatnych. Oczywiście dla pożądku nie wyrażam żadnych prywatnych opinii w wątkach dot. opini superhost, chociaż prywatnie mam dość dużą wiedze co się w firmie dzieje, jak wszystko sie zmienia - ale to by mogło być źle postrzegane. Tyle wyjaśnienia - a moda proszę o poprawkę poprzedniego postu, a ten po nabraniu mocy ustawowej przenieść do właściwszego miejsca - w końcu nijak się to ma do rozbudowy sieci wczorajszej/dzisiejszej.
 2. Rozbudowa sieci.

  SerwerDedykowany nie ma prawa pracować wolniej niż tak jest w ofercie. Jeżeli jest taka sytuacja - prosze o kontakt z działem technicznym i niezwłocznie tym się zajmiemy.
 3. Ataki DDoS, itp

  Duża część ataków DDoS teraz jest robiona przez dziurawe stare galerie, fora etc. Ot - remote-include jest robiony i napieprzają. Najgorsze jest to ze allow_url_fopen w php.ini domyslnie jest on i pozwala na takie akcje.
 4. insane.pl - problemy ;S

  Stąd moja ironia - wg. mnie trzeba te 24h jednak liczyć, ale T pewny siebie pisał, że to GÓRA kilka godzin - co akurat był zbytnim optymizmem
 5. insane.pl - problemy ;S

  Nie to, żebym bym złośliwy, ale pare postów wyżej: "Taka operacja to najwyżej kilka godzin (razem z przesyłaniem backupów)"
 6. Wszystko tylko nie OsCommerce, który jest wolny, dziurawy, zapętla się, archaicznie napisany, jest ogólnie do dupy i zacofany ... Wybierz coś co sie rozwija, choćby zencart
 7. insane.pl - problemy ;S

  No to zażądajcie wyłączenia filtrów i żeby zostawić serwer i niech sobie go atakują... Wycinanie adresu docelowego na routerze przy takim ruchu? komu by się chciało takie rzeczy robić... Chyba, że robią wam na złość... Jakie jest ich oficjalne stanowisko?
 8. insane.pl - problemy ;S

  Tylko czegoś nie rozumiem. Jeśli wasz serwer jest atakowany 30megami pakietów, ledwie 30kpps, na port 25, to dlaczego caly serwer jest wycinany? Może to wy jesteście źródłem ataku, albo problem jest zupełnie inny? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, żeby niemcy wycinali wam serwer, tym bardziej, że to bardzo mały wolumen, atak przez bardzo małe a i można go po prostu zignorować... Coś mi tu śmierdzi
 9. insane.pl - problemy ;S

  Jeśli to faktycznie jest tak jak T mówi, to ta serwerownia jest spalona i proponuje to opisać tu i ówdzie, bo nie nadaje sie do poważniejszych zastosowań. A insane jedyne co może zrobić, to przeniesc i to pilnie konta do innej serwerowni. 24h to aż nadto na taką operacje przy 500kontach.
 10. Dokładnie - nie ma co przesadzać, awarie sie wszystkim zdarzają, nie zależnie od koloru skóry i wyznania - swego czasu theplanet leżał 3 godziny - nawet najwięksi mają wpadki. Grunt to uczyć się na błędach i nie stać w miejscu.
 11. insane.pl - problemy ;S

  Bez przesady - wszystko można wyfiltrować jak sie chce, szczególnie w kilka godzin.
 12. Tego ostatniego bym nie polecał: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...view=getnewpost
 13. Sponsi - jeśli to bedzie statyczny kontent - nie widze związku z optymalizacja jakichkolwiek skryptow. A jesli dynamiczny - wystarczy go dobrze napisac. Jak ktos nie umie to jego wina, nie hostingodawcy.
 14. Bez problemu tyle można nawet na tańszych wyciągać. Bez przesady. I jeszcze raz podkreślam - gadanie małopłącisz mało musisz wymagać to jakaś pomyłka, ale jeśli mam gwarantowany support w konkretnych godiznach, to nie na miejscu jest narzekanie, że nikt sie tym nie zajął. Chce mieć pomoc 24h to taką ofertę wybieram, wystarczy mi tylko w godziny/dni robocze - to taką wezme. Waże, żeby firma dopełniła tego do czego jest zobowiązana. PS. BOSS może sie założysz?, bo wg. mnie na prawie każdym tyle wyciągniesz, jeśli masz taki limit. A skoro jesteś taki 100% pewien, że na ŻADNYM to ja chętnie ci udowodnie że na 90% wyciągniesz
 15. cPanel vs cała reszta

  Od strony klienta jest ok, jak najbardziej, ale jeśli chodzi już o backend, wydajność i obsługa od strony admina, to gorzej
×