Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Z tego co widać mają się dobrze ;) W polsce siedzą we Wrocławiu (niedługo i MY tam zagościmy), nowy design, od dziś nową promocję mają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja aktualnie przenoszę do nich moją domenę, serwer z Alpha 2 zamieniłem na Biznes 1 i narzekać nie mogę - wszystko chodzi szybciutko (łącznie w sumie 1 większy i 3 małe serwisy), kontakt pierwsza klasa no i te promocje ;)

 

PS: Mam nadzieję że tym poście coś czasem nie padnie i hosting nadal będzie dostępny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto, które kupiłem jeszcze przed promocjami i zmianą designu. Na początku czasem ciężko było się skontaktować, na maile nie miałem od razu odpowiedzi, jednakże support poprawił się ostatnimi czasy. Być może dlatego, że chcą odzyskać dobre imię i klientelę.

To mój pierwszy serwer, więc ciężko mi porównywać, bo nie mam do czego, ale jeśli chodzi o prędkość działania, jestem bardzo zadowolony. Baza również śmiga jak szalona (mam postawione forum na MySQLu).

Czasami zdażały się chwilowe pady, ale nic groźnego, nieczęsta sprawa.

Ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o jakość usług - jest OK, choć jak wiadomo, mogłoby być lepiej, jednakże jak za tą cenę - to naprawdę dobry wybór.

 

--- edit ---

 

Jednym z w miarę nieszkodliwych "bóli" jest brak dostępu do shella...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pokaze nową jakość firmy.

 

http://host-tracker.com/website-monitoring-stats/595576/

 

Codziennie pady 10-30 minut. W 6 dni uzbieralo sie tego 83 minut. Oprocz tego bardzo czesto nie dziala poczta, czego h-t nie wylapuje.

 

Ludzie swoim optymizmem 'namowili' mnie zebym zostawil tam jeszcze jedna swoja strone, ale moja cierpliwosc sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

To chyba tylko na tym serwie - ja mam stronę na dream4 i od ostatniego pada (czytaj poprzednie 2 strony) wszystko chodzi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i mamy nowego właściciela i365.pl ;-) Tym razem hurtownia zabawek sprzedała go firmie:

 

Prociv Investment Sp. z o.o.

 

z siedzibą:

50-222 Wrocław

pl. Staszica 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nie jest tak źle (przynajmniej na moim), po 11 dniach sprawdzania utpime serwa z moją stroną wynosi 99.53%. A zresztą:

 

http://host-tracker.com/website-monitoring...35-657337/lvuc/

 

Co do pomocy technicznej - wolę jednak panów z I365.pl, co do kompetencji odpowiedzi to nic na razie nie mam do nowej załogi ale czas odpisywania jest już poniżej krytyki - tam były nawet minuty, tu po 2 h nic jeszcze nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, ja przez 3 dni wysyłałem po 1 tickecie na różne skrzynki i po dziś nie ma odpowiedzi, a chodzi o przedłużenie ważności konta :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja muszę z przykrością stwierdzić, że za poprzedniego właściciela było lepiej.

 

16h zajęło nowemu właścicielowi "przeniesienie" mojego konta z jednego serwera na drugi - na niejaki w107. Zanim zostało przeniesione wysłałem chyba z 10 maili, najpierw widziałem Suspended page, potem Internal server error... Przez ostatnie 3 dni wieczorami non-stop pady, tłumaczone problemami z łączem, dziś padło coś na serwerze przez co wszystkie strony z php wyświetlały Internal Server Error, w chwili obecnej mam Suspended Page, żadnego odzewu z nikąd - rozumiem że jest niedziela, ale ktoś tam siedzi skoro mi zablokował konto, a i tak nie jest łaskaw odpisać i cokolwiek wyjaśnić...

 

Oczywiście kupiłem konto reseller i od ostatnich kilku dni żałuję.

 

A, jeszcze pytanie - ktoś wie co w tej chwili mogę zrobić, jakiś kontakt z właścicielem, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

W końcu jets i oficjalne info:

 

Szanowni Klienci i365.pl!

 

Informujemy, iż począwszy od dnia 23 grudnia bieżącego roku, opiekę nad

Państwa kontami hostingowymi przejmuje firma Prociv Investment Sp. z o.o.,

właściciel: Domenomania.pl.

 

Domenomania.pl jest marką nastawioną na szybki i dynamiczny rozwój,

zmiana ta zapewni Państwu dostęp do atrakcyjnych promocji oraz

profesjonalnej obsługi klienta na wyciągnięcie ręki. Wszystkie konta

hostingowe i365.pl pozostaną w nowej serwerowni Prociv Data Center we Wrocławiu.

 

Dlatego prócz formalnych zmian firmy świadczącej usługę, wszystko

pozostanie jak dotychczas.

 

Do Państwa dyspozycji został oddany numer telefonicznej infolinii:

0 801 022 023, pod którym od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17

otrzymają Państwo fachową i rzetelną pomoc pracowników Domenomania.pl.

 

Liczymy, iż ta zmiana przyniesie Państwu jeszcze więcej korzyści, a

korzystanie z usług i365, stanie się jeszcze łatwiejsze.

 

Informujemy również, iż wraz ze zmianą operatora usługi, zmienia się

numer konta bankowego, wszelkich wpłat prosimy zatem dokonywać na konto:

 

Prociv Investment Sp. z o.o.

pl. Staszica 50, 50-222 Wrocław

 

Nordea Bank Polska S.A.

nr: 04 1440 1156 0000 0000 0633 5691

 

W razie pytań - prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem:

biuro@domenomania.pl.

 

Pozdrawiam

Krzysztof Wikliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Zaje***** początek - wrzucenie mojego biznes1 z i365.pl jako basic w domenomania. Od razu komunikat że przekroczono transfer (55GB na 25GB, w I365.pl miałem na 100GB). Musze do nich napisać i zadzwonić aby to wyjaśnić - jak tak ma wyglądać przesiadka to ja podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rewelacja, dream1 wisi od soboty rano, całe 2 dni zwisu, oczywiście w firmie nikogo nie ma to przecież weekend i mają klienta głęboko w d***e. Ech, były czasy kiedy świątek piątek odpisywali po 5-10 minutach a zwis dłuższy niż parę minut był nie do pomyślenia. Teraz uptime na dream1 mają na poziomie 80% po prostu żenada, oddawać pieniądze!

Aha, żeby było dowcipniej parę dni temu kiedy ich kupili to wysłali maila że ta zmiana będzie dla naszego dobra ;) LOL

Swoiście rozumiane dobro klienta. W głowie się nie mieści.

 

Mam pytanie, to mój 4 czy 5 provider i 4 czy 5 wielka porażka, czy jest w Polsce jakiś wiarygodny i kompetenty dostawca usług, cena nie gra roli, ważne by poważnie podchodził do klienta i jego potrzeb, aby kontakt był szybki i fachowy, problemy szybko naprawiane a życzenia wysłuchiwane i w miarę możliwości spełniane. Mogę zapłacić nawet 2 razy więcej niż przeciętnie, ale jakość też musi być wysoka. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Chyba wzięli się do roboty - dostałem informacje że transfer został poprawiony na 100GB i bardzo przepraszają za przestój, na pytanie dotyczące DNSów odpowiedzieli bardzo szybko - na razie zostaję te z i365.pl, kiedy zostaną zmienione będzie wysyłany email do klienta.

 

Klienci i365.pl otrzymają też najprawdopodobniej konta klienta na domenomania.pl. Ciekawe tylko jak będzie z uptime na tej ich nowej serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

osobiscie mialem hosting u i365.pl jakies 2 lata i wszystko bylo super gdy byli pierwsi wlasciciele szybkie odpowiedzi na maile kilka minut i byla odpowiedz a to co teraz sie dzieje to kosmos...

 

wyslali wszystkim maila ze nastapila zmiana wlasciciela i nic poza zmiana formalna nie wniesie, jednak na maila odnosnie cen hostingu i domen ktorego im wyslalem odpisali ze zmieniaja sie i beda obowiazywaly ceny z domenomania.pl :/

 

przyjdzie mi placic 3x tyle rocznie (180zl poprzednio 60zl) za utrzymanie 2 stron ktore razem waza ok 100mb i obciazaja max 1gb miesiecznie :/ gdzie tu jakakolwiek korzysc z przejecia przez nowego operatora ktorym jest domenomania.pl o ktorym pisali w mailu ?

 

Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

byle mniej niespodzianek w takich jak i365 przygotowalo na nowy rok :P

Dethar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3-4 dni nie działa mi hosting w tej firmie. Pisałem 3 maile do nich (wczoraj, dzisiaj rano i godzinę temu) na żaden nie dostałem odpowiedzi. Niestety nie wiem co zrobić z tą sprawą. Telefon raczej jest niedostępny, ponieważ czynny tylko pn - pt, 8.00 - 18.00 a wtedy jestem bardzo zajęty. Pozostaje tylko e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na PIO, nawet wypowiadałem się. Presell24, Arek_Inc i kilku innych użytkowników miało podobną sytuację. Mam tam kilka kont i tylko jedno działa. Jeżeli poblokowali opłacone konta to powinni je odblokować? Napisałem maila na bok@i365.pl oraz biuro@domenomania.pl kilka razy, jeżeli nie odpiszą to w poniedziałek zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Moj serwer też leży, cPanel działa więc konta chyba nie mam zablokowanego tylko jakiś pad. Ile trwa to nie wiem, teraz wszedłem na kompa.

 

EDIT:

Jednak działa, tyle tylko że muliiiii, też mają okazje na robienie czegoś... ehh, chyba trzeba zdobyć jakiegoś sponsora i postawić serwis na jakiś konkretnym hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na maila nie odpisują. Obecnie zamiast strony "domenomania.pl jest "Połączenie zostało zresetowane". Myślę, że jutro będzie wszystko ok, jak nie to zadzwonię i was poinformuję co i jak. Moim zdaniem jeżeli wina jest po ich stronie to możemy spodziewać się 3, a nawet 6 miesięcy przedłużenia konta za darmo*. Z tego co wiem to i365.pl wynagradza użytkowników i potrafi zadbać o nich.

*za darmo = za problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Hm.. ostatnio nieco do nich pisałem:

 

- zwiększono ilość baz MySQL do 10 (sam o tyle prosiłem)

- zwiększono ilość kont FTP do 10 (jw.)

- naprawiono działanie subdomen

- uruchomiono mi cPanel w najnowszej wersji

 

Odpisują szybko a problemy naprawiają sprawnie, jestem jak na stan dzisiajszy dosyć pozytywnie zaskoczony. Ostatnio dostałem też informacje o zmianie DNSów, do 1.02.2008 działają te z i365.pl, potem tylko od prociv.

 

Założę sobie teraz konto testowe na host-tracker.com i sprawdzę uptime mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×