Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radzio22

porównanie ofert

Polecane posty

Mam problem z porównaniem ofert firm hostingowych.Dla przykładu oferta hekko.pl i oferta gros.info która oferta jest bardziej przyjazna klientowi,która jest bogatsza,która jest rzeczwiście tańsza.Nie chodzi mi o opinię o tych firmach tylko o porównanie ofert.Napisanie zwykłej porównywalnej oferty którą chcielibyśmy czytać a która powodowała by,że czuliśmy się bezpieczniejsi.Często te zabezpieczenia są w regulaminie tych firm słowem jakie oferty chcemy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która oferta jest przyjazna klientowi, to zależy od punktu widzenia. Musisz się zastanowić do czego chcesz używać serwera i czy oferta posiada wszystkie potrzebne Tobie opcje włączone.

 

Jeśli hodzi o Hekko, to firma znana na forum i nie powinieneś mieć tam żadnych problemów.

Niestety o firmie gros.info słyszę pierwszy raz i stronka jakoś mnie troszkę razi.

 

Z tych dwóch moim zdaniem Hekko wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samo to że serwer wisi na jedynie domenie .info oraz wygląd strony są lekko dziwne

no ale strona ma NIP i wisi w Baltic Data Center więc na krzak nie wygląda

 

niestety nazwę słyszę pierwszy raz i widzę że nie jestem jedyny

co do hekko firma jest już znana i ma dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy mieli porównywać jedynie parametry kont, GB etc. to oferty Allegro byłyby najlepsze :)

 

Życie jednak uczy nas, że nie liczy się jedynie cena i parametry a jakość jaką dostaniemy a tego nie da się zebrać w tabelkę.

 

Gros.info może i nie krzak ale strona wygląda tragicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gros.info może i nie krzak ale strona wygląda tragicznie :/

I nawet maja super nowoczesne php w wersji "PHP 4.3.10"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ do tego cpanel nie działający zbytnio

 

jest opcja demo która nie działa :)

 

moim zdaniem to kolejna firma z dofinansowania UE która próbuje trochę kasy wyrwać ale nie za bardzo się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi i myślę,że http://www.hekko.pl bardzo by się ucieszył za przychylne opinie i poniekąd wybór.Mnie chodziło by móc jednym spojrzeniem ogarnąć ofertę i porównać ją z inną ofertą bez sięgania po kalkulator czy tak się da.Ile za[GB]transfer a ile za przestrzeń dyskową w sytuacji gdy jedna z ofert objęta jest promocją a druga 20% rabatem przy zakupie konta na 2-lata.http://www.gros.info hmm... o ile się nie mylę istnieje 5-8 lat to dziecko okresu The Planet chyba? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×