Skocz do zawartości
murgal

VPS, Tani i niezawodny, jaki?

Polecane posty

Witam,

 

Szukam serwera VPS, chciałbym wydawać na niego około 350zł rocznie. Co mi możecie zaproponować? Jedyne wymagania to Linux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś z hitme ? Dosyć dobry kontakt przez PW na wht, support.

 

Serwerek działa fajnie, pingi niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam serwera VPS, chciałbym wydawać na niego około 350zł rocznie. Co mi możecie zaproponować? Jedyne wymagania to Linux.

 

Jaka lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

http://www.active-hosting.pl/ - niski ping, lokalizacja Polska, duży wybór systemów, szybki kontakt i miła administracja.

Jest niezawodny, teraz została uruchomiona usługa Backup Center i jest ona bezpłatna. I cena roczna mieści się w twojej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jedyne wymagania to linux, w takim razie pewnie potrzebujesz serwera do nauki. Może coś weź z VPS4u.pl? Ciekawie się oferta przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był w stanie w skali roku dołożyć te nie całe 100 zł

To możesz zainteresować się ofertą ViPower.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma byc nie zawodny to 350zl na rok jest mala przesada:) tyle kosztuja hostingi nie zawodne..

 

 

 

 

Ja polecam delimiter.us maja bardzo ciekawa oferte w stosunku do ceny i jeszcze nie mialem z tym zadnych problemow jezeli chodzi o najlepszy plan to jestem zadowolony z serwera jak i pomocy.. dluzej jak kilka godzin nie czekalem na odp. rowniez serwer to byla kwestia 1 godziny od zaksiegowania zaplaty. Taki support przy tych cenach mozna nazwac rewelacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castpol i niezawodny? Heh, ujmę to bez komentarza, ta firma mnie śmieszy po całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castpol i niezawodny? Heh, ujmę to bez komentarza, ta firma mnie śmieszy po całości :)

 

Zgadzam się z kolega wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za około 100 jurków rocznie możesz mieć VPS na xenvz.co.uk - polecam bo miałem tam VPSa pod małe stronki przez około 5 miesięcy - i 100% uptime na b. dobrym sprzęcie jak za tą cenę. Serwery znajdują się w U.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×