Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
phela

domeny.pl kwesta NIP'u

Polecane posty

Witam!

oferta tego dostawcy jest okazjonalna, ale ja niemam NIP'u przy rejestracji wpisalem byle jaki NIP ale niewiem czy bez NIP'u bede mogl korzystac z ich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w tym przypadku nic nie wpisywac, niz wpisac nieprawde. To moze skomplikowac nam sytuacje formalna.

O sposob zalatwienia tej sprawy prosze pytac pod: info@domeny.pl

 

Pozdrawiam

Marcin Majerek

rzecznik prasowy

Domeny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej w tym przypadku nic nie wpisywac, niz wpisac nieprawde. To moze skomplikowac nam sytuacje formalna.  

O sposob zalatwienia tej sprawy prosze pytac pod: info@domeny.pl  

 

Pozdrawiam  

Marcin Majerek  

rzecznik prasowy  

Domeny.pl

 

Nie moglibyście napisać tego po prostu w okolicach tego pola w formularzu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko zapytac dlaczego nie ma Pan swojego NIP-u ?. Ma go każdy w tym kraju, kto ukonczyl 16 lat. Oczywiscie nie wymagam odpowiedzi na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje mi tylko zapytac dlaczego nie ma Pan swojego NIP-u ?. Ma go każdy w tym kraju, kto ukonczyl 16 lat. Oczywiscie nie wymagam odpowiedzi na forum :-)

A po co Wam mój NIP, nie prowadzę działaności gospadarczej i jako osoba prywatna mające miejsce zamieszkania w Polsce nie muszę podawać NIPu aby otrzymać fakturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje mi tylko zapytac dlaczego nie ma Pan swojego NIP-u ?. Ma go każdy w tym kraju, kto ukonczyl 16 lat.

 

I zlozyl odpowiedni wniosek w urzedzie, a niektorzy nie robia tego nawet do czasu ukonczenia studiow, potem zalatwia to za nich pracodawca..

 

Ponadto, jak wsponial bezsciemy, takie faktury nie musza posiadac NIPu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem, ze MUSI nam Pan podawac NIP. To bylo pytanie poza tematem.

 

Wysłany Pon Paź 10, 2005 12:26 am:

 

Pozdrawiam wszystkich i zycze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje mi tylko zapytac dlaczego nie ma Pan swojego NIP-u ?. Ma go każdy w tym kraju, kto ukonczyl 16 lat. Oczywiscie nie wymagam odpowiedzi na forum :-)

 

Nie chodzi o to, czy ja mam, tylko że wiele osób go nie ma. Bo nieprawdą jest, że ma go każdy, kto ukończył 16 lat (może mieć, ale nie musi). Ponadto czasami i młodsze osoby korzystają z usług tego typu.

 

Ogólnie tak jak to ktoś zauwazył NIP nie jest w zasadzie do niczego potrzebny, jeśli usługę zamawia prywatna osoba. No, ale to Wasza sprawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nip nieejst potrzebny, jeszcze niepracuje jak bede mial prace to sobie nip wyrobie

 

a panie diwi niech pan czyta wszystkie posty tam jest odpowiedz od 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ukończył 16 lat (może mieć, ale nie musi). Ponadto czasami i młodsze osoby korzystają z usług tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej w tym przypadku nic nie wpisywac, niz wpisac nieprawde. To moze skomplikowac nam sytuacje formalna.  

 

Z tego co zauważyłem, to pole nie może pozostać puste (a nie każdy wpadnie na to, aby np. wpisać po prostu "-")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tego co wiem, to osoba prywatna rejestrując domenę po prostu podaje Pesel zamiast NIP i powinno być w tym celu odpowiednie pole. Nie wiem niestety jak to jest we wskazanej firmie, ale polecam kontakt bezpośrednio z nimi - na pewno udzielą odpowiedzi, uwzgledniając pesel.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×