Skocz do zawartości
Shk

Asus Eee PC - 1024x600 - Zrzuty

Polecane posty

Witam,

czy ktoś korzysta z netbooka Asus Eee PC? Jak wiem jest tam rozdzielczość 1024x600.

Czy ktoś z jego posiadaczy mógłby mi podesłać kilka screenów z tego komputerka?

(pulpit, popularne serwisy internetowe [allegro, nk, onet, wht], pakiet office)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
rozdzielczość 1024x600

Wozimy z sobą takie "kalkulatory" i naprawdę nie ma problemu z przeglądaniem stron czy pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Shk: instalujesz eeeubuntu http://www.geteasypeasy.com/ lub z ubuntu.com netbook remix i bangala. Parametry nie są złe jak na netbooka. Wiadomo, że w gry sobie na takim nie pograsz ale studenckie potrzeby spokojnie zaspokoi ten netbook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli możesz poczekać i dozbierać, weź IONa.. bo te Atomy jednak są czasem wolniutkie.. chyba, że rozważasz Celerona, stareńkie modele z Auchana czy coś jeszcze się czasem pojawiają w cenach typu 999 czy 888zł czy coś takiego.. odradzam zdecydowanie taki ruch.. ja na MSI Windzie 1GB RAM, Atom, 160GB dysk czasem się wq jak się spieszę (choć uruchamiam czasem dość duże aplikacje)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer że tak się wyrażę - potrzebny na zaraz.

Zastanawia mnie właśnie ten RAM 1GB i procesor Atom 1,60Ghz...

Z Atomem nie miałem styczności, a pamięć 1GB też nie jest zbyt wygórowana... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi samsungi jakoś od strony laptopów nie pochodzą ...

 

ale to nie jest laptop tylko netoobok :D Codziennie na nim w sumie nie pracuje....

sam jako stacje roboczą mam lapka dell'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga jako laptopa - model q45

 

Jeśli ktoś ma pytania mogę coś o nim opowiedzieć. Taka przejściówka laptop<->netbook

Co do netbook'a - na uczelni widuję ich dość sporo. Na pewno nie kupuj tych śmiesznych z takim malutkim ekranem, a na żadnym nie próbuj pracować też w domu(bez dodatkowego monitora) - szkoda oczu.

 

 

Najlepiej przejdź się do sklepu i sprawdź co jak Ci pasuje. Są różnie rozwiązane klawiatury, touchpady i lepiej dopasować coś pod siebie. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak polecałbym coś na 12ce matrycy, pooglądaj sobie delle z serii latitude d4XX - można wyrwać coś fajnego na c2d i bardzo przyjemnie się na tym pracuje. Sam przeżyłem już 3 kalkulatory (eepc, hpmini, samsung) i jednak komfort pracy jest o wile mniejszy niż na delliku z matrycą 12 calową, który waży o 1/5 więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asus 1101HA Seashell

atom z520

2gb ram

250gb hd

11,6" 1366 x 768 normalna rozdzielczość

duża klawiatura

9 godzin działania

 

minus to słaby sterownik graficzny i jeszcze nie działa zbyt dobrze z czymś innym niż win7 który potrafi zamulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eee PC 901. Służy on tylko do pracy przy sieci/serwerach. Na codzień raczej nie daje się używać takiego małego laptopka :) Ale jak trzeba pogrzebać coś w sieci przy access pointach na 30m kominie to jest idealny. Mam na nim gentoo zainstalowane. Bateria trzyma ok 7 - 8 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×