Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Problem z wyborem hostingu.

Polecane posty

Witam, chcę kupić konto shared, pojemność/transfer ok. 2/10gb. Konto głównie będzie mi potrzebne do emaila ale również chciałbym tam trzymać jakieś moje kopie zapasowe. Chciałbym żeby hosting ten był w miare stabilny i co najważniejsze miał częste backupy! Zastanawiam sie póki co nad:

 

ViPower.pl - ViMini

Hekko.pl - EasyPack

mZone - SW2000

 

Póki co najbardziej odpowiadałby mi Mzone ale mają cPanel, którego strasznie nie lubię. Może ktoś poleci mi jeszcze jakiś hosting lub z tej trójki pomoże wybrać?

 

Czekam również na oferty od firm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witaj

 

http://glowanet.pl/hosting.html

 

Za 40zł netto rocznie oferujemy pakiet Starter, który spełni twoje wymagania.

 

Posiadamy cPanel, jednak jest on z Polskim językiem, bez zbędnych skórek ;)

W razie problemów wystarczy otworzyć ticket - pomożemy w problemie.

 

Pzdr

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć, że na ViPower wykonywany jest backup co 24godziny.

Oraz przechowywane są backupy baz MySQL z 7 ostatnich dni.

Oprócz tego każdy użytkownik może tworzyć dowolną ilość backupów dla swojego konta w ramach pojemności konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć, że na ViPower wykonywany jest backup co 24godziny.

Oraz przechowywane są backupy baz MySQL z 7 ostatnich dni.

Oprócz tego każdy użytkownik może tworzyć dowolną ilość backupów dla swojego konta w ramach pojemności konta.

 

Nad ViPower się mocno zastanawiałem ale znalazłem niewiele opinii, może Ty mógłbyś się wypowiedzieć na ich temat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad ViPower się mocno zastanawiałem ale znalazłem niewiele opinii, może Ty mógłbyś się wypowiedzieć na ich temat?;)

 

Moja opinia będzie nie wiarygodna ;)

Mogę odpowiedzieć na pytania odnośnie szczegółów technicznych - ale opinię powinni wydawać klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia będzie nie wiarygodna ;)

Mogę odpowiedzieć na pytania odnośnie szczegółów technicznych - ale opinię powinni wydawać klienci.

 

Mam rozumieć, że to Twój hosting? Bo jeżeli tak to już kolejna rzecz, która mnie przekonuje do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko.pl - EasyPack

 

Nie wiem co jest priorytetem dla Ciebie, pojemność czy transfer ale pakiet EasyPack posiada 2GB pojemności lecz tylko 5GB transferu miesięcznego. Dopiero EasyPack+ oferuje 10GB limitu transferu ale już 4GB pojemności.

Jednakże, zapraszam do skorzystania z oferty i przetestowania, odpowiednio ceny tych pakietów to 42,70 i 68,32 zł brutto za rok użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest priorytetem dla Ciebie, pojemność czy transfer ale pakiet EasyPack posiada 2GB pojemności lecz tylko 5GB transferu miesięcznego. Dopiero EasyPack+ oferuje 10GB limitu transferu ale już 4GB pojemności.

Jednakże, zapraszam do skorzystania z oferty i przetestowania, odpowiednio ceny tych pakietów to 42,70 i 68,32 zł brutto za rok użytkowania.

 

Oczywiście przetestuję, prosiłbym także o propozycje innych firm gdyż to, że ich nie wypisałem, nie znaczy, że je skreśliłem. Po prostu wcale do nich nie dotarłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Mam rozumieć, że to Twój hosting? Bo jeżeli tak to już kolejna rzecz, która mnie przekonuje do niego:)

Malu jest tam Administratorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przetestuję, prosiłbym także o propozycje innych firm gdyż to, że ich nie wypisałem, nie znaczy, że je skreśliłem. Po prostu wcale do nich nie dotarłem:)

 

Jeśli nie lubisz cpanela to my go nie mamy. ;) Ale Direct Admina też nie mamy, wolimy opensourceowy (dosyć mocno zmodyfikowany co prawda) IspCP Omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci OVH.pl

 

Jak się ma ovh.pl do tego co napisał autor czyli

i co najważniejsze miał częste backupy!

Wskaż prosze miejsce na stronie ovh lub w regulaminie, które mówi o backupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

OVH robi sumienie backupy sam dowiedziałem się o tym gdy po awarii napisałem i otrzymałem kopię konta. Niestety w regulaminie nic takiego nie ma ;)

 

W sumie Backupy na sharedach są mało potrzebne w OVH. Uptime sięgnął 100 % całkowitego czasu przez 6,5 miesiąca.

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

OVH robi sumienie backupy sam dowiedziałem się o tym gdy po awarii napisałem i otrzymałem kopię konta. Niestety w regulaminie nic takiego nie ma ;)

 

W sumie Backupy na sharedach są mało potrzebne w OVH. Uptime sięgnął 100 % całkowitego czasu przez 6,5 miesiąca.

Pozdrawiam Serdecznie

 

Backup jest potrzebny na każdym serwerze nawet w OVH, a może tymbardziej. Co do backupów każda firma robi backup summiennie (przynajmniej większość), a jak przyjdzie co do czego to backup`u nie ma. To forum widziało wiele z takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH odpada:) Od przebojów z dedykami 2 lata temu trzymam się od tej firmy z daleka. Wybrałem ViPower i mam nadzieję, że będę zadowolony (niedługo napiszę opinię). Jeszcze tylko pytanko o jakąś promocję domena za 0zł lub złotówkę?:D Potrzebuję kilka domen a nie wiem ile z nich po roku będę przedłużał więc bardziej zależy mi na niskiej opłacie rejestracji niż przedłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad ViPower się mocno zastanawiałem ale znalazłem niewiele opinii, może Ty mógłbyś się wypowiedzieć na ich temat?:D

 

Jestem juz z vipower jakies 6-8 miesiecy. Mam wykupione najwieksze konto z oferty. Wszystko smiga, a powiem Ci, ze generuje troszke ruchu (60-70GB). Obsluga techniczna pomogla mi za darmo przeniesc serwis z innej firmy do nich. Kolejnym ich plusem jest elastycznosc. Jesli nie pasuja Ci parametry z oferty. Napisz do nich. Napewno Ci doradza i zrobia konto specjalnie dla ciebie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Backupy plików i baz na vipserv są robione co 3 dni. Backupy są dostępne przez FTP. Backupy baz przechowujemy przez ok. 25 tygodni, a backupy plików przechowujemy aż w 3 egzemplarzach odpowiadającym 3 częściom miesiąca kalendarzowego. Dodatkowo oczywiście każdy serwer ma macierz dyskową raid1 lub raid10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neteasy.pl - wal do nich :)

 

Neteasy szczerze polecam. Byłem u nich parę miesięcy i naprawdę świetny hosting ale na moje obecne wymagania musiałbym przepłacać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×