Skocz do zawartości
marioside

souncast.pl - znów off

Polecane posty

Witam,

Od dłuż-ego czasu bacznie obserwuje firmę Soundcast.pl i zauważyłem ze od każdej zmiany właściciela a było ich z 3-4 jest coraz więcej awarii.

Dziś praktycznie cały dzień serwer jest off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuż-ego czasu bacznie obserwuje firmę Soundcast.pl i zauważyłem ze od każdej zmiany właściciela a było ich z 3-4 jest coraz więcej awarii.

Dziś praktycznie cały dzień serwer jest off.

 

Skoro to juz czwarty wlaściciel to na zdrowy rozum najwidoczniej nie opyla im sie ten biznes i tak zmieniają właścicieli jeden na chlapie sie kasy później kolejny może główny pierwszy właściciel Soundcast.pl chce wyżywić cala rodzinę swoją :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
może główny pierwszy właściciel Soundcast.pl chce wyżywić cala rodzinę swoją wink.gif.

Chyba każdy ma taki cel, prowadząc firmę.

 

A tobie zamiast wytykania innym, polecam zająć się własnymi.

The server at www.freecast.pl is taking too long to respond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tobie zamiast wytykania innym, polecam zająć się własnymi.
Nie musi, bo jego firma to

freecdowntop-1.png

 

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zgodzę się RuFikiem :P lolek masz nie dobre pseudo powinno być BIG dziecko NEO :P.

PS. Lolek ty masz jeden serwer a oni 3 to o czymś świadczy a poza tym ty masz jedyną firmę w internecie xD.

 

chyba jedyna firma na localhost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zgodzę się RuFikiem :P lolek masz nie dobre pseudo powinno być BIG dziecko NEO :P.

PS. Lolek ty masz jeden serwer a oni 3 to o czymś świadczy a poza tym ty masz jedyną firmę w internecie xD.

 

 

 

marioside - tak ja mam jeden serwer który jest stabilny . Oni mają 3 i są non stop awarie maszyn Zresztą nie mi oceniać jakość Usług Freecast.pl niech wypowiedzą się moi klienci. Co do zdania ,,jedyna firma w internecie" jest małym błędem na stronie który zostanie osunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"osunięty" chyba poprawiony :P albo usunięty :)

 

[quote name=lolek :P' date='16 styczeń 2010 - 13:23' timestamp='1263644611' post='192436]

marioside - tak ja mam jeden serwer który jest stabilny . Oni mają 3 i są non stop awarie maszyn Zresztą nie mi oceniać jakość Usług Freecast.pl niech wypowiedzą się moi klienci. Co do zdania ,,jedyna firma w internecie" jest małym błędem na stronie który zostanie osunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tekst został "osunięty" gdzieś tam poza obszar monitora, czy tam dla normalnych ludzi usunięty.

PS: Freecast.pl to NIE JEST firma. Tak jak firmą nie jest Heyah, nie jest też np. Orange.

Firmą jest tajemnicze PIMPOL, które jest właścielem MARKI Freecast.pl, tak jak właścicielem Heyah jest PTC, a właścicielem OrangePL jest PTK Centertel.

 

PS2: Firma ta też jest dosyć ciekawa - jako, że to spółka jawna, to sobie można podejrzeć w KRS, jakie ma rodzaje działalności wpisane ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×