Skocz do zawartości
luk_82

Hosting pod małą stronę + mailing

Polecane posty

Witam

Potrzebuję mały hosting pojemnośc 200mb + transfer 10gb ale również możliwość rozsyłki email do jak największej liczby użytkowników. Mam w newsletterze 8tys maili i codziennie informuję użytkowników o nowych wiadomościach. Z racji że jestem na follownet.pl i tam mam limity to zmuszony jestem na znalezienie innego rozwiązania. Może ktoś coś polecić godnego uwagi ale taniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro, każdy przyzwoity współdzielony hosting ma limity wysyłania wiadomości e-mail lub zainwestuj w VPS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odpowiedź. VPS odpada, za duże koszta. Ewentualnie hosting co oferuje limity np 200 maili/godzinę może wchodzić w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odpowiedź. VPS odpada, za duże koszta. Ewentualnie hosting co oferuje limity np 200 maili/godzinę może wchodzić w grę.

Żaden porządny nie zaoferuje ci takich limitów przy niskiej cenie.

Bo jeśli 50-80zł/mc za VPSa to dużo, to niestety.

 

A taka duża ilość wysyłek jest utrudnieniem znacznie większym, niż quota czy nawet sumaryczny traffic.

Bo nie wiadomo, co ten klient wysyła, i czy przez takie coś nie trafi się na jakiegoś magicznego RBLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby komuś opłacało się przygotować taką ofertę, tak jak Fercio napisał za duże ryzyko.

 

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konfiguracji to tylko VPS, ewentulanie jakaś mniejsza firma co szuka klienta na "szybko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×