Skocz do zawartości
mathac

Tani vps , a kernel.

Polecane posty

Witam!

Poszukuję vpsa , parametry zupełnie nie grają roli ,może być nawet 48 mb ram , 512 kbit łącza, 5GB transferu i jakieś 3 GB dysku.Ważne jest dla mnie ,żeby można było re kompilować kernela i żeby cena takiego vpsa była niska, powiedzmy max 40 zł, jeżeli będzie więcej poprostu wybiorę najlepszą ofertę.

PS. Czy wiecie jaki system wirtualizacji pozwala na modyfikację kernela? Chyba WMware pozwala na coś takiego nie jestem pewien.

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na xenie masz full wypas opcję modyfikacji kernela.

 

Tylko w przypadku pełnej wirtualizacji.

 

Pełna wirtualizacja jest jednak wolniejsza i nie wiem czy te najtansze vpsy są na niej oparte, wydaje mi się, że są na paravirtualizacji.

 

 

 

Pozdr.

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przypadku pełnej wirtualizacji.

 

Pełna wirtualizacja jest jednak wolniejsza i nie wiem czy te najtansze vpsy są na niej oparte, wydaje mi się, że są na paravirtualizacji.

 

 

 

Pozdr.

TG

 

Czy Logout.pl oferuje pełną wirtualizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Logout.pl oferuje pełną wirtualizację?

 

 

Niestety nie

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję vpsa , parametry zupełnie nie grają roli ,może być nawet 48 mb ram , 512 kbit łącza, 5GB transferu i jakieś 3 GB dysku.Ważne jest dla mnie ,żeby można było re kompilować kernela i żeby cena takiego vpsa była niska, powiedzmy max 40 zł, jeżeli będzie więcej poprostu wybiorę najlepszą ofertę.

PS. Czy wiecie jaki system wirtualizacji pozwala na modyfikację kernela? Chyba WMware pozwala na coś takiego nie jestem pewien.

Dziękuję za pomoc.

 

VMware jak najbardziej na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×