Skocz do zawartości
camikazee

poszukiwany dobry tani dedyk

Polecane posty

Witam!

 

Szukam "dobrego" serwera dedykowanego. Główne przeznaczenie to hosting, więc i DA brałbym. Transferu dużo, chciałbym jednego TSa i VT postawić, ewentualnie ze dwa serwery Q3 i CS 1.6. Procek minimum czterordzeniowy, tak by zapas był i żadnego zamulania. Cena tak do 300zł m-c. Myślałem o OVH (tylko pingów nie znam), livenet, superhost. Wolałbym by maszyna stała w Polsce by były małe opóźnienia. Raczej przy tej cenie negocjować warunków umowy nikt nie będzie chciał. Co możecie mi polecić. Zależy mi również na dobrym kontakcie, fv na czas, odbierane telefony, odpowiedzi mailowe bez opóźnień tygodniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie określiłeś dość istotnych parametrów tj. transfer, pamięć RAM oraz dysk/dyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiada Ci SuperHost to bierz serwer u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opisałem parametrów, bo liczyłem, że wystarczy określić potrzeby, a koledzy już "na oko" będą wiedzieli jaka maszyna potrzebna będzie. Chciałbym minimum 2GB ramu i 500GB dysk(i), transfer >= 2TB. Czy mi superhost odpowiada nie wiem, bo może nie znam wszystkich ofert konkurencji. a Anie chcę skakać z dedyka na dedyka, tylko jak wybrać to na długo. Chcę być pewien wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×