Skocz do zawartości
Kolopik

Premium sms gdzie najlepiej i najszybciej?

Polecane posty

Witam. Gdzie mógłbym założyć konto premium sms? Potrzebuję tego pilnie. Zarejestrowałem się na dotpayu, czekam już 2 tygodnie wciąż nic;/

Rejestrowałem się także na "atomSMS" czekam już 4 dzień. Próbowałem także fortumo, szybko, ale nie akceptują mojego numeru konta;/.

 

Proszę o jakieś firmy, które szybko podołają rejestracji, oraz jakieś sprawdzone przez Was, jeszcze mile widziana opinia :)

Dzięki.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panem na PW, ale Pan powiedział, że oferujecie usługi tylko dla firm :)

"Korzystam" z paymedia. Jak wiemy, jeszcze nie ukończono prac.

Jeśli oferuje Pan współpracę (cashbill) to zapraszam na PW :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms-host działa w oparciu o umowę o dzieło.

 

Poczytaj prawo, bo może się dla Ciebie to źle skończyć. Było już wałkowane 1000x razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na prawie nie znam, ale jakiś powód musi być bo tak to wszyscy by tak robili i firm by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na prawie nie znam, ale jakiś powód musi być bo tak to wszyscy by tak robili i firm by nie było.

 

 

Spójrzmy na to z perspektywy materialnej, za jednego esemesa o wartości 10zł dostajesz coś ponad 3zł. Czyli mało opłacalny biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

~3.51 PLN za SMS za 9 PLN (10.98 z VAT) i od tego trzeba jeszcze podatek dochodowy zapłacić (Tak bynajmniej miał klient który miał w CB i umowę o dzieło) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sms za 9 zł netto,

dla klienta jest standardowo 41% netto

 

Czyli 3,69 zł netto + 22 vat. Dotpay raczej nie daje mniej niż 41%?

 

Jeśli chodzi o CB, dla klientów indywidulanych jest 41% netto, a podatek odprowadza partner CashBilla (sam cashbill nie obsługuje osób fizycznych, przekazuje takie konta partnerom), wiec wszystko zalezy tez u jakiego partnera macie konto, bo to od niego zalezy jaka macie stawke, a nie od CB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe platnosci.pl 50/50 ?

 

Jeżeli nie używasz kodów sms, które są najpopularniejsze to tak. Jeżeli zaś chcesz używać kodów sms, to jest 41% netto.

Ogólnie żadna rewelacja, każda firma daje ~50% na konkursy i innego rodzaju akcje jednorazowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×