Skocz do zawartości
Fistaszek

Darmowy, bez reklam, php, działająca funcja mail(), dysk 1 mb.

Polecane posty

Witam. Szukam darmowego hostingu bez jakichkolwiek reklam, z obsługą php5 i żeby działała funkcja mail(). Dysk może być jak najmniejszy bo moje pliki ważą ok 25 kb. Dostęp ftp oczywiście do tego. Może być polski, zagraniczny, byle żebym mógł z Polski to zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

era.pl

 

 

A tak na serio, to trochę serca w to włóż. Napisać na forum owszem łatwo :). Ale wysil się, poszukaj w google i tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio, to trochę serca w to włóż. Napisać na forum owszem łatwo :). Ale wysil się, poszukaj w google i tutaj na forum.

Co Wy macie z tym google? :) jedyny na rynku czy jak? :)

 

Natomiast do pytania, hostingi za sms czy w miarę tanie odpadają zapewne, o ile chodzi wyłącznie o wykorzystanie funkcji mail(). Idzie pewnie albo newsletter, reklamy tudzież spam. Jakoś nie chce mi się wierzyć że to wyłącznie do np formularza.. :)

Friko.pl sobie zobacz jak ma być za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście używałem google, ale ze zmęczenia napisałem na forum. Na różnych forach były posty z przed pół roku w których było napisane że hosting jest darmowy i bez reklam, a jak sprawdzałem to okazywało się że są reklamy. Te co testowałem i okazały się z reklamami, albo coś było nie tak to: ugu.pl, cba.pl, unl.pl, friko.pl, freehost.pl, nk6.pl.

Oprócz tego jeszcze był właśnie 5gigs.net, ale funkcja mail() nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tych maili przez funkcję mail() chcesz dziennie wysyłać?

 

PS: Może lepszym rozwiązaniem będzie ujarzmienie sesji SMTP-AUTH i napisanie sobie np. funkcji mail2() która to by wysyłała maile przez SMTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×