Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hostingi.info

Porównywarka ofert hostingowych

Polecane posty

Gość Fobi

Witam,

 

Wlasnie cos takiego bylo potrzebne... ale te reklamy google'a (tekstowe), ktore wygladaja jak nawigacja sa troche nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Zwlaszcza gdy ktos wciska je "tam gdzie nie trzeba".

Pomysl dobry ze wzgledu na kase ale nie zyczac konkurencji zle to mam nadzieje, ze uzytkownicy sie nie wkurza i "odwroca" od serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te reklamy google'a (tekstowe), ktore wygladaja jak nawigacja sa troche nie fair.

:oops: no cóż tak jak zauważył Normanos... jeżeli się nie sprawdzą to znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Wlasnie cos takiego bylo potrzebne... ale te reklamy google'a (tekstowe), ktore wygladaja jak nawigacja sa troche nie fair.

 

Nie przesadzaj, śa wyraźnie oznaczone wytłuszczonym tekstem 'reklamy google'. Jeśli koleś robi dobry serwis to przecież nic złego w tym, że sobie trochę na nim zarobi (to wręcz lepiej -- będzie miał większą motywację do aktualizacji itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Przeciez ja nie krzycze, anie nie placze.

Ja jestem za tym, zeby za dobre serwisy dostawac pieniadze (widac tak nie jest w przypadku wht) ale dalej uwazam, ze zmylaja uzytkownika (i to nie tylko moja opinia).

 

Trzeba pamietac, ze zaawansowani uzytkownicy dobrze wiedza o reklamach googe'a wpychanych gdzie sie da (na zachodzie zwlaszcza) ale przecietny uzytkownik bedzie klikal zmylony (jak mi ktos napisze, ze to nie wyglada jak nawigacja - kategorie .... :D

 

Oczywiscie zycze powodzenia z serwisem i $$ z adsense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu.. SUPER POMYSŁ I EXTRA WYKONANIE!! Tego było potrzeba!!

 

Proponowałbym dodanie nastepujacych parametrow do kazdej oferty:

ilosc domen ktore mozna przypisac do konta, a ponadto forme supportu - dla niektorych gg i telefon w heyah to nie rozwiazanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu.. SUPER POMYSŁ I EXTRA WYKONANIE!! Tego było potrzeba!!

Tak, szczególnie system ocen. Klikasz i w ciągu paru chwil z 5 gwiazdek robisz jedną (lub odwrotnie). Ten serwis nie wnosi nic nowego. Kolejny spis hostingów (a raczej serwis do wyświetlania reklam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie ludzi, którzy walą bezściemy :D

To prawda, że są tam reklamy nie będę ściemniał.

 

Ale nie przyjrzałeś się zbytnio całemu serwisowi - to nie tylko spis hostingów bo to by było niepotrzebne.

 

Co do ocen to nie da się zrobić z 5 od razu 1. Matematyka (nie wiem która klasa):

ocena = suma wszystkich ocen / liczba głosów

to się nazywa wyciągnięcie średniej. A może ma ktoś inny pomysł? ja nie wpadłem na lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

propozycja

zabezpieczenie w postaci dwóch ocen

1) ocena wystawiona przez gości serwisu:

po wbiciu oceny jakieś oznaczenie w cookie + w sesji + zapamiętanie ip na liście np. 1000 ostatnich ip z ostatnich 24 godzin

jeśli przy nowym kliknięciu w cookie lub sesji będzie ta wartość od razu można od razu odrzucić, jeśli tylko ip bedzie na liście 1000 ostatnich odrzucasz z komunikatem spod tego ip już oddano ocenę następną można wystawić po 24h

 

2) ocena użytkowników serwisu:

rejestracja, logowanie, 1 ocena na 1 konto.. dodatkowo dla zarejestrowanych jakieś forum, mozliwość dodawania komentarzy i takie tam

 

chyba lepiej wiarygodności ocen zabezpieczyć sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie systemy ocen oparte na zarejestrowanych użytkownikach są znacznie bardziej wiarygodne, lub chociaż sprawiają takie wrażenie. Ale w tym przypadku ocenianie w tym stylu jest IMO dość kiepskim wyjściem. Dałbym tylko możliwość dodawania komentarzy, bo czytający sam odrzuci te idiotyczne, co nie jest możliwe przy ocenach liczbowych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×