Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
draker

Szukam taniego VPS'a, za granicą

Polecane posty

Witam.

 

Szukam serwera VPS w cenie około 50-55zł. Najlepiej, aby był zagraniczny, jednak tylko w państwach europejskich (Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Francja), opcjonalnie nie pogardzę polską ofertą. Stawiam na nim tylko jeden serwer gry do Counter Strike'a i PRAWDOPODOBNIE stronę www na lighttp. Wcześniej posiadałem RPS I w OVH, wszystko było ok, procesor w szczytowych momentach był obciążony w około 60%, jednak zrezygnowałem z niego z powodu nieciekawej lokalizacji i wysokich pingów.

 

Moje wymagania:

-transfer miesięczny - minimum 150GB

-dysk twardy - minimum 5GB

-około 384 - 512 MB Ram lub więcej

-procesor - podobny do tego używanego w OVH (Intel Atom mono 1.60)

Byłbym wdzięczny, abyście nie mówili, że taka maszyna nie utrzyma takiego serwera - na tamtej było wszystko dobrze. Jeśli nic nie uda mi się znaleźć - cóż, nadal będę używał serwera w OVH.

Pozdrawiam, drake.

edit: zapomniałem dodać - Hosteurope odpada, znam tylko rosyjski i angielski, a nie ma sensu korzystać z translatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat poza granicami kraju jedne z najlepszych pingów będziesz miał do OVH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki kriss83.

 

malu - ping nie gra tutaj aż takiej roli, bo serwer stawiam dla osób bardzo niewymagających, ale głównie "wynoszę się" z OVH, bo chciałbym spróbować też czegoś nowego ;)

 

hostineuro wydaje się być ciekawe, potem się jeszcze przyjrzę bliżej, natomiast co do delimetru - czy oby na pewno to ma serwery w europie, bo nigdzie nie mogę o tym znaleźć?

 

Opcjonalnie byłbym wdzięczny za jakieś oferty w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to super. Dzięki za pomoc. Narazie jednak nie mają do kupna serwera 20gigowego, więc trzeba poczekać. Jak są jeszcze inne hostingi, to zapraszam do podzielenia się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w polsce, to po raz kolejny polecę  http://statnet.pl/vps/root-vps-m.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ponownie

 

Pisałem do delimiteru odnosnie VPS20'ów - mają je mieć dopiero po świętach, teraz tylko VPS100. Czy opłaca się czekać na dostawę, czy lepiej skorzystać z innych ofert? Co sądzicie o IntoVPS.com i enjoyvps.com? Czy pingi dla polskich użytkowników będą lepsze w Delimiterze (hetzner) czy w intovps i enjoyvps (rumunia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skąd wy macie te firmy? : )

 

OVH to żabojadzka sieczka, dlaczego nie DE, jakiś Hetzner, czy coś - z UPC mam 35ms pingi... można skorzystać z polskiego pośrednika, np. Statnet.pl. Polska droga jest, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVH to żabojadzka sieczka, dlaczego nie DE, jakiś Hetzner, czy coś - z UPC mam 35ms pingi... można skorzystać z polskiego pośrednika, np. Statnet.pl. Polska droga jest, heh.

;)

Wiesz, nie mam jakichś wielkich wymagań - prosty serwer Counter-Strike'owy, przy okazji czasem coś sciagne czy postawie strone. A porównując przykladowo ofertę Delimitera i tego Statnetu za tą samą cenę dostane lepszy serwer w Delimiterze. Nie wiem - ja tu jestem "zielony", dlatego czekam na jakieś ciekawe porady, a że mam PayPala, to chyba lepiej kupić u sprzedawcy, a nie pośrednika...

kriss83 - a mógłbyś podać,jakie ip używałeś do pingowania intovps? bo pewnie mają stronę gdzie indziej, a VPS'y gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak podasz mi IP do pingowania Hetznera, to też będę wdzieczny, będę miał co porównać.

 

 

wystarczy ze spingujesz domene hetzner.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat, żeby było dla osób, które miały podobny problem:

 

Chciałem brać VPS'a w Delimiterze, jednak mają mieć dostawe dopiero w połowie stycznia. Dlatego wybrałem VPSSquad.com - pakiet http://vpssquad.com/vpsspecial.html - VPS AX.

Mają teraz promocje na ten pakiet - dodają 10% ramu, 10% transferu i cena 10% mniejsza. Na droższe pakiety jest teraz też promocja - 55% taniej i cośtam jeszcze.

Serwer wybrałem w Monachium. Mam 140MB Ramu gwarantowanego i 256 burst ramu - dysk 10gb, wystarczajacy. Pewnie będę musiał dokupic transferu, bo 100gb to stanowczo za mało...

Postawiłem na nim serwer CS'a 1.6 z Dproto i innymi gowienkami - przy 16 graczach pożera 128mb ramu, ale często mozna liczyc na burst ram, więc jest super. Pingi wachają się od 50 do około 70 (ja neistety na moim ułomnym łączu mam ping 90...). Płacę za niego 19zł miesięcznie. W razie czego pytałem - można dokupić 128mb ramu za 3 dolce i takie tam.

Osobiście chyba mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×