Skocz do zawartości
zelu2108

Darmowy panel - Debian 5.0

Polecane posty

Witam.

 

Prosiłbym was o dokładną instrukcje instalacji, któregoś z darmowych paneli zarządzania www. Np. ispcp omega, webmin. Szukałem, jednak nie mogę znaleść dokładnej instalacji na debianie 5.0 i zawsze w którymś punkcie czegoś nie mogę wykonać.

 

 

 

 

Z góry dzięki

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładną? chyba tylko w dokumentacji panelu.

To chociaż może napiszesz z czym konkretnie masz problem lecz z drugiej strony nie wymagaj, że wszystko w 100% będzie super gdy jest to darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym punktem:

 

dpkg --install webmin_1.290_all.deb

 

Nie mogę tego wykonać. Cannot acces archive. No such file or direcytory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym punktem:

 

dpkg --install webmin_1.290_all.deb

 

Nie mogę tego wykonać. Cannot acces archive. No such file or direcytory

 

A ściągnąłeś ten plik w ogóle? Bo wygląda na to że nie bardzo. Poza tym z tego co widzę to ta wersja webmina jest starsza od węgla, jest na sourceforge jest już 1.500

Pomyśl co robisz, zamiast automatycznie klepać wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować najnowszą wersje webmina już, ale teraz mam problem. Myślałem że to będzie jak w DA, że dodam sobie użytkownika, baze, domene i wgram stronę. A tu multum funkcj, których nie znam. Mogłby ktoś powiedzieć jak dodać domene, konto ftp, mysql?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować najnowszą wersje webmina już, ale teraz mam problem. Myślałem że to będzie jak w DA, że dodam sobie użytkownika, baze, domene i wgram stronę. A tu multum funkcj, których nie znam. Mogłby ktoś powiedzieć jak dodać domene, konto ftp, mysql?

 

Zainstaluj i skonfiguruj sobie ispCP. Jeśli nie umiesz to jest wiele osób które za drobną opłatą zrobią to za Ciebie. Jak coś to GG 564555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×