Skocz do zawartości
Grzesieq94

Jakąfirmę polecacie?

Polecane posty

Witam...

 

Mam do dodania jedną domenę z końcówką .pl Gdzie najlepiej ją umieścić tak żeby było dobrze i w miarę nie drogo? I jak to jest w ogóle. Jak np. zarejestruje domenę to jest ona aktywna prze rok tak? I potem na kolejny rok trzeba przedłużać? Czy przy rejestracji są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W MasterNET.pl nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat, spora ilość użytkowników ich rekomenduje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie znałem firmy ale ciekawa propozycja... Czyli np. jak tam jest rejestracja domeny za 12zł to rejestrujemy ją i mamy aktywną ją na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli np. jak tam jest rejestracja domeny za 12zł to rejestrujemy ją i mamy aktywną ją na rok?
Owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterNet.pl!

Bierz bez zastanawiania się...

 

również zdecydowałbym się na MasterNet.pl, jeżeli miałbym wybierać między ovh.pl i MasterNet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz MasterNET, najtańsze domeny w Polsce ;) Nie napychaj kieszeni OVH, wspieraj Polskie firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz MasterNET, najtańsze domeny w Polsce ;) Nie napychaj kieszeni OVH, wspieraj Polskie firmy :)

Jesteś tego pewny?

 

Dropped.pl

50 PLN brutto

 

Masternet.pl

54,90 PLN brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewny?

 

Dropped.pl

50 PLN brutto

 

Masternet.pl

54,90 PLN brutto

Dropped nie jest firmą zarejestrowaną w Polsce.

Michau Enterprises Limited

Chytron 26, Office 21

1075 Nikozja

Cypr

Do tego jeżeli się nie mylę (a jeżeli się mylę to mnie poprawcie) dropped wystawia fakturę VAT zgodnie z obrotem wewnątrz unijnym czyli to 50 zł jest ceną brutto ale bez VAT-u czyli to taki odpowiednik netto w Masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie bo nie chciałem tworzyć nowego tematu.

 

Gdy w ovh się rejestruje domenę to wybiera się jakiś tam pakiet. Czy to prawda że jak się wybierze ten najsłabszy to nie działają później subdomeny gdy doda się w panelu hostingowym? Znajomy się uparł, że tak jest a ja nie mam tam domeny i nie mogę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy w ovh się rejestruje domenę to wybiera się jakiś tam pakiet. Czy to prawda że jak się wybierze ten najsłabszy to nie działają później subdomeny gdy doda się w panelu hostingowym? Znajomy się uparł, że tak jest a ja nie mam tam domeny i nie mogę sprawdzić.

Mało tego, że nie działają subdomeny... ale przestaje wtedy działać spłuczka w WC u sąsiada (niech Twój znajomy koniecznie to sprawdzi!). Więcej o tych "dziwnych zdarzeniach" poczytać można na stronach OVH w dziale "Domeny", sekcja "Porównanie ofert".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest logiczne, że napisałem tutaj bo tam nic nie znalazłem o tym?

 

ps. kultury nigdy nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest logiczne, że napisałem tutaj bo tam nic nie znalazłem o tym?

Więc chyba "logiczne jest", że takie "ograniczenie" nie istnieje? (odsyłam także do Wikipedii).

 

ps. kultury nigdy nie za wiele.

Też tak myślę. Nie widzę w swoim poście nic niekulturalnego (co najwyżej- nie zrozumiałeś mojego żartu). Powiedz to raczej tym, którzy każdego dnia swoimi publicznymi wypowiedziami na tym forum sprawiają, że nie ma tu już po co zaglądać, bo forum (pod względem merytorycznym, ale i pod względem kultury wypowiedzi użytkowników) przebiło się przez dno zatapiając pod 7 metrami gęstego mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×