Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malitek

Abonament - co myślicie o tej ofercie

Polecane posty

Witam,

 

 

Posiadam aktualnie Nokie 6085 w opłąkanym stanie + Orange Go na karte.

 

Natknąłem się na ciekawą ofertę

 

1. Przeniesienie numeru do Play + abonament 45zł a przez pierwsze 12 miesięcy 135zł.

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/One-Play-45/index.html

 

Umowa na 2 lata + jakiś telefonik za 1zł np. http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-6220-classic

lub SE C902

 

 

Co o tym myślicie opłaca się ? Może jest coś ciekawszego ?

 

Jeśli oferta jest Ok to może doradzicie telefonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Na telefonach sie nie znam, aczkolwiek również czekam na koniec abonamentu (jestem klinetem play)

Czyham na coś dotykowego :)

 

Jako sieć mogę spokojnie polecić :)

Jeżeli myślisz nad internetem mobilnym, również play jest ok.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interent to najwyżej do laptopa w poźniejszym czasie.

 

Na 99 % się na tą ofertę zdecyduje.

 

 

Zastanawiam się tylko nad telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważ, że niektóre osoby dzwoniące do ciebie będą miały minuty po np: 75groszy zamiast 30groszy itd... :)

 

To akurat ich problem :) jak mają głupich operatorów, to tak jest np. ERA - najgorsza firma jaką znam byłem u nich 4 lata i nic nie miałem z tego tytułu jak chciałem telefon LG ku990 to zażyczyli sobie za niego 499 zł :) ( zaczęli mi ściemniać, że to nowość i dlatego taka cena, no to się zapytałem czemu play daje go za 50zł a miła Pani powiedziała no to proszę iść do Playa ahha i tego samego dnia poszedłem złożyć wniosek o przeniesienie numeru) a poszedłem z przeniesieniem numeru jako nowy klient do playa i ten sam telefon dostałem za 49 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat ich problem :) jak mają głupich operatorów, to tak jest np. ERA - najgorsza firma jaką znam byłem u nich 4 lata i nic nie miałem z tego tytułu jak chciałem telefon LG ku990 to zażyczyli sobie za niego 499 zł :) ( zaczęli mi ściemniać, że to nowość i dlatego taka cena, no to się zapytałem czemu play daje go za 50zł a miła Pani powiedziała no to proszę iść do Playa ahha i tego samego dnia poszedłem złożyć wniosek o przeniesienie numeru) a poszedłem z przeniesieniem numeru jako nowy klient do playa i ten sam telefon dostałem za 49 zł :)

 

 

Raczej wezmę :)

 

Tylko teraz kwestia telefonu

 

Nokia 6220 lub SE C902 lub coś innego.

 

CO polecacie ? Cena = 1zł + umowa a 24 MSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mają głupich operatorów, to tak jest np. ERA - najgorsza firma jaką znam byłem u nich 4 lata i nic nie miałem z tego tytułu jak chciałem telefon LG ku990 to zażyczyli sobie za niego 499 zł

 

Zgadzam się, strasznie głupia ta era, a że jest kilka milionów abonentów większa niz play to w ogóle przypadek, to że zapłaciła za koncesję grube bańki to też przez przypadek :)

Play błagał aby go ktoś kupił z pozostałej 3ki na kongresie w maju bo notuje straty w ebitdzie więc jakoś bym się nie zachwycał ... Aaa zapomniałem dodać w erze same głupki pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, strasznie głupia ta era, a że jest kilka milionów abonentów większa niz play to w ogóle przypadek, to że zapłaciła za koncesję grube bańki to też przez przypadek :)

Play błagał aby go ktoś kupił z pozostałej 3ki na kongresie w maju bo notuje straty w ebitdzie więc jakoś bym się nie zachwycał ... Aaa zapomniałem dodać w erze same głupki pracują :)

 

To powiedz mi co oni chcą wskórać, że zawyżają stawki do Play ? myślą, że nałapią przez to klientów bzdura :) bo jakoś Play ma stawki jednakowe do wszystkich sieci i żyje. to samo dotyczy abonamentu prosty przykład

 

Era abonament Telefoniczna Okazja 45zł - 70 minut do wszystkich sieci

Telefon LG KU990i na 24mc 299zł

 

Play Abonament One Play PRo 40zł - 137 minut do wszystkich sieci

Telefon LG KU990i na 24mc 49zł

 

coś jeszcze trzeba dodać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest uwarunkowane innymi rzeczami, poczytaj co to interconnect itd a co do ceny substydiowanego telefonu sprawa też inaczej wygląda niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zawyżania cen do play : Podziękujcie UKE, które ustaliło stawki połączeń - wielka trójka realizuje połączenia między sobą za 17 groszy/minuta, a z W3 do Play minimalna stawka wynosi 40groszy za minutę.

 

To nie jest wina ani operatorów, ani Play'a, tylko urzędu regulacyjnego :)

 

Ale jeśli ktoś szuka bardzo dobrej oferty z tanimi SMS'ami - Play Fresh - przy doładowaniu za 50zł można wysłać 2555 SMS - 2000 z bonusu i 555 za 9gr każdy.

 

Ostatnio porównywałem sobie ofertę Nowa Era 60 za 85zł [z blueconnectem 500mb do G1] - wychodzi lepiej niż Playowy One Play 65 - za tę samą cenę mam internet, na koszt kilku minut w abonamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zawyżania cen do play : Podziękujcie UKE, które ustaliło stawki połączeń - wielka trójka realizuje połączenia między sobą za 17 groszy/minuta, a z W3 do Play minimalna stawka wynosi 40groszy za minutę.

 

To nie jest wina ani operatorów, ani Play'a, tylko urzędu regulacyjnego :)

 

Ale jeśli ktoś szuka bardzo dobrej oferty z tanimi SMS'ami - Play Fresh - przy doładowaniu za 50zł można wysłać 2555 SMS - 2000 z bonusu i 555 za 9gr każdy.

 

Możliwe, ale ostatnio czytałem w PC Formacie, że zawyżone stawki do Play to konflikt między innymi operatorami.

 

P.S Co do Play nie twierdzę, że jest nie wiadomo jaki ale mi odpowiada i zachował się lepiej niż era. Mam telefon taki jaki chciałem i wystarczającą liczbę minut. a co do połączeń do mnie to już nie mój problem ewentualnie jak ktoś coś chce to może puścić strzałe i ja oddzwonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wezmę :)

 

Tylko teraz kwestia telefonu

 

Nokia 6220 lub SE C902 lub coś innego.

 

CO polecacie ? Cena = 1zł + umowa a 24 MSC

Ponawiam

 

Jeśli chcecie porozmawiać o cenach niech administracja wydzieli temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam

 

Jeśli chcecie porozmawiać o cenach niech administracja wydzieli temat :)

 

z tych dwóch to C902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś po za nimi za 1zł jest godne uwagi ? (45zł + umowa 2 lata)

 

Za 1 zł to raczej już nic ewentualnie za 49zł KU990i sam go mam ale jestem średnio zadowolony, więc twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zawyżania cen do play : Podziękujcie UKE, które ustaliło stawki połączeń - wielka trójka realizuje połączenia między sobą za 17 groszy/minuta, a z W3 do Play minimalna stawka wynosi 40groszy za minutę.

Co daje w różnicy 40-17 = 23gr

A np. w heyah do play 79 a do wszystkich 29gr co daje 79-29 = 50gr

Orange POP do play 75 a do reszty 29 co daje 75-29 = 46gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

play- i potem wszyscy mówią "Ty dzwoń do mnie, bo Ty masz taniej". Nie bierz ku990, badziewie jakich mało - bardziej do lansu, że masz dotyk niż do użytku. I pamiętaj. Jak telefon, to tylko Sony Ericsson ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

play- i potem wszyscy mówią "Ty dzwoń do mnie, bo Ty masz taniej". Nie bierz ku990, badziewie jakich mało - bardziej do lansu, że masz dotyk niż do użytku. I pamiętaj. Jak telefon, to tylko Sony Ericsson ;)

Biore jednak Nokie 6220 Classic

 

Jutro podpisuje umowę i przenoszę numer - napisze czy były problemy i czy sprawnie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o problemy z przeniesieniem numeru, to raczej nie powinieneś mieć żadnych, pod warunkiem, że nie masz żadnych zobowiązań związanych z wcześniejszym operatorem.

 

Ja po złożeniu wniosku o 17:30 o transfer prepaida, to już ok. 2:00 miałem go przeniesionego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro podpisuje umowę i przenoszę numer - napisze czy były problemy i czy sprawnie poszło

Ja przenosiłem numery dwa jakoś w maju i poszło sprawnie. Około północy przestały działać, jeden zaczął działać ok. 9, drugi ok. 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×