Skocz do zawartości
Timd

[KRZAK] VIPHOST.PL

Polecane posty

Witam,

 

Znalazłem na allegro ofertę:

http://allegro.pl/item809466533_hosting_3gb_360gb_directadmin_pl_bez_ograniczen.html

 

Strona "firmy" to http://www.viphost.pl, jednakże nie mogę się tam doszukać żadnych jej danych.

Dowiedziałem się też, że jest to hostowane na pakiecie resellerskim. Nie ma własnego dedyka.

 

Co o tym sądzicie? Jest to krzak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma danych, ceny strasznie niskie.

Serwer jest w Hetznerze, jednak to czy ma konto reseller nie ma większego znaczenia, jeśli będzie prowadził usługi dobrze i rzetelnie.

Na stronie też jest napisane, że to nowa firma, więc być może dopiero zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakość usług przy tych cenach - można się domyślić. Spójrz ile osób kupuje ten hosting na allegro - resseler pewnie przepełniony, że aż przykro, bo ludzie biorą jak za darmo i myślą, że złapali diabła za rogi. Jak patrzę na tych naiwniaków z alledrogo to aż się przykro robi :)

 

Tak czy inaczej - wypadało by zmienić nazwę tematu. Hosting sprzedaje firma - wystawiają faktury vat i podobno mają zarejestrowaną DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem.

 

Posiadam u nich konto od jakichś 2 miesięcy i MIMO wszystko działa wszystko ok :)

 

Serwer miał może 2 pady, support jest bardzo dobry (zawsze jest ktoś na GG kto odpowie) więc ogółem nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem.

 

Posiadam u nich konto od jakichś 2 miesięcy i MIMO wszystko działa wszystko ok :)

 

Serwer miał może 2 pady, support jest bardzo dobry (zawsze jest ktoś na GG kto odpowie) więc ogółem nie jest źle.

 

Jasne, szkoda tylko, że masz 1 post. Napisz to samo za jakieś 2 lata.

GG raczej nie nadaje sie do kontaktu z klientem. To jest dobre aby zaprosić kumpla na piwo, a nie aby kontaktować się z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do kontaktu przez GG. To czekałem 15 minut na odpowiedź na pytanie :

Czy mozna na serwerach trzymac pliki do serwerow gier? Chodzi mi o mapki.

Odpowiedź ich była wyczerpująca :

nie

Dosyć szybko odpowiadają na proste pytania. Ciekawe czy też tak palą się do naprawiania awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze tego samego za 2 lata, bo nie będę już od nich niczego brał.

 

I co z tego, że mam 1 post? Uważasz, że co? Jestem od nich?

 

Wziąłem od nich serwer bo potrzebowałem "na szybko" miejsce gdzie mógłbym wrzucić testowe stronki Joomli. Nie zabrałem tego, bo oczekiwałem czegoś super poważnego na długie lata. Wiadomo, że wtedy zapoznałbym się z ofertami innych, bardziej rzetelnych firm.

 

W przeciwieństwie do :

 

ipns.pl

ewave.pl

 

Jak dotąd nie olali maila czy telefonu no i PRZEDE wszystkim nie zniknęli po 2 tygodniach laugh.gif

 

IPNS może nie zniknął, ale moje konto - tak cool.gif

A ewave to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPNS to oszuści. Tyle napiszę.

Jeżeli ktoś z tej "firmy" to przeczyta to będą wiedzieli o co chodzi.

Jak nie to Wam podpowiem : nicehost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z IPNS miałem do czynienia i nie mogę powiedzieć o nich złych rzeczy. Zawsze odpowiadali na majle.

 

PS. Patrzcie ile osób zmówiło konto na VIPHOSCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! chyba komuś nie wyszło z obrażaniem firmy, o której nawet nic nie wie.

 

Informacje o firmie

 

 

Dane o Firmie: Nazwa firmy: P.W Gab-Fol Regon: 272711055 NIP: 634-101-94-98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że usunęli konta bo właścicielowi nie przeszkadzały trojany i w zły sposób podszedł do tematu by mu konto odblokowali to jest minus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

"Samo trzymanie trojanów na serwerze nie podchodzi przecież pod "działanie na szkodę osób trzecich", mogą być zamieszczone w celach edukacyjnych. "

 

LOL. To raczej duzy PLUS dla Viphost, że dbają o serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh te oburzone dzieciaki... współczucia dla viphost że ma takich tępych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL :) padłem po tym co nrm zacytował xD

Ja trzymam broń atomową w domu w celach edukacyjnych :) więc niech mnie spróbuje policja tknąć, skoro jestem czysty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam broń atomową w domu w celach edukacyjnych biggrin.gif więc niech mnie spróbuje policja tknąć, skoro jestem czysty xD

Dziękujemy za anonimowe zgłoszenie, jutro w godzinach porannych ktoś powinien się zgłosić do Pana

 

Pozdrawiam

 

;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×