Skocz do zawartości
Shk

[opinie] hsms.pl

Polecane posty

No ale rozmawiacie tutaj o usłudze, która kosztuje tyle, że za te przychody trudno jest zapewnić jakiś tam standard bezpieczeństwa.

 

Jak zapewnić gwarancję działania usługi za 60 groszy/mies, przecież to nierealne. Rozumiem właściciel powinien sobie zdawać z tego sprawę i klienci mają prawo oczekiwać poprawności działania, ale nie przesadzajmy - tak naprawde gdzie w grze nie ma pieniędzy nie ma wymagań. Ten hosting niczym nie różni się od darmowego hostingu. Śmiem nawet twierdzić że przychody z niego są niższe niż z darmowego, także miejcie może to na uwadze sugerując rozwiązania redundancji.

 

Niezawodności nie kupujej się za takie pieniądze, kto tego nie rozumie to chyba jego problem :)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wybiera się serwerownię do której prowadzi więcej niż 1 "rurka" no i oczywiście nie wybiera się starej szopy w dzielnicy przemysłowej w której lubią panoszyć się w/w szczury.

Cóż takie jest moje zdanie i na pewno nie jesteś w stanie go zmienić :)

No to tak - mam sobie osobne rurki do dajmy na to dziesięciu providerów.

Tylko co z tego, jak zdarzy się sytuacja (przykład taki był - w południowej Polsce jakiś czas temu), że ktoś urwie główną aortę i będziesz miał sobie rurki, którymi poza okoliczny sosik brzegowych routerów po prostu nie wyjdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, jak zdarzy się sytuacja (przykład taki był - w południowej Polsce jakiś czas temu), że ktoś urwie główną aortę i będziesz miał sobie rurki, którymi poza okoliczny sosik brzegowych routerów po prostu nie wyjdziesz?

To trzeba tak zrobic zeby aort bylo kilka. Co oczywiscie mocno kosztuje...

Zauwaz, ze wtedy w Krakowie czesc sieci dzialala normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to raczej nie jest moja, jako DataCenter rola, żeby moim upstream-peerom budować aorty :)

Nie chodzilo mi o to. Twoja, jako DataCenter ;), rola jest wybrac takich upstreamow, ktorzy nie korzystaja z tych samych aort. Problem polega na tym, ze czasami te inne aorty (np. tepsa lub akademicy) sa duzo drozsi od roznych operatorow lecacych zazwyczaj tymi samymi trasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

> No ale rozmawiacie tutaj o usłudze, która kosztuje tyle, że za te przychody trudno jest zapewnić jakiś tam standard bezpieczeństwa.

 

Ale gdzieś w innym temacie była mowa o tym że hsms jest na tej samej maszynie co AH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jak najbardziej OK.

 

Z tego co zauważyłem uptime 100% (z małym szczegółem że nie wchodze tam więcej niż 3 razy dziennie na więcej niż 20sek)

Trzymam sobie tam małe pliczki i portfolio. Nie wiem jak z bazami bo nie korzystam. Jak za 1,22zł jestem wręcz zaskoczony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak mi się wydaje, że należało by odgrzać temat hsms.pl :)

Jak teraz oceniacie hosting na serwerach hsms.pl??

 

Ja osobiście coraz mniej zadowolony jestem z usług, a w zasadzie z obsługi klienta. Firma dobrze wie, że ma problemy z operatorem płatności, co informuje komunikatem na stronie głównej. A mimo wszystko nie podaje alternatywnego kanału płatności i zawiesza usługi klientom. Skoro mają problem, a klient nie ma możliwości opłaty za hosting to chyba w gestii firmy AH powinien być przedłużony okres płatności, bądź jak wcześniej napisałem - udostępnienie alternatywnego kanału do opłacenia usług.

Wysłałem maila dziś rano z zapytaniem jak to opłacić, ale niestety odpowiedzi nie dostałem, a hosting jest zawieszony. Obawiam się, że jeżeli nie zostaną opłacone usługi przez określony czas to jeszcze będą w stanie usunąć moje dane i konto, na którym nie ukrywam mam najważniejsze serwisy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie działa (zrzut sprzed 2-3 minut)

 

b26c01f0d62f3805med.jpg

 

 

I po drugie: tak ciężko odpisać na maila?

Wystarczyło napisać:

"Proszę przesłać kod z smsa zwrotnego"

 

Mniej nerwów i niepotrzebnych komentarzy nt. BOK i firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Sorrki ze odkopuje, ale zakupiłem dzisiaj hosting właśnie na hsms.pl, chciałem się zalogować do panelu klienta aż tu nagle po wpisaniu wszystkich danych i wciśnięciu "zaloguj" pokazuje się biała strona z napisem "License Validation Failed."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje konto którego nie opłacam z 2 albo 3 mc nadal dział, podoba mi się taki "darmowy" hosting

Ogólnie działa szybko, tylko raz był pad na chyba 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w chwili obecnej wygląda ten hosting? Wczoraj kupiłem tam konto, wszystko poszło bez problemów, założone było od razu i zabrałem się za stawianie zapleczówki. Jednak tak się zapędziłem że wyszła mi z niej dość dobra strona. I teraz mam dylemat czy trzymać ja na tym serwerze czy przenosić się gdzie indziej.

 

Z tego co zauważyłem to od wczoraj serwer działał dość dobrze bo praktycznie cały czas coś grzebałem przy stronie. Dopiero teraz przez przypadek zobaczyłem pada chcąc wejść w link z tego tematu ;)http://hsms.pl/wspoldzielone.html jednak trwał tylko ok 10 min. Może coś się już zmieniło od kiedy ten temat powstał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie działa (zrzut sprzed 2-3 minut)

 

b26c01f0d62f3805med.jpg

 

 

I po drugie: tak ciężko odpisać na maila?

Wystarczyło napisać:

"Proszę przesłać kod z smsa zwrotnego"

 

Mniej nerwów i niepotrzebnych komentarzy nt. BOK i firmy..

 

Jak nie dostałeś kodu, wystarczy napisać na pomoc@paymedia.pl

Jeżeli wysłałeś poprawnego smsa i na poprawny numer, dostaniesz poprawny kod. Czasem się zdarza że operator nie dostarczy smsa z kodem. Są to sytuacje rzadkie, ale się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Kylos przejęła firmę Active Hosting, a co za tym idzie stali się właścicielami hsms. Czy od tego czasu zmieniła się oferta lub jakość świadczonych przez nich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy ktoś z was korzystających z hsms.pl ma problem z opłata faktury? nie mogę za cholere wysłać sms-a zwraca błąd ze numer lub treść niepoprawna,

mam tam backup i właśnie potrzebuje go zgrać, a konto mam zawieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma, może co do padów wyszła z opresji, lecz teraz pojawił się problem z supportem. Odpowiedzi są nie jasne, informacje o hostingu nie pełne. Firma liczy chyba na to że uprzednio wspomniane "dzieci" będą kupować hosting, bo nawet najbardziej zieloni użytkownicy sieci mający trochę oleju w głowie, nie kupi hostingu w hsms.pl, gdy wy nie dbacie o klienta. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co stało się z hsms.pl? Nie można się zalogować do panelu klienta, nie można więc opłacić hostingu na kolejny okres. Po wejściu do panelu pojawia się komunikat: License Validation Failed.

 

Na maile nikt nie odpowiada. Telefonu nigdzie nie podali.

Edytowano przez tddm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz do kylos.pl, z tego co pamiętam to własciciele active-hosting i hsms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napiszesz na adres biuro ---@--- hsms.pl też Ci powinni odpowiedzieć. Mi odpowiadali, choć nie natychmiast, z reguły na drugi dzień.

Z tą licencją WHMCS problem jest regularny, występuje raz na jakiś czas. Ponoć, cytuję: "zainstalowana tam wersja whmcs posiada bug sprawdzania poprawności licencji" i wydaje mi się, że jakoś "ręcznie" muszą to za każdym razem poprawiać.

Poza takimi drobiazgami jak na takie budżetowe rozwiązanie przyczepić się do HSMS pod nadzorem Kylos'a do niczego praktycznie nie można.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje Kylos nie jest już właścicielem HSMS.pl

Jednakże nie odpowiedzieli mi na pytanie komu i kiedy odsprzedali bądź odstąpili serwis i domenę.

Adres biuro -at- hsms.pl nie odpowiedział na moje wiadomości od ośmiu dni już (poza "auto-reply" o przyjęciu wiadomości), kiedy to próbowałem w ostatnim czasie coś uzyskać.

 

Ktoś ma jakieś informacje dotyczące sytuacji i jak szukać nowego właściciela, kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×