Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

akurat na stronie glowanet jest podana informacja na jakich maszynach dziala hosting

kontakt z Adamem bardzo dobry, czesto bylem zaskoczony szybkim otrzymaniem odpowiedzi w godzinach nocnych lub nietypowych :-)

 

ja korzystam juz prawie 0,5 roku i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz też dodam swoje trzy grosze odnośnie opinii o hostingu GłowaNET.pl. Przede wszystkim nie będę się powtarzał, moją opinię napisałem na blogu w dwóch wpisach, pozwolę sobie podać do nich linki:

http://www.domenno.pl/dobry-tani-hosting/

http://www.domenno.pl/hosting-glowanet-opinie/

 

Hosting testuję od niedawna ale szczerze polecam go innym. Jeśliby coś się zmieniło, to oczywiście napiszę na blogu i forum. Z mojej strony korzystam z hostingu bez limitów transferu Biznes 1 ale za 244 zł brutto, gdyż przekroczyłem limit obciążenia CPU - tak dogadałem się z Adamem :rolleyes: Strona jaka działa na tym hostingu to KatalogiAVON.pl - strona na skrypcie joomla, która dziennie miewa nawet ponad 2000 wejść. Zużycie transferu w linuxpl.com było miesięcznie rzędu 90-120 GB i generowane jest głownie przez zdjęcia z katalogów. Adam bezpłatnie przeniósł moją stronę na swój hosting, fakt trochę to trwała ale i nie paliło się. Dodam, że przeszedłem ze stroną z Logout.pl (test 14 dni), na którym strona nieprawidłowo działała - były błędy, o których pisałem na forum. Adam wykazał wtedy zainteresowanie moim problem opisanym na forum i chciał mi pomóc. No i tak się dobrze stało, że moja strona jest teraz na Jego hostingu. Poza tym bardzo dobry kontakt na Gadu-Gadu. Moja strona została też lekko przez Adama bezpłatnie zoptymalizowana, żeby mniej obciążała CPU. Z Adamem można porozmawiać jak ma się problem i dogadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem się przenosić z cal.pl do głowanet.pl, ale na szczęście się zorientowałem, że w głowanet mogę mieć podpiętą tylko jedną domenę? nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Mylisz się - możesz mieć podpiętą dowolną ilość domen i stworzoną dowolną ilość subdomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się - możesz mieć podpiętą dowolną ilość domen i stworzoną dowolną ilość subdomen.

 

no faktycznie, jest jak byk napisane "dodatkowe domeny: bez ograniczeń"... nie wiem co mnie strzeliło... przepraszam...

 

 

no to w takim razie wkrótce przenosiny do głowanet, mam nadzieje, że będzie dużo lepiej jak w cal... :rolleyes:

Edytowano przez prezes-konin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o kontach hostingowych okej, a co powiecie o domenach ? Chciałabym przenieść domenę do nich bo mają tanie odnowienia, ale może ktoś napisze jak to jest z dns-ami u nich zdarzają sie pady ? Wiem, że dnsy to nie to samo co konta wykupowane w tej firmie, ale nie chciałabym wchodząc na swoją stronę zobaczyć "strona nie działa" jak zmieniłabym rejestratora na glowanet.pl, a za chwile przekonać się, że to nie wina mojego serwera tylko, że dnsy padły. Może ktoś się na ten temat wypowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anex, dnsy nie mają żadnego związku z firmą rejestrującą domeny. Dla domeny masz ustawione DNSy i to one mogą jedynie paść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto chce wybrać hosting w glowanet.pl, serdecznie współczuję. Najlepiej dodać sobie do zakładek bezpośredni adres do pisania ticketów, dobrym pomysłem jest także przygotowanie sobie paru tekstów dla częstych problemów żeby się nie męczyć przy pisaniu. W większości przypadków dostajemy pomoc doraźną, a nie długotrwałe leczenie. widocznie lepiej jest co jakiś czas poprawić poprawić parę błędów, niż znaleźć ich przyczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A może jakieś szczegóły? Wykupiłem hosting w głowanet i jakoś problemów nie zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno wykupiłem hosting w glowanet. I tak w trakcie 14 dniowym okresie hosting naprawdę szybko chodził gdzie jest zainstalowany skrypt myBB (hosting posiada rekomendacje co do tego skryptu) po tym gdy skończył się okres testowy forum nagle znacząco spowolniało. Tak znacząco że użytkownicy skarżą się na działalność forum.

Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno wykupiłem hosting w glowanet. I tak w trakcie 14 dniowym okresie hosting naprawdę szybko chodził gdzie jest zainstalowany skrypt myBB (hosting posiada rekomendacje co do tego skryptu) po tym gdy skończył się okres testowy forum nagle znacząco spowolniało. Tak znacząco że użytkownicy skarżą się na działalność forum.

Czy to jest normalne?

 

Raczej nie nie jest normalne - ale obstawiam, że Głowanet nie manipuluje dynamiką działania konta w trakcie lub po okresie testowym ;)

Być może na Twoim forum zrobił się po prostu większy ruch niż wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ja dodam ze w koncu wszystko jest ok,

jednak trwalo to z 2h i dostalem wiadomosc od p. Adama, ze awarii nie bylo,

dziwne

mam nadzieje ze dalsza wspolpraca bedzie sie juz ukladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam administratora glowanet.pl ;)

Przyjazny człowiek który pomógł mi odzyskać domenę!

 

Nie wiem co bym bez niego zrobił!

 

Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin bardzo pomocny i uczciwy. Rzadko można spotkać podobne osoby a korzystałem już z wielu hostingów. Nie liczą się pieniądze a człowiek. Ważna rzecz :)

Hosting również dobry.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie tylko o Adamie - on zajmuje się wszystkim? Czy jeśli go zabraknie (nie zrozumcie mnie źle, np. nagły wyjazd) to serwer jest zdany na łaskę losu? Jak to jest?

 

 

Mam już dwie domeny w firmie GłowaNet, która , mówiąc szczerze, jest zarejestrowana w wirtualnym biurze na kogoś z rodziny. Jednak dla mnie całość wygląda na mądrze zrobioną, a komentarze przekonały mnie do wypróbowania hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie tylko o Adamie - on zajmuje się wszystkim? Czy jeśli go zabraknie (nie zrozumcie mnie źle, np. nagły wyjazd) to serwer jest zdany na łaskę losu? Jak to jest?

 

 

Mam już dwie domeny w firmie GłowaNet, która , mówiąc szczerze, jest zarejestrowana w wirtualnym biurze na kogoś z rodziny. Jednak dla mnie całość wygląda na mądrze zrobioną, a komentarze przekonały mnie do wypróbowania hostingu.

 

Adam miał kogoś jeszcze na helpdesku i on też coś ogarniał bo raz mi pomógł z hostingiem gdzie miałem domenę główną którą chciałem usunąć.

 

Osobiście po roku znajomości z Adamem (wirtualnej i raz na realu) nie mogę zarzucić nic pomocy i hostingowi który jak pisałem gdzieś wcześniej, wytrzymał parę CMS, for, Amxbans, bazę pod DiabloMod do CSa, fast dl na 5 serverów i parę innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja jestem w GłowaNet około 2 lat i jestem zadowolony.

 

Miałem ogólnie 3 konta hostingowe (SMS, RESSELER i SERWER W PL)

 

aktualnie nie ma żadnych większych problemów a helpdesk działa bardzo dobrze.

 

Prócz hostingu utrzymywałem kilka domen a aktualnie mam tam 3 domeny i wszystko jest dobrze.

 

 

+dobry kontakt

+dobra pomoc

+wspaniała oferta

+dobranie oferty pod klienta

+niskie ceny

+niskie pingi

+szybki czas realizacji zamówień

 

 

-BRAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA ze swojej strony mogę ci polecić GlowaNET . Nigdy nie miałem z hostingiem jego problemów, a nawet z jego

hostingiem SMS. Jak to bywa Za sms, często są problemy z supportem a tu Pełen profesjonalizm . Przynajmniej ja tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Link coś nie działa...

 

Ale do pewnego czasu dla mnie też było uciążliwe to iż były częste awarie i pady ale zarazem plusem jest to że Adam nie ma tego gdzieś tylko stara się naprawić wszystko jak najszybciej.

 

Kiedyś było inaczej częstsze awarie ale obsługa miła teraz w moim odczuciu troszeczkę się to zepsuło, podejście to klienta jest oschłe, jednak w pewnym sensie się to uzupełnia ponieważ nie dają sobie wejść na głowę ;p

 

Kiedyś było źle teraz jest o wiele lepiej nie mogę jak na razie narzekać, zadam pytanie zostanie mi udzielona odpowiedź. Konkretna i sprecyzowana raz w szybkim czasie raz w wolnym :) w zależności

 

Ogólnie moja opinia na ich temat to na razie:

 

7/10

 

Oczywiście z biegiem czasu mam nadzieje że moja ocena w zrośnie!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przechodząc na pakiet wyżej, płaci się więcej, niż wynosi różnica między tymi dwoma pakietami? No bo między Biznes 2 a Biznes 3 różnica netto wynosi 146,4 zł, natomiast klient musi dopłacić 230 zł netto.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×