Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BarMleczny

Padło mzone.pl

Polecane posty

nie działał serwer UK przez ok 30 minut zero pingu

 

od ok 11.55 do 12.20

 

Mamy kilka serwerów w UK, zgłoś problem do działu technicznego. Sprawdzą na którym serwerze jest Twoje konto i cos się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak OT mzone, kiedyś sobie sprawdzałem waszą ofertę i nawet fajna, ale w życiu nic bym nie kupił od firmy z tak okropną stroną www. Jeśli nie macie tych 2-3k zł na stronę pro, to chłopak z mkteam.pl zrobi fajną (czyt. 100x lepszą od obecnej) www za 200 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

is_wm.. i wystawi za to fakturę, a także opłaci biuro i ogólnie działalność swojej FIRMY? Weź daj spokój z takimi reklamami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, wszystko w porządku? :) Mój post nie miał na celu reklamy, przecież wielu mamy freelancerów w PL. Jednak ja osobiście wiele razy korzystałem z jego usług i bardzo sobie chwalę tę współprace.

 

Od kiedy trzeba mieć firmę w tym ukochanym przez Ciebie kraju, żeby LEGALNIE wykonać pracę? A do przechowania laptopa biuro? Ogarnij się chłopie trochę, świat nie składa się tylko z pokoju nauczycielskiego i oszustów.

Może podpowiem:

http://www.google.pl...=umowa+zlecenie

http://www.google.pl...a+o+dzieło

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak OT mzone, kiedyś sobie sprawdzałem waszą ofertę i nawet fajna, ale w życiu nic bym nie kupił od firmy z tak okropną stroną www. Jeśli nie macie tych 2-3k zł na stronę pro, to chłopak z mkteam.pl zrobi fajną (czyt. 100x lepszą od obecnej) www za 200 zł :)

 

Oh jaki jad od Ciebie napływa, wiemy te Twoje strony sa najładniejsze. :)

Mamy te 3000 złotych i to w każdej chwili, zapewniam Ciebie. Jak znajdę dobra firmę i projekt który mi się spodoba, napewno dokonamy zakupu.

Cały czas myślimy o zmienie grafiki na profesjonalną, niedługo będziemy dawać ogłoszenie na forum w poszukiwaniu kogoś do wykonania projektu i strony. Wszystko w swoim czasie.

Proszę nie rób OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh jaki jad od Ciebie napływa, wiemy te Twoje strony sa najładniejsze. :)

Mamy te 3000 złotych i to w każdej chwili, zapewniam Ciebie. Jak znajdę dobra firmę i projekt który mi się spodoba, napewno dokonamy zakupu.

Cały czas myślimy o zmienie grafiki na profesjonalną, niedługo będziemy dawać ogłoszenie na forum w poszukiwaniu kogoś do wykonania projektu i strony. Wszystko w swoim czasie.

Proszę nie rób OT.

 

Nie czaje was, ludzie, że wy wszędzie widzicie wrogów. Jaki jad? Grzecznie Ci DORADZAM, że przez tragiczny wygląd strony tracisz klientów (mimo, że oferta jest naprawdę całkiem interesująca) - nie ma w tym żadnej złośliwości. I nigdzie nie napisałem, że mam cudowne strony, bo takie w ogóle nie istnieją (co osoba to inny gust), kwestia tego czy jest pro czy kicz. A odnośnie cen, to uważam po prostu, że żeby jeździć szybko nie trzeba mieć nowego ferrari, można kupić toyotę... EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi.

Wyjaśniłem.

A odnośnie cen, to uważam po prostu, że żeby jeździć szybko nie trzeba mieć nowego ferrari, można kupić toyotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NVU, akurat w Twojej wypowiedzi można już wyczuć jakiś jadek :).

 

A tak poza tym zgadzam się całkowicie z is_wm.

Strona rzeczywiście prezentuje się nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seba to źle że czujesz bo nie znam wcale mzone nie miałem z nimi do czynienia. Ale wchodząc na strone i widząc te szare gradhienty w życiu tam serwera bym nie zakupił. Powinni to wziąć do serca i odpalić nowego site.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nowy design wgrywają :)

 

Jest awaria serwera Nottingham, technicy już pracują nad problemem. Pozostałe serwery działają, problem dotyczy tylko serwera Nottingham.

 

Update: Serwer Nottingham już pownien działać jak należy. Przepraszamy za kłopot z brakiem stron naszych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

is_wm śmieć twierdzić, że wiesz mniej o pokoju nauczycielskim niż ja o uczciwym zarabianiu, więc akurat tutaj dyskusji nie będzie. A polecanie domorosłego grafika nie jest tutaj absolutnie na miejscu, jaka by strona mzone nie była - można pokomentować (mnie osobiście smuci wręcz masternet.pl), ale nie, żeby pokazywać takie portfolio... a tekst o legalności był spowodowany buńczycznymi tekstami na stronie, a w kontakcie tyle, co w krzaku... mam nadzieję, że nie wydałeś "2-3 tysięcy" na usługi tego "grafika"...

 

Do "świata" nic nie mam, ja jadę tylko na polskę (celowo mała litera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie wydałeś "2-3 tysięcy" na usługi tego "grafika"...

 

Hmmm w sumie to żadna nowość, wielu nauczycieli nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

Do "świata" nic nie mam

J/w

Żal, że tacy ludzie uczą nasze dzieci (przyszłe lub "aktualne"), a co gorsza - pewnie lepiej już nie będzie :/

 

Proponuję wyczyścić temat - chciałem dobrze, a wyszło jak to zwykle bywa w wątkach ze sponsim (celowo z małej litery) - do d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Reakcję na tą osobistą wycieczkę sobie odpuszczę, niech to będzie ułamek mojego nauczycielskiego profesjonalizmu ofiarowany jakiejś tam osobie po drugiej stronie kabla. W sumie wrzucenie do kosza stereotypów tej grupie zawodowej (i takie właśnie komentarze) zdarza się nad wyraz często w opiniach np. na Onet.pl...

 

Jeszcze pozwolę sobie mały tekst "strzelić" na temat tego, że w moich postach piszę tak czy siak.

 

Ja jedynie oczekuję braku polskiego fałszu i obłudy (stąd jadę na buńczuczne wypowiedzi przedstawicieli firm, bo nienawidzę wszędobylskiego zakłamania marketingowego) lub przynajmniej świadomej jego analizy przez osoby uczestniczące w dyskusjach, a także mniej egoistycznego i egocentrycznego podejścia do spraw i wyrażania opinii jak najbardziej biorących pod uwagę fakt, iż nie jest tak, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" w tematach wychodzących poza czubek nosa rozmówcy (inna powszechna "teoria", która jest kompletną bzdurą to takie modne powiedzonko, że "o gustach się nie dyskutuje" albo popularne w latach 90tych "Polacy tylko narzekają"). A czasem po prostu kontruję.

A to, że ktoś woli szamać papkę zakłamania zamiast otworzyć oczy - no cóż.. Ja to rozumiem: jest dobrze (czyli nie jest źle), jest ciepło w domu (na ile lat by kredyt nie był), jest co zeżreć (co by to nie było), jest taniec na lodzie (i pilot blisko fotela) - więc "żyć nie umierać"...

 

Mój jedyny błąd - przyznaję się - że to jest forum o webhostingu... a nie o polityce czy etyce.. i rozmawia się tutaj, tak uogólniając, z informatykami albo osobami zainteresowanymi tym tematem... bo raczej ludzie mają to wszystko w d... (stąd jest w tym kraju jak jest) ..no fakt, z tym na pewno mam problem.. no ale czasem nie idzie nie zareagować np. na propagandę sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak przyznam rację is_wm, co do strony, ale nadal uważam, że napisał to ciut złośliwe, ale mniejsza o to. :)

Zwlekaliśmy z stroną bo nie było takiej potrzeby (działalność hostingowa to nie jedyna w MZone Group, chociaz wszystkie w branży IT), ale jednak chyba już czas wykonać jakąś stronę autorską. Tak więc niedługo będzie nowa strona.

 

Myślę, że temat do zamknięcia bez niepotrzebnej kłótni. W końcu nie jesteśmy politykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×