Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dawstaw

Reseller pod zaplecze

Polecane posty

Witam.

Poszukuje resellera pod zaplecze pozycjonerskie.

 

Musi posiadac:

-cpanel

-10- 40 GB pojemności.

- W miare duży transfer

- Musi utrzymac ok 100 000 stron zapleczowych (tak zwanych spamów)( 1 strona = max 1 MB)

 

Wiem takie rzeczy tylko w erze..:) .Ale może jednak ?

 

Polecicie cos ??

Najlepiej cos sprawdzonego z czym nie okaze sie ze po kilku miesiącach napiszą do mnie że musze sie wyniesc z hostingu bo tworze za duze obciązenie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę polecić http://www.webhost.uk.net/reseller_hosting.html - dobry support, nie upierdliwa administracja, cPanel z RVSkin, nielimitowana ilość sub-kont, do wyższych pakietów darmowe IP, możliwość dokupienia dodatkowych adresów (1 ful za IP). Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów, w miarę rozsądny uptime (od ostatniego resetu 108 dni temu mam uptime na poziomie 99,56%), ewentualne downtime'y zdarzają się w zasadzie wyłącznie w godzinach nocnych (prace konserwacyjne itp.).

 

W przypadku, gdy jedna strona (na subkoncie) generuje zbyt duże obciążenie, jest blokowane co najwyżej to subkonto, a nie całe konto resellera, jak to bywa w przypadku niektórych hostów. Miałem taki przypadek, że strona jednego z moich klientów generowała sztuczne obciążenie (zhaczony skrypt). Sub-konto zostało zablokowane, poszło do mnie powiadomienie. Po wymianie 2 maili odblokowali konto i dali czas na poprawki. Krótko mówiąc - ludzkie ludzie :)

 

Lokalizacja: Londyn, kontakt wyłącznie w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawstaw, pomyśl o dedyku/VPSie (np kimsufi.pl) bo wątpie aby jakiś hosting chciał hostować 100k "zapleczówek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- ile to jest w miarę duży transfer ?

- jakieś widełki cenowe ?

- coś na temat używanych skryptów możesz napisać ?

- ile adresów IP oczekujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko postawisz na 1 IP to sens tego jest znikomy chyba że pod wymianę linków. Szukaj czegoś z wieloma adresami IP do wyboru. Ja bym poszedł w stronę dużego VPSa + DirectAdmin na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi,

Pozycjonowanie w zasięgu ręki...

Sprzedaje punkty gotlink.pl zawsze po cenie 93zł/100k/mc

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×