Skocz do zawartości
Saint

"Casting" dla Pań sprzątających

Polecane posty

Trochę od czapy, ale ...

 

Potrzebna mi Pani do sprzątania w domu raz w tygodniu wiec dałem ogłoszenie do lokalnej gazety. Postanowiłem spotkać się z każdą Panią i w ciągu kwadransu stwierdzić czy się nadaje więc robię krótką ankietę dla Pań. Mam kilka podstawowych pytań nie mniej nie jestem ekspertem, a więc pytam jakie pytania byście zadali? Proszę tylko o poważne odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania z praktyki typu, jakimi specyfikami usunie Pani plamę na dywanie z wylanego czegoś tam.. oczywiście wcześniej sam zorientuj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyp na dywan potas nadmanganianu, i każ posprzątać ( :P )

Chyba chodziło Ci nadmanganian potasu, ale chciałbym zwrócić uwagę na "poważne" w pierwszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania to nie wszytko dużo rzeczy mówi sama osoba wyglądam i zachowaniem. Osoba która unika wzroku przy odpowiedziach wiadomo , że jej odpowiedzi nie są do końca szczere. Wygląd też dużo mówi o sobie, babka która przyjdzie wyperfumowana i ubrana jak zaprzeporoszeniem lafirynda raczej w domu ci nie posprząta. 

 

Możesz zadać proste pytania jak, czy już kiedyś pani wykonywała ową czyność jak tak to gdzie,

 

Wiek, dojazd chodzi tutaj gdzie mniej więcej mieszka, Ogolnie jak koledzy piszą możesz zadać jej pytanie czym pani to i to sprzatnie wiadomo, jakies tam szczegółowki możemy sie nie bawić, jeśli ktoś bedzi emiał pojęcia o tym odpowie nam pełnymi odpowiedziami i jeszcze doda swoje często 5 groszy.

 

Możesz też się spytac czy u kogoś aktualnie sprzata, bo widomo 1 w tygodniu sprzatątanie u ciebie więc reszte tygodnia coś chyba ktoś musi robić skoto chche z tego wyżyć.

 

Następne pytanie w zależności czy będziesz ustaiał się z kims na godziny czy nie. Jeśli na godziny dany dzien czy jest ona dyspozycyjna np raz na jakiś czas np godzine dwie w tą czy w tą, jeśli bedzie odpowiedź typu niestety nie bardzo bo np sprzatam u kogoś innego widac ze ktoś podchodzi z głowa do tego, jeśli będzie typu ok porozmawiam z kims tam i będę możesz w przyslości liczyć na rożne numery tupu przyjdę o tej godzinie bo o tej mi nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu raz w tygodniu sprząta moja młodsza siostra w ramach swojej pierwszej pracy. :P

Nie mam na całe nieszczeście rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

2 - Czy w czasie pracy masz zamiar piłować paznokcie ?(jeżeli tak to znaczy, że Ci nie posprząta dokładnie)

3 - Masz małe dzieci ? (jeżeli tak to mogą wystąpić sytuacje z których pewnego dnia nie pojawi się aby Ci posprzątać)

 

 

bez obrazy damian, ale jezeli pracodawca (nie wazne jaka branza) daje takie pod teksty - nic tylko omijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×