Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RooSik

Pomoc przy VPS!

Polecane posty

może. Zapłaciłem i myślałem, że to jak hosting. przez ftp a tu nawet niewiem co i jak ;p

Kupiłeś i sam nie wiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny już przypadek użyszkodnika, który wziął VPSa, bo gdzieś czytał/słyszał, że to lepsze od hostingu współdzielonego, ale nie zainteresował się głębiej tematem.

 

 

 

 

RooSik: jak się nie znasz przynajmniej w podstawowym stopniu na administracji serwerem, to albo zostań przy współdzielonym hostingu, albo wykup VPSa "managed", czyli z opcją zarządzania przez administratora z firmy, w której VPSa wykupujesz. Tyle, że taka zabawa kosztuje od cholery, a czasem i więcej... Jak chcesz mieć tanio, to niestety musisz się podstaw nauczyć (albo wykupić licencję np. na DirectAdmin lub cPanel i jechać na standardowych pakietach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) albo wykupić licencję np. na DirectAdmin lub cPanel i jechać na standardowych pakietach.

To nie jest dobra rada, bo jak kolega wykupi DA to zaraz napisze, że myślał, że wszystko samo automagicznie zacznie działać a tutaj znowu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem i myślałem, że to jak hosting. przez ftp a tu nawet niewiem co i jak ;p

Pomoocy. Kupiłem sobie Solarisa, bo myślałem, że to będzie mnie wozić tak, jak MPK...

a tu stoi sobie blaszak przed domem i za nic jak do niego podejde, to nie chce mi otworzyć drzwi i zawieźć mnie na uczelnie... co mam w tym przypadku z nim zrobić, żeby mnie zawiózł?

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać...

 

A na serio - to jeśli nie wiesz, co kupiłeś, to niestety. Albo sam się z tego dokształcisz i będziesz o to dbał (dla ciebie najgorsze), albo zlecisz komuś jego konfigurację (na tym forum znajdziesz tuzin ludzi, którzy gotowi są zrobić to za mniej, lub bardziej drobną opłatą, albo po prostu kupisz sobie VPS Managed/Hosting dedykowany, a wtedy to masz już (prawie) wszystko wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×