Skocz do zawartości
Gość cfg

Gdzie rejestrować hurtowo domeny?

Polecane posty

Gość cfg

Witam,

 

Interesuje mnie jakaś firma gdzie będę mógł hurtowo rejestrować domeny. Jest to oczywiście prywatny cel, domeny będą dla mnie nie dla klientów - nie chcę sprzedawać domen hurtem dla klientów tylko chcę masowo kupywać domeny dla siebie.

 

Jednak co powinna taka firma oferować:

- tanie przedłużenia,

- normalne ceny rejestracyjne,

- wygodny panel do zarządzania domeny,

- łatwy transfer domen ( nie jakieś dziwne utrudnienia ),

- duży wybór domen jednak oprócz tych egzotycznych.. na pewno funkcjonalne, globalne, krajowe, regionalne itd.

- jakaś wygodna rejestracja domen no i oczywiście sprawdzanie wielu domen naraz

 

Czy jest jakaś dobra firma w której bym mógł zacząć rejestracje i przenieść kilka domen z home.pl, nazwa.pl i az.pl?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo domen w az.pl spróbuj przenieść i zanim przeniesiesz w powodzie napisz że w ovh czy masternet mają taniej. Obniży ci pani konsultantka cene na 45zł netto za .pl przedłużenie oraz 15zł netto regionalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo domen w az.pl spróbuj przenieść i zanim przeniesiesz w powodzie napisz że w ovh czy masternet mają taniej. Obniży ci pani konsultantka cene na 45zł netto za .pl przedłużenie oraz 15zł netto regionalka.

45 netto za pl to także sporo.. po co przepłacać..? od 20tu domen pl w górę w ppd.pl masz cenę 40zł netto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 netto za pl to także sporo.. po co przepłacać..? od 20tu domen pl w górę w ppd.pl masz cenę 40zł netto..
jestem pod wrażeniem tak niskich cen :) Szczególnie jeżeli chodzi o domeny regionalne [w az.pl takie ceny dostanę dopiero przy 200 domenach] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić HRD, trzymam kilkadziesiąt domen, w razie jakichkolwiek problemów / wątpliwości odpowiadają szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×