Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Wie ktoś coś na temat tej działalności? Na stronie nie widać szczegółowych danych firmy, a słyszałem, że cały biznes kręci się na resellerze z castpol'u.

 

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat hh1.pl to proszę o informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
kimsufi rulezzzz

:E?

 

A czym to się teraz różni od zwykłej oferty?

Może i jest dostępnośc 99%.. ale wystarczy że w racku nad tobą będzie SP/EG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh ta Joomla...

 

To nie jest na skrypcie joomli, chyba raczej php-fusion. :) NO chyba, że masz na myśli inną stronę której nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwrócić uwagę na charakterystyczny mod_rewrite ;-)

Ale nie o tym temat, sam w sobie 'hosting' wydaje się być zwykłym krzakiem, poczynając od jakości wykonania strony, przez brak danych firmy gdzie dodatkowo jedyną formą kontaktu z administratorem jest GG (i teoretycznie email), po same treści na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu coś więcej:

 

Maciej Kulczycki

Ul. Kruczkowskiego 58A

05-070 Sulejówek

 

o ile konto na które wpływają płatności należy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
o ile konto na które wpływają płatności należy do niego.

 

Nawet przy 500zł zrobisz przelew dla Kaczora Donalda, i też dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli stoi na serwerze firmy castpol.pl to chłopak dokonał prawidłowego wyboru

Jeśli chodzi zaś o kimsufi fakt faktem wielu się naśmiewało, cóż to za firma, bo kimsufi. Dzisiaj już wielu ludzi wybiera kimsufi bo naprawde sa to dobre serwery.

Bynajmiej ja prowadzac firme juz 9 miesiecy mialem doslownie 1 usterke na 1 serwerze z 4 serwerow jakich posiadam (5 z warszawa)

 

Takze nie wiem z czego sie tu smiac. Kazdy mysli ze firma opiera sie na tym zeby duzo wydawac? Takie jakies glupie myslenie ludzi. Koles pisze : "ma pan kimsufi to pewnie szajs" i tu pytanie czy dobre serwery zaczynaja sie dopiero od 600 - 1000 zł ? Dzisiaj kazdy tnie koszta jak moze. Taka jest prawda. A inne firmy co? przyklad hit4u.pl nie mowie tutaj o nich zle bo ja nie korzystalem z ich uslug ale ktos kiedys do mnie napisal i mowi ze sa lagi na serwerach. Dlaczego? Bo kazdy laduje jak moze na serwery i tak jest.

 

I tu drugi absurd

Kazdy leci na counter strike livenet dlaczego? bo serwery tanie. A ile daja lacza do TPSA ? no gora 2 Mbps. Firma naladuje 30 serwerow CS na taki dedyk i sa lagi nawet jesli procek pracuje na 60%. Dlaczego? Bo koniec lacza

Ale ludzie biora takie csy bo tanie...Ja zapewniam was ze lepiej dac 4 zl u nas w warszawie i miec ping 5 - 15 niz zaplacic te 3 zl i miec serwer z lagami

 

W koncu gdyby mial tak seryjnie na konta www miec serwer z ovh.pl to nie wiem czy jakis zysk z tego by byl.

Rzeczywistosc jest okrutna. Podatki, zus i to wszystko razem to daje firmie castpol okolo 3000 zl samych wydatkow miesiecznie.

No i tu trzeba sie zastanowic zanim ktos zacznie sie smiac.

Firma hostingowa to nie same luxusy, jak to wielu mysli -- eee siedzisz i nic nie robisz a kase masz...heh

Zarobic trzeba 5000 zl (-3000 zł koszta) chociaz zeby miec solidna wyplate...to dopiero sztuka

 

Oczywiscie polecam jak najbardziej nasze uslugi :) Ceny jak i jakosc uslug sa na prawde na poziomie.

Gdzie dostaniesz resellera 250 gb transferu i 30 gb powierzchni za 30 zl / mc ? chyba nigdzie. Co najwyzej daja po 2 gb pojemnosci i troche transferu....

 

Przemyslec sprawe :) hosting to nie same plusy ale wiele wiele minusow

Ja powiem wam szczerze ze nie mialem tego roku zadnych wakacji. Mimo ze pracujemy we dwoch to zawsze cos sie dzieje, zawsze ktos sie znajdzie i trzeba miec laptopa ze soba...taka praca, a jak juz tydzien nie realizujesz zamowien to mozesz byc na koncu miesiaca na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Nawet jesli stoi na serwerze firmy castpol.pl to chłopak dokonał prawidłowego wyboru

A która firma oprócz twojej chwali się przychodami/wydatkami ?

 

Gdzie dostaniesz resellera 250 gb transferu i 30 gb powierzchni za 30 zl / mc ? chyba nigdzie. Co najwyzej daja po 2 gb pojemnosci i troche transferu....

No właśnie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie wprost zeby kazdy wiedzial jak to naprawde wyglada. Ile trzeba obrocic takich kont www zeby zarobic.

:)

A wiec gdziekolwiek bierzecie uslugi nie patrzcie ze drogo. Wazne zeby jakosciowo wam to wychodzilo na dobre.

Ja np w etop place 600 zl / mc ale jestem zadowolony. Naprawde z czystym sumieniem trzeba powiedziec ze uslugi maja bardzo dobrej jakosci i wole te 100 zl doplacac do etop.pl niz placic 500 zl w livenet i byc ponizanym tak jak z wieloma ludzmi robia.

 

Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jesli stoi na serwerze firmy castpol.pl to chłopak dokonał prawidłowego wyboru

 

Mysle ze klient szukał usług wśród rówieśników. Dlatego trafil do castpol.pl

 

Teraz się czuje jak by miał hosting od kolegi z ławki

 

Gdzie dostaniesz resellera 250 gb transferu i 30 gb powierzchni za 30 zl / mc ? chyba nigdzie. Co najwyzej daja po 2 gb pojemnosci i troche transferu....
A wiec gdziekolwiek bierzecie uslugi nie patrzcie ze drogo

 

sam siebie pogrążasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie podoba ci sie to sie nie kupuje uslug od kogos

Zapewne ci co sie tak smiali z kimsufow dzis polowa z nich wlasnie je posiada

Takze ogolnie to nie przejmuje sie opiniami ludzi. Prowadze firme uczciwie jak tylko sie da. Ludzi traktuje naprawde tak jak na to zasluguja. Wystarczy ze ktos przyjdzie i skorzysta to zobaczy jak naprawde jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz nie podoba ci sie to sie nie kupuje uslug od kogos

Zapewne ci co sie tak smiali z kimsufow dzis polowa z nich wlasnie je posiada

Takze ogolnie to nie przejmuje sie opiniami ludzi. Prowadze firme uczciwie jak tylko sie da. Ludzi traktuje naprawde tak jak na to zasluguja. Wystarczy ze ktos przyjdzie i skorzysta to zobaczy jak naprawde jest :)

 

 

Mógłbyś używać czasem ogonków.

 

p.s. powinieneś wykładać w szkole biznesu ... ja chyba także kupię sobie kimsufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz malo kiedy uzywam ogonkow ;P tak juz wiekszosc ludzi chyba pisze :) z tego co tak zauwazylem.

No taka prawda najdmen. Co niby takiego w kimsufach zlego ? 250 zl a jaka maszyna. No cudo.

I teraz tak wlasnie jest. Wielu ludzi co mialo serwer z ovh.pl przechodza na kimsufi.pl bo sie lepiej oplaca. A wszyscy tak sie smiali z kimsufow i do teraz to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz malo kiedy uzywam ogonkow ;P tak juz wiekszosc ludzi chyba pisze :) z tego co tak zauwazylem.
A potem dziwić się, że danych postów nie da się zrozumieć lub popełnianych jest coraz więcej błędów w pisowni..

W zeszycie też piszesz bez ogonków?

Kwestii kimsufi vs biznes hostingowy komentował nie będę - szkoda czasu.

Ponadto czytając forum ovh można się czasem uśmiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestii kimsufi vs biznes hostingowy komentował nie będę - szkoda czasu.

 

nie musisz :) w obecnej sytuacji, gdy pingi z TP do hetzka są gorsze niż pingi do wschodniego wybrzeża USA, kimsuf staje się ciekawą alternatywą. Co do problemów - z tymi nowymi maszynkami się nic nie dzieje, a przy starszych często też jest spokojnie :)

 

Ponadto czytając forum ovh można się czasem uśmiać ;-)

 

Ciężko się nie zgodzić  :)

 

PS. Post nr 900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×