Skocz do zawartości

Polecane posty

nie musisz :) w obecnej sytuacji, gdy pingi z TP do hetzka są gorsze niż pingi do wschodniego wybrzeża USA, kimsuf staje się ciekawą alternatywą. Co do problemów - z tymi nowymi maszynkami się nic nie dzieje, a przy starszych często też jest spokojnie :)

 

Co ja widzę, osoba któa wiecznie się naśmiewa z firm / osób używających kimsufi - widzę, że Twój punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dla mnie to serwer jak każdy inny, ale OVH już niejednokrotnie udowodniło, że nie jest dobrym partnerem w biznesie, niestety Hetzner się do nich zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja widzę, osoba któa wiecznie się naśmiewa z firm / osób używających kimsufi - widzę, że Twój punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dla mnie to serwer jak każdy inny, ale OVH już niejednokrotnie udowodniło, że nie jest dobrym partnerem w biznesie, niestety Hetzner się do nich zbliża.

 

Mój punkt widzenia zmienił się z tego powodu, że prywatnie korzystam z oferty ovh i jak narazie jestem zadowolony. Kimsuf to ciekawa alternatywa, ale nie pod porządną produkcję :) czas pokaże co się będzie działo. Hetzner zbliża się w kierunku ovh z powodu tych jak to wspomniałeś ostatnio "i7'enek za 40 ojro". Z tym, że u mnie jakoś same problemy z pingami nie występują. Do tego jeszcze dochodzi wolniejszy czas ładowania stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×