Skocz do zawartości
Marylka

[wirtualny] Najlepsze płatne (w miare tanie) serwery WWW

Polecane posty

Jak w temacie. Jakie są waszym zdaniem najlepsze PŁATNE serwery WWW? I jaki jest waszym zdaniem stosunek ceny do jakości oferowanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
Jak w temacie. Jakie są waszym zdaniem najlepsze PŁATNE serwery WWW? I jaki jest waszym zdaniem stosunek ceny do jakości oferowanych usług.

 

Jest cale mnostwo platnych, z czego zapewne troche najlepszych. Ja osobiscie moge polecic:

3it.pl - sam korzystam, duze mozliwosci, wysokie limit i przystepna cena, stosunek ceny do jakosci jest dosyc dobry

Kei.pl - bardzo dobry support jednakze dosyc droga oferta w porownaniu do limitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry, ale to już trzeba mieć tupet.. forum o hostingu i takie pytanie? Masakra...

To już ultraszczyt lenistwa...

to tak, jak bym wszedł na forum o komórkach i napisał wątek "Ej, jakie znacie firmy produkujące komórki i czy są dobre?"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - płatny serwer www? litespeed? :)

 

a tak na serio - dhosting/kei/iq....

 

jak podasz jakieś parametry i cenę to pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii który komputer najlepszy do 2000zł nie podając żadnych wymagań.. i zaraz pewnie poleci flejm..

A i tak skończy się jak zwykle.. dla mnie firma X jest ok, lecz firma Y już nie a dla innej osoby będzie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam hostingu dla swojej prywatnej stronki która będzie wykonana w Joomla! 1.5

Przeczytaj co napisał Sponsi (trzy razy lub więcej, jeśli trzeba), zajrzyj do działu "opinie" na tym forum, poczytaj, skorzystaj z okresu testowego interesujących Cię firm (wielu usługodawców, jeśli nie wszyscy taki okres testowy od 7 do 14 dni udostępnia) i wybierz coś dla siebie. Możesz także skorzystać z kodu rabatowego (np. u nas, ale nie tylko) dla forumowiczów WHT i w ten sposób zapłacić za wybrany plan hostingowy mniej niż wg standardowej oferty. Wykaż jednak trochę własnej inwencji i zaangażowania- to się zawsze w życiu opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że na górze po prawej jest wyszukiwarka i znajdziesz w niej sporo opinii :D

 

skoro to będzie prywatna strona, te pakiety powinny wystarczyć. nie tak drogo jest także w masternet (link w stopce) - za blisko 50zł masz 2GB dysku i 10GB transferu miesięcznego, a więc stronę domową spokojnie pociągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o Prohost.pl lub Superhost.pl ...?

 

 

Trudno wybrać z tylu firm oferujących hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas Firehost.pl, można testować konto przez 14 dni. Instalacja Joomli 1.5 bezpośrednio z DirectAdmina (Installatron) trwa kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno wybrać z tylu firm oferujących hosting.

Zastanawiasz się od 12 września (pierwszy Twój post w tym temacie) aż do dziś i jeszcze nie wybrałaś? Marylko, spójrz na mój podpis na forum, znajdziesz w nim informacje o rabatach dla użytkowników forum WHT. Pomyśl spokojnie, a jeśli oferta Cię zainteresuje, zapraszam Cię do kontaktu z naszym BOK.

 

P.S.

Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, że wiadomość od Ciebie może nadejść dopiero w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie się zdecydować

 

strona bedzie domowa ale o dużych wymaganiach, opatra o Joomla! więc hosting musi spełniać wszystkie wymagania dla Joomla! 1.5 a potem 1.6

musi mieć dużo przestrzeni dyskowej tak od 5GB do 10GB i miesięcznego transfeu.

opłata od 100 do 200 PLN

 

 

doradźcie mi proszę, w opiniach przeglądałam serwerów ale jedni mówią ze super a inni nie i tu się koło zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

doradźcie mi proszę, w opiniach przeglądałam serwerów ale jedni mówią ze super a inni nie i tu się koło zamyka

 

Jeden woli ogórki, a inny ogrodnika córki... Nigdy nie znajdziesz hostingu, jeśli szukasz firmy, o której krążą wyłącznie pozytywne opinie - różni ludzie różnie postrzegają różne rzeczy, co podoba się jednemu u innego może budzić odrazę.

 

 

Już wcześniej dostałaś dobrą radę: okresy testowe. Praktycznie w każdej firmie takowy dostaniesz (w niektórych 7, w innych 14, a w kilku nawet i więcej dni). Bierz, instaluj CMSa, testuj. Nikt nie da Ci tutaj 100-procentowo zadowalającej odpowiedzi i porady, sama musisz zdecydować. Ja szukałem hostingu, który spełniałby wszystkie moje oczekiwania kilka lat. W końcu znalazłem... na własnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie polecał coś innego... ;/

Dlatego tak czy tak ostateczny wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie się zdecydować

 

strona bedzie domowa ale o dużych wymaganiach, opatra o Joomla! więc hosting musi spełniać wszystkie wymagania dla Joomla! 1.5 a potem 1.6

musi mieć dużo przestrzeni dyskowej tak od 5GB do 10GB i miesięcznego transfeu.

opłata od 100 do 200 PLN

 

 

doradźcie mi proszę, w opiniach przeglądałam serwerów ale jedni mówią ze super a inni nie i tu się koło zamyka

 

TUROX - przetestuj sobie sama, 2 minuty i masz założone konto. Musisz podać jedynie nazwę i adres e-mail na który przyjdzie hasło. Możesz się bawić za darmo przez dwa tygodnie - jak ci będzie pasować to wtedy kupisz.

 

Joomla oczywiście działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już przejrzysz wszystkie oferty i nie znajdziesz nic odpowiedniego, zapoznaj się proszę z

ofertą kont www w Hekko.pl. Wstępnie proponuję pakiet MediumPack+ z 6GB powierzchni i 30GB

transferu miesięcznego, powinno to zaspokoić całkowicie Twoje potrzeby.

 

Koszt tego pakietu to 170,80 zł brutto za rok co mieści się w podanych wcześniej widełkach cenowych.

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×