Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
drseba

[wirtual] (?) pod niemałe phpBB3

Polecane posty

Witam all

 

Od jakiegoś czasu przeglądam tutejsze forum i jest to skarbnica wiedzy, ale czas zaczyna naglić a decyzję należy podjąć...

 

Poszukuję oferty spełniającej nie najmniejsze wymagania.

 

Obecnie forum działa na nazwa.pl ale ich "parametry bezpieczeństwa" przeszkadzają. W żargonie mojego forum wymuszone przerwy nazywamy "generałami" Występują okresowo, potrafię ich nie zauważać przez wiele dni ale są dni, że bywają i po kilka razy...

Forum to lekko zmodowane (ale bez wodotrysków, multimediów, plików) obecnie phpBB3 istniejące w sieci od 2002.

W związku z tym baza mysql już trochę zajmuje i poszukuję hostingu bez limitu na wielkość bazy oraz z możliwością posiadania kilkunastu (max) baz.

Obecnie ruch to ok 15k-20k odsłon dziennie co daje ok 500000 miesięcznie. Po za tym forum równolegle działa jeszcze malutkie i zamknięte forum oraz 2 CMS'y ale ich wspólny ruch gubi się w stosunku do ruchu generowanego przez główne forum.

Obecny transfer (wg nazwa.pl) zbliża się do 60GB/miesiąc więc poszukuję czegoś z zapasem tym bardziej, że przewiduję jego wzrost...

 

Po za powyższymi wymaganiami co do ruchu oczekuję jeszcze rozsądnego panelu administracyjnego z dostępem do statystyk oraz logów serwera.

- Niezależnej obsługi kilku domen oraz nieograniczonych subdomen.

- Co najmniej kilku kont ftp z możliwością nadawania uprawnień do konkretnych katalogów

- konta pocztowe (co najmniej kilkadziesiąt) z możliwością ustawiania ich pojemności, aliasami i z dostępem przez www.

- >= 10GB pojemności z możliwością swobodnego rozdzielania pojemności

- dostęp do baz z zewnątrz nie tylko przez phpmyadmin

- php5, mySQL5

- o dobrym uptime i "nieprzymulaniu", ale to przecież oczywiste :D

- mod_rewrite, .htaccess

- mile widziane: shell, własny IP

 

Mam świadomość, że powyższe oczekiwania kwalifikują mnie pewnie pod co najmniej VPS'a, ale może jeszcze nie?

Przy dobrej "współpracy" przewiduję migrację do np VPS'a i oczekiwałbym aby takowa była jak najszybsza tzn z jak najkrótszą przerwą i z możliwością migracji w trakcie trwania obecnej umowy.

Budżet na chwilę obecną ~700zł

 

Oczekuję ciekawych i sprawdzonych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Konto PREMIUM bez problemu uciągnie taki ruch :). Za 350zł brutto rocznie otrzymuje Pan:

 

- konto na nowych maszynach IBM z dyskami SAS

- 12GB miejsca na pliki/pocztę/bazy

- 92GB transferu miesięcznego

- CPU 12%

 

 

 

Zapraszam do bezpłatnego testu usługi.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Login proszę ;-) BO tak to każdy może wypisywać farmazony ;-)

 

 

Pozdr.

 

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KRK napisł:

login: yora

 

 

Takie konto nie istnieje :)

 

 

Pozdrawiam

 

 

P.s Nie róbmy offtopicu w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://home.pl/serwery/unix < Business Server 20gb pojemność, 3000gb transfer roczny, support 24h z tego co wiem 99.9uptime ja jeszcze nie widziałem host is down, korzystam z tego osobiście chodzi szybciutko, stoi na tym Przemek i parę innych skryptów.

 

Co do webh.pl to po przeczytaniu paru tematów na ich temat osobiście bym nie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://home.pl/serwery/unix < Business Server 20gb pojemność, 3000gb transfer roczny, support 24h z tego co wiem 99.9uptime ja jeszcze nie widziałem host is down, korzystam z tego osobiście chodzi szybciutko, stoi na tym Przemek i parę innych skryptów.

 

Co do webh.pl to po przeczytaniu paru tematów na ich temat osobiście bym nie brał.

home na takie coś? :) Za obciążenie przypadkiem nie wyleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

home.pl wogóle nie lubi obciążenia.. kiedyś chcieli mnie usunąć bo jak stwierdzili "za bardzo obciążam baze danych" :) a ja nawet phpbb tam nie miałem, czy też innego forum :)

Może lepiej na jakimś VPSie postaw swoje forum? albo jakiś mniejszy dedyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą http://www.deho.pl

Jest to hosting dedykowany, serwery VPS z jednym użytkownikiem na serwer, z funkcjonalnością reseller i panelem DirectAdmin. Utrzymujemy fora generujące transfer rzędu 200GB/mc, więc nie będzie problemu ze spełnieniem wymagań.

 

W przypadku pytań zapraszam na PW lub bok@smallservers.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×