Skocz do zawartości
bastek

Jaki telefon z wifi?

Polecane posty

Poczytaj o jakis modelach blackberry, jesli nokia z symbianem Ci nie odpowiada(za wolna), a IPhone za bardzo gay style ;P to BlackBerry moze Ci przypasc do gustu. Nie podam konkretnego modelu ale jak poczytasz to znajdziesz jakis odpowiedni dla siebie.

 

Akurat siedze w Toronto i zauwazylem, ze blackberry jest tu bardziej popularne niz IPhone, tylko z tego co sie orientowalem to usluga z powiadamianiem o mailach w Polsce jest troche droga, a to jest jedna z silnych stron RIM.

 

Sam korzystam z nokii n73(bez wifi) i przyznam szczerze, ze jezeli mialbym zmieniac to wlasnie na jakis model blackberry.

Kolejna sprawa, to gdyby za androidem googla stala jakas konkretna maszyna(nie HTC i Samsung), to pewnie tez bym sie skusil, ale na razie sprzetowo mi nie za bardzo odpowiada, jakos nie bawi mnie ladowania baterii codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też przeglądałem różne oferty telefonów z wifi i zależało mi na klawiaturze qwerty oraz odbieraniu maili. Wybór chyba padnie na Nokię E63 dosyć tani telefon czy ktoś już go używał i może się coś więcej na jego temat wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też przeglądałem różne oferty telefonów z wifi i zależało mi na klawiaturze qwerty oraz odbieraniu maili. Wybór chyba padnie na Nokię E63 dosyć tani telefon czy ktoś już go używał i może się coś więcej na jego temat wypowiedzieć?

Ogólnie fajny i z WiFi i mailami nie ma problemu, wyświetlacz to taka E51 z obróconym ekranem (taka sam rozdzielczość tylko piksel trochę większy). Jedyny problem jaki zauważyłem to czasami wiesza się przy próbie odbioru połączenia, dźwięk się wyłącza na ekranie wyświetlane jest, że połączenie przychodzące i nic nie można zrobić, po ok. 30 sekundach następuje samoczynny restart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e63 to ogólnie dobry telefon. Przy średnim używaniu: sms, rozmowy i trochę wifi wytrzymuje do tygodnia czasu. Po krótkim czasie przyzwyczajania do qwerty mam już problem z pisaniem na innych telefonach :)

Telefon ma wifi, ale nie ma na szczęście wszystkich innych, niepotrzebnych mi rzeczy jak gps czy super aparat. Dobrze też sprawuje się jako latarka B)

Minusy: głupi nokiowski kabel, który tylko minimalnie różni się od usb, ale kupić oczywiście już musisz. No i trochę symbian daje ciała w niektórych momentach. Poza naprawdę szybką pracą(procesor ten sam co n95), telefon potrafi np. przestać pokazywać menu po jakimś czasie od włączenia, a wczoraj zrobił mi szybki restart po wyjściu z radia internetowego.

Mimo wszystko polecam. Całkiem dobrze zrobione maile, podcasty itp.

Minusy symbiana da się pewnie zlikwidować aktualizacją

 

Wcześniej miałem HP i bateria nie była najlepsza, a zwykła klawiatura nie sprawdza się w przeszukiwaniu neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E71 - bdb bateria, i niezbyt dobry soft (ale ten pewnie w koncu poprawią).

Blackberry Bold (9000) - też przyzwoity telefon, na pewno większy od Nokii, ale z gorszą baterią.

 

A i skucha Nokii to brak możliwości korzystania z technologii Blackberry (stałe pobieranie poczty). Bold z tym nie ma najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... BlackBerr 8820 mogę ci polecić miałem go u siebie jakoś 3 miesiące B)

teraz jest HTC touch pro 2 i też w 1000% można go polecić każdemu.... tylko ta cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e71 jest ok, ale chyba wolę moją e63 :) teoretycznie gorsza, bo bez GPS,z gorszym aparatem i grubsza + brak paru dodatkowych przycisków, ale została zaprojektowana w nokii trochę później niż e71 i poprawili parę rzeczy. No i tańsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×