Skocz do zawartości
bastek

Jaki telefon z wifi?

Polecane posty

Taniochy odradzam, za sybko się rozlatują (vide telefony Samsung). Poleciłbym S-E C905, bardzo sympatyczny telefon. HTC P3350 też okazuje się całkiem niezły, choć ma parę minusów - np. brak HSDPA/UMTS może przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałeś do czego go potrzebujesz ;) Czy chcesz dotykowca, czy klasyczny etc.

 

Ja polecam Ci Nokia E55 lub Nokia E52.

 

E52 strasznie muli, klawiatura średnio wygodna. Jedyny plus to długo na baterii trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Ty go już dorwałeś? :)

 

Mam E51, E52 i iPhone.

E52 kupiłem w sklepie noki dla pracownika. Musli okropnie, jeszcze bardziej niż E52. Fakt ma duży wyświetlać, gps i inne bajery ale np. otworzenie czegoś w galerii to można się... Miałem ją chwile i wiem że nie zamienię już telefonu na nic innego niż iphone. Pozatym E52 stoi 1k brutto a za kilka zł więcej można mieć już apple ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam E51, E52 i iPhone.

E52 kupiłem w sklepie noki dla pracownika. Musli okropnie, jeszcze bardziej niż E52. Fakt ma duży wyświetlać, gps i inne bajery ale np. otworzenie czegoś w galerii to można się... Miałem ją chwile i wiem że nie zamienię już telefonu na nic innego niż iphone. Pozatym E52 stoi 1k brutto a za kilka zł więcej można mieć już apple ;)

 

Co Ci tam muli ? Ty zapalony Ajfonowcu ^^

Procek szybszy niż w E51 i nowszy soft :) Ja mam oba na biurku i E52 fajno śmiga tylko jakaś taka "płaska" - iPhone z nowym softem też do przeżycia ale ja mam alergię na jabłka :)

E71 poleciłbym ale mi się chrzani na maxa *restarty, przerywa rozmowy zawiasy przy odbieraniu sms (ogólnie zwalony OS)

 

Z czystym sumieniem polecam E61/E61i - mam obie i nic im się nie dzieje.

 

p.s. N-ki w Nokii omijam mam co prawda n95ki obie itd ale nie polecam - n97 nie polecam również "tandeta" na wzór 88* tyle, że z bajerami.

 

 

p.s. E52 mam nówki po 1.2k w Krakowie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem n95 8GB teraz mam Samsung Ultra touch i jestem naprawdę zadowolony. Ekran dotykowy BAJKA iphone przy nim wysiada totalnie. Wszystko ma oprócz .... Wifi ;)

 

 

//

 

sorry nie przeczytałem tematu nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja też polecam iPhone ;)

 

Jeśli nie zależy ci na szybkości to 3G, jeśli tak to 3GS ~ 2100zł na allegro, 1449 w abonamencie 55zł, 1zł w abonamencie 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci tam muli ? Ty zapalony Ajfonowcu ^^

Procek szybszy niż w E51 i nowszy soft :) Ja mam oba na biurku i E52 fajno śmiga tylko jakaś taka "płaska" - iPhone z nowym softem też do przeżycia ale ja mam alergię na jabłka :)

E71 poleciłbym ale mi się chrzani na maxa *restarty, przerywa rozmowy zawiasy przy odbieraniu sms (ogólnie zwalony OS)

 

Z czystym sumieniem polecam E61/E61i - mam obie i nic im się nie dzieje.

 

p.s. N-ki w Nokii omijam mam co prawda n95ki obie itd ale nie polecam - n97 nie polecam również "tandeta" na wzór 88* tyle, że z bajerami.

 

 

p.s. E52 mam nówki po 1.2k w Krakowie od ręki.

 

Wejdz sobie to galerii o looknij czy to chodzi plynnie? To ze masz na biurku nie znaczy ze aktywnie z niej korzystasz :)

 

ps. Jezeli ktos chce E52 to po 1080 zl brutto mam od reki ;) Noweczki z hurtowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Nokia 5800 ?

 

Eeee masakra która miała dogonić jabłko :)

 

@Krystian - wiem, wiem iPhone też da się lubić ;) A nokia prawie każda przymula na galerii nawet bez symbianowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee masakra która miała dogonić jabłko ;)

 

dokładnie

 

@Krystian - wiem, wiem iPhone też da się lubić :) A nokia prawie każda przymula na galerii nawet bez symbianowa :)

 

Nokia 6233, miałem ja 2,5 roku. I chwale sobie ja jako ostatnia nokia która była dobra (według mnie). Dość szybka i przyjemna w użytkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie

 

 

 

Nokia 6233, miałem ja 2,5 roku. I chwale sobie ja jako ostatnia nokia która była dobra (według mnie). Dość szybka i przyjemna w użytkowaniu :)

 

Nooo :)

SE mają fajne bajerki, ale tu zaś masakra, restarty itd *dramatyczny system connector w każdym modelu powoduje rózne cuda, nie mówiąc już o niedporacowanych lcd-kach dotykowych ;)

 

 

Generalizująć, nie ma teraz super hiper telefonów - trzeba brać co się komu podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jeśli to ma być Stricte internetowe, to E51 (i inne podobne) się do tego nie nadaje bo:

 

Brak klawiatury QWERTY

Ekran dość mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5800 i nie narzekam. jedyny minus jaki zauwazylem to nie ma komunikatu ze skrzynka sms pelna, ale przy 3,5k sms juz caly telefon muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem za iphonem ;> gdy miałem n80 to ani razu nie skorzystałem z wifi bo nie było po co , a na sporawym na wyświetlaczu iphona bardzo wygodnie obsługuje się przeglądarkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja np jak jestem w terenie mini hp super sie sprawuje B)

czasami nie warto przeplac na telefon, kosztem lepszych rozwiazan (jak dla mne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e51 mam i jestem z niej zadowolony i to bardzo przydatne do czytania poczty i tym podobne tylko że nowy soft jest hmmm do dupy starszy mi lepiej pasował i szybciej chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×