Skocz do zawartości
R@fi

Serwerownia OVH film

Polecane posty

o kurde :)

według mnie najwieksza firma hostingowa z bardzo dobrymi uslugami za dobra cene :)

 

btw. ile portow... holy shit. mozna tam gwiazdke urzadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jak to zobaczyłem spadlem z krzesła film pokazujacy sprzet w serwerowni OVH :):):)
:):):)

 

Nie ma to jak szybko się zorientować... Było już na forum  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie poza dwoma c6509 Sup720 XBL jako "core" to reszta sprzetu jest dobra ale "normalna" zadna rewelacja, ot zwykly sprzet sieciowy cisco z nizszej polki (te SUP1/MSFC1 w cisco 6509 to wrecz starocie troche, ale skoro nie robia za rdzen to napewno starczaja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No fajnie, fajnie.. tylko mogli trochę bardziej profi ten filmik zrobić z jakąś laseczką i w ogóle.. a nie muzyczka jak tani western i jakiś nieuczesany bubek...

 

a co do tego ile czego tam stoi... to teraz wiecie dlaczego oni mają w d... jakiegoś tam dzieciaka z RPSem ; )

 

EDIT:

poza tym żabojadów nie lubię i basta : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie poza dwoma c6509 Sup720 XBL jako "core" to reszta sprzetu jest dobra ale "normalna" zadna rewelacja, ot zwykly sprzet sieciowy cisco z nizszej polki (te SUP1/MSFC1 w cisco 6509 to wrecz starocie troche, ale skoro nie robia za rdzen to napewno starczaja).

Otoz to, filmik moze i fajny ale na zalaczonych obrazkach nie widac nic niezwyklego.

No fajnie, fajnie.. tylko mogli trochę bardziej profi ten filmik zrobić z jakąś laseczką i w ogóle..

eee, chyba lepszy jest widok kogos zywego z firmy a nie jakiegos aktora/aktorki, ktory wypowiada jakas kwestie z kartki, tak naprawde nie wiedzac zupelnie o czym sie mowi :lol:

a nie muzyczka jak tani western i jakiś nieuczesany bubek...

z tym nieuczesanym to pojechales - nie rozumiem po co obrazac ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
wlasciwie poza dwoma c6509 Sup720 XBL jako "core" to reszta sprzetu jest dobra ale "normalna" zadna rewelacja, ot zwykly sprzet sieciowy cisco z nizszej polki (te SUP1/MSFC1 w cisco 6509 to wrecz starocie troche, ale skoro nie robia za rdzen to napewno starczaja).

ale film ma prawie dwa lata,a przez ten czas sprzęt mógł się zmienić.

 

szirok: nakręć filmik i pokaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pamiętaj z tą laska co mi kiedyś pokazywałeś w roli głównej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam, bo lubię dreszczyk emocji.

 

Poza tym ten film już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W filmie o którym mowa jest w temacie, również "występuje" Oles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ten ich język to jakiś straszliwy bełkot podobny do Simsów :D

Pierwszy raz w życiu francuski słyszałeś? To na czym Ty się wychowałeś (oprócz Sims'ów), na Muminkach? :mellow:

Francuski to bardzo piękny język. Obejrzyj sobie np. "Podwójne życie Weroniki" mistrza Krzysztofa Kieślowskiego. Polecam, bo i film dobry (klasyka gatunku, z aktorką Irene Jacob, znaną też np. z "Trzech kolorów: Czerwony") i dużo po francusku mówią. Ostrzegam jednak, że to nieco ambitniejsze kino niż np. "American Pie" na którym (sądząc po Sims'ach) też się zapewne wychowałeś :P

 

Jeśli o filmy z OVH związane to polecam także:

, a jak ktoś chce zobaczyć co kobieta może robić w serwerowni to polecam
;)

 

EDIT: Dla wszystkich tych, którzy nigdy nie byli w żadnej serwerowni i nie zdają sobie sprawy z faktu jak jest tam głośno, polecam (mocno przejaskrawiony oczywiście) filmik:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W filmie o którym mowa jest w temacie, również "występuje" Oles.

Wychodzi na to, że prezesem OVH jest ojciec Olesia a i widać tam brata Olesia zwanego imieniem Piotr, ale nie zrozumiałem kim on tam jest :mellow: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w życiu francuski słyszałeś? To na czym Ty się wychowałeś (oprócz Sims'ów), na Muminkach? :mellow:

Francuski to bardzo piękny język. Obejrzyj sobie np. "Podwójne życie Weroniki" mistrza Krzysztofa Kieślowskiego. Polecam, bo i film dobry (klasyka gatunku, z aktorką Irene Jacob, znaną też np. z "Trzech kolorów: Czerwony") i dużo po francusku mówią. Ostrzegam jednak, że to nieco ambitniejsze kino niż np. "American Pie" na którym (sądząc po Sims'ach) też się zapewne wychowałeś ;)

Nie ma nic gorszego niż "głęboki" informatyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego niż "głęboki" informatyk :mellow:

 

Z ust mi to wyjąłeś ;)

 

Informatyk to 2+2=4, a nie 2+2=3,8

 

Przypomina mi się pewien dowcip:

Żona wysyła męża (informatyka) do sklepu, mówiąc:

-Kup parówki, a jak będę jajka, to kup 10.

Mąż przychodzi do sklepu i pyta:

-Czy są jajka?

-Tak

-To poproszę 10 parówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@kaczy, dla mnie po prostu niezrozumiały bełkot i tyle ten ich język. Muminki bardzo fajna bajka, American Pie nie oglądałem. Wolę nasze słowiańskie języki (Czeski, ruski) bo brzmią w miarę normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego niż "głęboki" informatyk ;)

Przepraszam, że popsułem swoim postem stereotyp typowego informatyka. Prawdziwy informatyk wstaje od komputera jedynie do łazienki (raczej typowo do wc, a bardzo rzadko pod prysznic), albo do drzwi gdy mu przywiozą pizzę. Pogodę sprawdza zawsze na ICM'ie (zamiast wyjrzeć przez okno), ale i tak traktuje tę informację jedynie jako ciekawostkę, gdyż z ludźmi kontaktuje się jedynie online. Nie wiem jak na imię mają wasze komputery, ale musicie mi uwierzyć, że "tam za firewall'em też jest życie". P.S. To żółte "świecące coś" tam "na zewnątrz" to słońce. :P

 

Kończąc dowcipem, w stylu "żona do męża informatyka":

- Poznajesz tego człowieka na fotografii?

- Tak, hmm... chyba tak...

- Przyjrzyj mu się dobrze! Jutro masz go odebrać z przedszkola.

 

Najbardziej zdziwiło mnie ilość km okablowania sieci networking systems aż 300 km. :mellow:

No niestety- jakoś to wszystko muszą ze sobą połączyć. Teraz już wiesz, że jak nie możesz się dopingować do swojego serwera w OVH to może to oznaczać, że jakiś sysadmin miał zbyt ciężki dzień i na zakończenie powiesił się na skrętce (pechowo, akurat na "Twojej") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety- jakoś to wszystko muszą ze sobą połączyć. Teraz już wiesz, że jak nie możesz się dopingować do swojego serwera w OVH to może to oznaczać, że jakiś sysadmin miał zbyt ciężki dzień i na zakończenie powiesił się na skrętce (pechowo, akurat na "Twojej") ;)
Lub administrator zajął się degustacją wina lub jedzeniem owoców morza. :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że popsułem swoim postem stereotyp typowego informatyka. Prawdziwy informatyk wstaje od komputera jedynie do łazienki (raczej typowo do wc, a bardzo rzadko pod prysznic), albo do drzwi gdy mu przywiozą pizzę. Pogodę sprawdza zawsze na ICM'ie (zamiast wyjrzeć przez okno), ale i tak traktuje tę informację jedynie jako ciekawostkę, gdyż z ludźmi kontaktuje się jedynie online. Nie wiem jak na imię mają wasze komputery, ale musicie mi uwierzyć, że "tam za firewall'em też jest życie". P.S. To żółte "świecące coś" tam "na zewnątrz" to słońce. ;)

 

Kaczy, "głęboki" informatyk to egzotyka, ale lepiej być "głębokim" niż "normalnym" informatykiem, takim jak ten: klik

 

PS Wolę Brela od Madonny, Jacksona i Dody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×