Skocz do zawartości
marioside

Opinie Securityhost.pl

Polecane posty

No kurde kto jak kto ale Ty nie powinieneś się produkować w tej kwestii - kiedyś już się wdałeś w ten wątek i okazało się, ze twoje "do 20%" dotyczy pojedynczego rdzenia - pewnie jeszcze wirtualnego...

Co to ma do tematu o firmie Securityhost?, ja nie widzę powiązania. Jak nie jesteś czegoś pewny to lepiej nie pisz, bo piszesz bzdury moim zdaniem. Umyślnie wprowadzasz błąd na forum i robisz zamieszanie.

 

 

No to wprowadzają klienta w błąd - jak nie wiesz co oznacza rdzeń a co oznacza CPU to polecam zapoznanie się z definicjami tych pojęć. I nie jest to czepianie się nikogo tylko udowodnienie, że sam nie powinien udzielać się w tej kwestii.

 

Ty mylisz pojęcia, bo można to co najwyżej można nazwać nie doinformowaniem, a nie wprowadzaniem klienta w błąd. Nie decyduj kto powinien brać udział w dyskusji, nie masz do tego żadnego prawa.

 

Jeśli masz do 20% i 8 rdzeni to dajesz klientowi w najmocniejszym u Ciebie pakiecie całe 2,5% CPU - no rzeczywiście Twoje limity powalają na kolana konkurencję... Tyle w temacie.

Takie jest Twoje zdanie, ja mam inne. Jak narazie Ja podejmuje decyzje w mojej firmie i nic Ci do tego.

Jak będziesz miał własną firmę to sobie wpisuj co chcesz na stronę i nie wprowadzaj zamieszania dla moich klientów. Zanim znowu coś głupiego napiszesz i pokażesz jakim jesteś erudytą, sprawdź jak to wygląda w innych firmach. Opcja dotyczy jednego rdzenia i 20%, tak ciężko to Tobie zrozumieć?, nie pisz więc takich bzdur że jest to 20% dzielone na 8 rdzeni.

Tyle w tym temacie. Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy firma udostępnia w panelu statystyki aktualnego obciążenia generowanego przez konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Specjalnie się zarejestrowałem na forum aby wyrazić swoja opinie na temat tej firmy

 

Przede wszystkim Wielki szacunek dla firmy SecurityHost!!!!!!!!

 

posiadam stronę internetowa na którą są wykonywane bardzo często ataki DDOS bylem wyganiany przez inne firmy już nie będę pisał które i zawsze pisali mi proszę sobie znaleźć hosting który chroni przed takimi atakami. Postanowiłem wtedy napisac mail do securityhost oczywiscie pozwolili mi na hostowanie strony.

 

Dzis byl kolejny atak strona chodzi konto nie zostało zablokowane!!!! Pan Karol napisal mi ze sa wykonywane ataki na strone i nie robil zadnego problemu.

 

Panie Karolu gratuluje wiedzy w tym zakresie!! Życzę Panu uzbierania jak największej ilości klientów!!!!!!!

 

FIRMA GODNA POLECENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, bardzo podejrzany ten post.

 

Co do firmy to nie wiem, jednak wyglada na krzak.

 

Niby nip i regon jest, ale szata graficzna to :/

 

Ceny zbyt niskie, aby funkcjonowaly z okresonym standerdem.

 

No i ten limit CPU.

 

Ja bym nie polecil tego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś podejrzany.

To nie polecaj mamy wolny rynek nie pasuje Ci to idziesz gdzie indziej.

Firma ma prawie 2 letnia patrząc po regonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam stronę internetowa na którą są wykonywane bardzo często ataki DDOS bylem wyganiany przez inne firmy już nie będę pisał które i zawsze pisali mi proszę sobie znaleźć hosting który chroni przed takimi atakami. Postanowiłem wtedy napisac mail do securityhost oczywiscie pozwolili mi na hostowanie strony.

 

Dzis byl kolejny atak strona chodzi konto nie zostało zablokowane!!!! Pan Karol napisal mi ze sa wykonywane ataki na strone i nie robil zadnego problemu.

 

Panie Karolu gratuluje wiedzy w tym zakresie!! Życzę Panu uzbierania jak największej ilości klientów!!!!!!!

 

FIRMA GODNA POLECENIA!!!!

Pozdrów Pana Karola i powiedz mu że dwudziestki nie uciągnie...

 

25ptkcx.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie powiedziałem, że to kradziony template lub, że to źle?

Po prostu gdzieś go wcześniej widziałem, więc skomentowałem ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy firma udostępnia w panelu statystyki aktualnego obciążenia generowanego przez konto?

 

No i właśnie tu jest problem...

Dzisiaj dostałem maila o 13:30 (przeczytałem go o 17:40 - bo wtedy dopiero siadam do kompa) że konto zbytnio obciąża serwer i że chcą mnie przenieść na wyższy pakiet... Sobie myślę, spoko luz, jak piszą to znaczy coś trzeba zrobić, przenieść kila śmietników w inne miejsce i już, będzie ok. Wszystkie te śmietniki stały na netmarku wcześniej, także na najtańszym pakiecie, ale tam zżerały zbyt duży transfer :/ - o obciążeniu nie było mowy.

A tu niestety kicha, konto zablokowane, nie mam dostępu ani przez ftp, ani z przez DA.

Przyzwyczajony jestem, ze na normalnym hostingu mam dostęp do wykresu obciążenia i możliwość reagowania na ewentualne kłopoty, ale tutaj niestety partyzantka. Admin pisze, admin blokuje a ty mu musisz wierzyć i się podporządkować. Kurde, to nie jest darmowy hosting gdzie może panować totalitaryzm :)

Mam konta w kilku polskich firmach, różne rzeczy już bywało, się działy ale to mnie trochę martwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie można edytować postów...

Pogadaliśmy sobie z adminem, obciążenie od kilku do kilkunastu procent, zatem przeprowadzka i wycinka śmietników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wysyłałem Panu screen jak to wygląda, jak również zaproponowałem rezygnacje i zwrot za niewykorzystane miesiące lecz Pan chciał zostać ;-) na chwile obecną nie widzę problemu z Pana kontem.

Edytowano przez SecurityHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten profesjonalizm i uczciwość w podejściu do klienta widać w uptime.

Uptime oficjalny:

100% - no jakże by inaczej?

http://host-tracker.com/website-uptime-statistics/4091815/lvuc/

Dziwnym zbiegiem okoliczności statystykę założono od nowa całkiem niedawno (2011-04-13). A dlaczego? Bo prawdziwe statystyki wyglądają tak:

 

Year Month Outages Uptime Downtime

2011 April 1 89.600% 10.400%

2011 March 1 99.931% 0.069%

 

No ale przecież jakby jakiś klient to zobaczył to by nikt by tam nie kupił hostingu. Szczególnie, że ceny poszły ostatnio do góry o 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wolny kraj hosting nie pasuje wybiera Pan inny. Większość firm nie pokazuje up-time. Wszystkim zdarzają się pady usterki itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

100% to tylko teoria, nie jesteś w stanie tyle uzyskać. choćby poprzez przeładowania apacha urwie ci kilka setnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, co ktoś rozumie przez uptime.

Precyzyjnie ujmując to czas życia serwera [w jednostkach CZASU a nie PROCENTACH] . Ale czy maszyny hosta, czy np. daemona www? Jeszcze lepsze machlojki można wykonać na procentowej dostępności.

Bo tu oprócz niedopowiedzeń czego ona tyczy się tak naprawdę, to można jeszcze kręcić z tym, w jakim czasie jest ono mierzone... 99,5% ale w skali godziny, doby, tygodnia, miesiąca, roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z securityhost.pl byłem praktycznie od ich początku, kiedy to powierzchnia jeszcze nawet była nielimitowana.

 

Obecnie wprowadzili bardzo dużo zmian. Ich hosting nie jest w stanie utrzymać 2 stron na WordPress o średniej oglądalności 500 uników.

Zasoby CPU przy tak małej ilości gości miałem rzędu 8-12% a limit 2%

Co to ma być? Limity chyba dla stron odwiedzanych raz na tydzień.

 

Zaproponowano mi pakiet roczny za 366 PLN !!! Śmiech na sali.

Za 80 PLN mam na rok hosting, który bez problemu radzi sobie z dwoma stronami, a oni tyle zmian wprowadzili, że zobaczymy co dalej z tą firmą będzie.

 

Utrzymują się jak na razie chyba tylko z kłamstw o ich rzekomym uptime.

Serwer zalicza pady co miesiąc. Jakiś czas temu przez prawie tydzień strony były niedostępne i skrzynki mail - oczywiście max co dostaniemy to parę dni w gratisie a koszta jakie firmy ponoszą za brak strony i utrudniony kontakt się nie liczą.

 

W każdym razie Securityhost.pl z tymi limitami to hosting za cenę 30-40 PLN na rok a nie za 120 PLN i więcej.

 

Na rynku jest setki lepszych i tańszych rozwiązań i obecnie ciesze się, że zakończyłem hostowanie stron w tejże firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Obecnie wprowadzili bardzo dużo zmian. Ich hosting nie jest w stanie utrzymać 2 stron na WordPress o średniej oglądalności 500 uników.

Zasoby CPU przy tak małej ilości gości miałem rzędu 8-12% a limit 2%

To nie ma NIC do rzeczy. Możesz mieć nawet 1 unika i położyć serwer. I to Wordpressem.

Chyba muszę o tym jakiegoś arta napisać bo ten temat wraca i wraca bez przerwy.

 

Jeżeli tak bardzo wykorzystujesz zasoby to "wiedz, że coś się dzieje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponowano mi pakiet roczny za 366 PLN !!! Śmiech na sali.

Za 80 PLN mam na rok hosting, który bez problemu radzi sobie z dwoma stronami, a oni tyle zmian wprowadzili, że zobaczymy co dalej z tą firmą będzie.

 

Prowadzenie dużych serwisów kosztuje, jeśli nie stać Ciebie na takie ceny, wtedy rezygnujesz i udajesz się na Allegro.

Tylko potem znowu nie zacznij płakać na forum, że Ci dane zniknęły lub strona wolno działa przez overselling.

 

Ten hosting za 80 złotych radzi sobie, bo pewnie ma 10 klientów na serwerze. Tu pojawia się pytanie dla Ciebie, czy chcesz ryzykować to, że firmę nie będzie stać na opłacenie serwera, czy może lepiej zapłacić większą kwotę firmie i mieć pewność że pieniądze nie są wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od 114 dni była przerwa 1min 30 sek. Co do obciazenia konta posiadałem takich 2 klientów jak Pan z 478 którzy za 30,75zł chcieliby mieć pół serwera jak nie cały a opłata miesięczna jest o wiele wyższa.Od nas otrzymał Pan zwrot za niewykorzystane miesiące, zmiany zostały wprowadzone ponieważ za ok 3-4 mc uciekamy z OVH i przechodzimy do polskiej serwerowni i to tyle w tym temacie nie mam zamiaru sie tlumaczyć tak jak napisał MZone Group chodzi ładnie bo posiada 10 klientów poczekamy zobaczymy co będzie dalej

Edytowano przez SecurityHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku to proszę powiedzieć kiedy była przerwa jak Pan to ujął prawie tydzień ;-) była przerwa 114 dni temu sobota i nd do godz 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Securityhost został przecież sprzedany?

 

Jeśli się ma sporo klientów to dokupuje się kolejną maszynę ;)

 

http://allegro.pl/do...1698103841.html

 

Podobno sprzedane poza aukcją.

 

W aukcji jest napisane ilu mają klientów i ile serwerów :)

 

Jeszcze chciałem wspomnieć o uptime. Host-tracker monitoruje serwer co 30min, także takie staty można wsadzić sobie w buty.

Rozumiem, że awaria dysku została wliczona w te 1.30min ? Wtedy securityhost leżał ze 2 dni, a na stronie uptime 100% .

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to udało się uzyskać rewelacyjną cenę, wychodzi ponad 65 pln za klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×